Keystone logo
© IPAG IE
IPAG Business School

IPAG Business School

IPAG Business School

مقدمه

IPAG Business School یک موسسه آموزش عالی فرانسوی است که در پاریس و نیس در ریویرا فرانسه واقع شده است. ماموریت ما آموزش مدیران در مورد محیط های جهانی در حال تغییر سریع و تولید تحقیقات با کیفیت با دید ملی و بین المللی است. این مدرسه بر تحقیقات سطح بالا متکی است که اصول آکادمیک موضوعات خود را غنی می کند، یک شبکه عالی با بخش تجارت، قدردانی در بین دانش آموزان برای تنوع فرهنگ ها و دانش، و افزایش آگاهی دانش آموزان ما از مسائل مهم معاصر و اخلاق.

این مدرسه طیف وسیعی از برنامه ها را از BTS (مدرک تحصیلی 2 ساله) تا DBA (مدرک تحصیلی 8 ساله)، از جمله لیسانس (مدرک تحصیلی 3 ساله)، MBA (مدرک تحصیلی 5 ساله) و برنامه Grande École (5 ساله) ارائه می دهد. مدرک کارشناسی ارشد و EFMD معتبر). ما همچنین برنامه های آنلاین را برای کسانی که انعطاف پذیری بیشتری را در مطالعات خود ترجیح می دهند، طراحی کرده ایم. حرفه ای ها همچنین می توانند دوره های مختلف کوتاه یا دیپلم مانند کارشناسی ارشد مدیریت و مسئولیت اجتماعی را از IPAG Executive Education دنبال کنند. دانشجویان با تکیه بر شبکه بین المللی بیش از 130 دانشگاه شریک در 37 کشور، انتخاب زیادی از مقاصد بین المللی برای تصمیم گیری برای تحصیل یک ترم در خارج از کشور دارند. هر ساله، این مدرسه پذیرای بیش از 1000 دانشجوی خارجی است که توسط مدارس تجاری فرانسه و برنامه های IPAG جذب می شوند. همچنین، با تحقیقات پیشرو، IPAG در مشهورترین رتبه بندی ها (شانگهای، RePEc) ظاهر می شود.

ماموریت ما

برای آموزش مدیران برای محیط های جهانی در حال تغییر سریع و تولید تحقیقات با کیفیت با دید ملی و بین المللی

برای این منظور، IPAG Business School به موارد زیر متکی است:

 • تحقیقات سطح بالا که اصول آکادمیک موضوعات خود را غنی می کند
 • یک شبکه عالی با بخش تجاری
 • قدردانی در بین دانش آموزان برای تنوع فرهنگ ها و دانش
 • افزایش آگاهی دانش آموزان ما از مسائل مهم معاصر و اخلاق
 • هدف ما تربیت مدیران چند ماهه، سازگار و مسئولیت پذیر است.

ویژگی های پردیس

در پاریس، تا پای برج ایفل و در قلب منطقه سن ژرمن دو پر
در قلب پاریس، پردیس ما واقع در Beaugrenelle در منطقه 15 دارای 5000 متر مربع مساحت، با یک کتابخانه رسانه ای، اتاق های مطالعه متعدد و یک کافه تریا است. پردیس "تاریخی" پاریس ما در مرکز سنت ژرمن د پره، مکانی مرتفع برای زندگی فرهنگی و فکری پایتخت قرار دارد.

در نیس، بین دریا و کوه قرار گرفته است
IPAG Business School نیز بیش از 30 سال است که در قلب نیس، در محلی که Chambre des Métiers سابق در آن قرار داشت، ریشه دارد. پردیس ما، که از لحاظ تاریخی فهرست شده است، پذیرای بیش از 1000 دانشجو از بیش از 40 ملیت است. محیط مطالعه ایده آل است: دو سالن تئاتر بزرگ، یک باغ، یک کافه تریا، و یک تراس آفتابگیر.

