Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
INTO Hofstra University

INTO Hofstra University

INTO Hofstra University

مقدمه

درباره دانشگاه هافسترا

با بیش از 100 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای، دانشجویان می توانند علایق خود را دنبال کنند و مدرکی از یک موسسه معتبر ملی در قلب همپستد کسب کنند. در دانشگاه هافسترا، شما در مرکز بهترین شهر دانشجویی شماره 1 در ایالات متحده تحصیل خواهید کرد (گزارش جهانی و خبری ایالات متحده). چه در حال تحصیل در رشته حقوق، تجارت، علم یا جاه طلبی دیگری باشید، با شرکت های واقعی کار خواهید کرد، با رهبران صنعت تعامل خواهید داشت و این فرصت را خواهید داشت که با دانشجویان و کارکنان مختلفی از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

آموزش با کیفیت در مرکز همپستد

Hempstead با شهرت برتر دانشگاهی و فرهنگی که ریشه در تاریخ دارد، مکانی هیجان انگیز است که می توانید خانه دانشگاهی خود را بنامید. در دانشگاه هافسترا هیچ مرزی وجود ندارد. هر برنامه در Hofstra طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بهترین آموزش را دریافت می کنند تا به آنها در دستیابی به اهداف شغلی و حرفه ای خود کمک کند. با تمرکز بر یادگیری تجربی، دانشکده ما در Hofstra دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا با انجام کار یاد بگیرند. اعضای هیئت علمی ما که در رشته خود غوطه ور هستند، به خوبی با فرصت های شهر ارتباط دارند. حتی می توانید انتظار داشته باشید که در سخنرانی های رهبران صنعت خود شرکت کنید. با اندازه کلاس های کوچک، از راهنمایی یک به یک بهره مند خواهید شد که به شما امکان می دهد در مطالعات خود و فراتر از آن برتر باشید.

به دلیل موقعیت Hofstra، دانشجویان همچنین به فرصت‌های تجربی، دوره‌های کارآموزی و برنامه‌های داوطلبانه دسترسی دارند. در عرض یک سال پس از دریافت مدرک کالج هنر و علوم و/یا مدرسه بازرگانی ساویر، 95 درصد از دانشجویان کارشناسی و 97 درصد از فارغ التحصیلان شاغل هستند.

یک دانشگاه برجسته برای تماس با خانه

در کلاس درس، دانشجویان کارشناسی از نسبت دانشجو به استاد 13: 1 و میانگین اندازه کلاس 22 نفر بهره می برند. در اطراف محوطه دانشگاه، دانش آموزان می توانند در بیش از 80 باشگاه و سازمان موجود شرکت کنند یا با شرکت در رویدادهای ورزشی دانشگاه در روحیه مدرسه شرکت کنند. در خارج از کلاس، دانش آموزان Hofstra نیز به خدمت به جامعه خود اختصاص داده شده اند و بیش از 30000 ساعت خدمات اجتماعی در سال گذشته ثبت کرده اند. به عنوان یک فارغ التحصیل Hofstra، به شبکه ای از فارغ التحصیلانی خواهید پیوست که در 137 کشور زندگی و کار می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد مرکز INTO Hofstra University

در INTO Hofstra، مرکز اختصاصی و کارکنان ما آماده هستند تا در مورد هر سؤالی که ممکن است داشته باشید به شما کمک کنند و هر گونه پشتیبانی لازم را برای شما ارائه دهند. به عنوان یک دانش آموز INTO، شما همچنین به منابع فراوان، کلاس های درس فناوری پیشرفته و خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

مرکز INTO ما در کتابخانه اصلی Hofstra، در مرکز کلاس‌های شما واقع شده است و به عنوان مرکزی برای تمام منابعی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید عمل می‌کند. با یک تکلیف مشکل دارید؟ برای خدمات تدریس خصوصی به مرکز مراجعه کنید. برای انتخاب کلاس های ترم بعدی به پشتیبانی نیاز دارید؟ مشاوران تحصیلی ما می توانند کمک کنند. آیا می خواهید با دانشجویان بین المللی مانند شما آشنا شوید؟ با دوستان در اینجا معاشرت کنید.

در مرکز آن همه باشید

مرکز INTO Hofstra در کتابخانه اصلی Hofstra در خیابان Tremont 73 واقع شده است. مرکز ما با خدمات آموزشی، دفاتر مشاور و استاد، سالن غذاخوری، و موارد دیگر در یک ساختمان درست در مرکز شهر همپستید قرار دارد. وقتی بیرون می روید، متوجه می شوید که در مجاورت تمام امکانات شهری، کلاس های درس اضافی، امکانات تفریحی، سالن های اقامت و رستوران ها هستید.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  22%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  14 به 1

ویژگی های پردیس

امکانات آموزشی

به عنوان یک دانشجوی INTO Hofstra، از دسترسی به کلیه خدمات دانشجویی و امکاناتی که مرکز ما و دانشگاه ارائه می دهد لذت خواهید برد. اساتید و مدیران، دانشجویان را با نام می شناسند و برای کمک به شما در تعیین و دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی خود وقت می گذارند.

ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم

دانشگاه هافسترا به ایجاد محیطی امن اختصاص داده شده است که یادگیری و جوامع فراگیر را تقویت می کند. در INTO، تمرکز ما بر این است که به شما کمک کنیم تا در اسرع وقت با زندگی جدید خود سازگار شوید، و کارکنان و اعضای هیئت علمی ما همیشه برای حمایت از شما در اینجا هستند. می توانید انتظار راهنمایی تحصیلی، جلسات تدریس خصوصی، پشتیبانی زبان، نکات ویزا و مهاجرت و موارد دیگر را داشته باشید. هر سوالی که دارید، در کلاس درس و خارج از آن، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

مرکز منابع یادگیری

Hofstra منابعی دارد که به شما کمک می کند هم از نظر تحصیلی و هم در سطح شخصی موفق