  بورسیه و بودجه

  بورس تحصیلی شایسته

  هر سال، در هر پردیس، به بهترین دانش‌آموزان در برنامه Grande École خارج از PGE3 به دلیل نتایج عالی خود در قالب کاهش هزینه‌های تحصیل پاداش داده می‌شود.

  معیارهای واجد شرایط بودن: نتایج تحصیلی.
  ارزش: جایزه مالی از طرف مدرسه برای 3 دانش آموز برتر در هر ارتقای فوق العاده، صرف نظر از وضعیت دانش آموز (متناوب یا غیر متناوب). در صورت متناوب: انتقال به دانش آموز. برای PGE5، به 3 دانش آموز اول در سوپر پروموشن آموزش اولیه و به 3 دانش آموز اول در سوپر پروموشن Double Diploma جایزه تعلق می گیرد.

  بورس تحصیلی عالی

  50% تخفیف شهریه برای سال اول اعطا می شود:

  • تقدیم به کلیه دانشجویانی که با بالاترین رتبه در مقطع کارشناسی گذرانده اند
  • به دانشجویان بورسیه دولتی که دوره کارشناسی را با افتخار گذرانده اند

  بورسیه IPAG

  این مدرسه بورسیه های تحصیلی خاصی را برای برنامه های Grande École و Bachelor تنظیم کرده است که توسط کمیته تخصیص اعطا می شود، مشروط به نتایج آزمایش شده و تحصیلی. این بورس تحصیلی برای دانشجویان برنامه Grand École، لیسانس و BTS در دسترس است.

  رتبه بندی

  IPAG در رده بندی "اقتصاد و امور مالی" در رده بندی "رتبه بندی دانشگاه ها" در Research.com در بین 10 موسسه برتر فرانسوی قرار گرفته است. این یک پاداش بزرگ برای اساتید مدرسه و همه معلمان-محققان آن است.

  چهارمین مدرسه بازرگانی فرانسه IPAG اکنون در رتبه نهم برترین فرانسه برای تحقیقات در اقتصاد و امور مالی قرار دارد. به عنوان چهارمین مدرسه بزرگ تجارت فرانسه، به 300 برتر جهان (282) که تحت سلطه غول‌های دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه کالیفرنیا برکلی است، می‌پیوندد. برای Duc Khuong Nguyen، رئیس دانشکده و تحقیقات دانشکده، «این رتبه‌بندی نشان‌دهنده کار فوق‌العاده معلمان-محققان IPAG، کیفیت انتشارات آنها در معتبرترین مجلات بین‌المللی و ثبات تلاش‌های انجام شده در چند سال اخیر است. ».

  یک بار در سال، Research.com رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مدارس برتر پژوهشی را در زمینه‌های علمی از علوم کامپیوتر و مهندسی گرفته تا ریاضیات، علوم اعصاب، اقتصاد مالی و پزشکی به‌روزرسانی می‌کند. روش به کار گرفته شده توسط این پلتفرم مبتنی بر استفاده از داده های کتاب سنجی و بررسی کار بیش از 160000 محقق از نیم هزار موسسه است. بنابراین، انتشارات علمی محققان IPAG و تأثیر آنها - از طریق استنادهایی که دریافت می کنند - است که مدرسه را قادر به کسب این جایزه کرده است.

  IPAG با افتخار به موقعیت خود در این رتبه بندی، اکنون به دنبال رتبه بندی معتبر شانگهای است که از سال 2016 هر سال در آن ظاهر می شود - نتایج در تابستان انتظار می رود.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Paris

   Rue du Théâtre, 10, 75015, Paris

   • Nice

    Boulevard Carabacel, 4, 06000, Nice

    • South Wales

     South Wales, Wales, New York,USA, 14139, South Wales

     • Bournemouth

      Bournemouth, England ,United Kingdom, , Bournemouth

      • Griffith

       Griffith, Griffith City Council, New South Wales, Australia, 2680, Griffith

       • Paris

        Rue du Théâtre,10, 75015, Paris

        سوالات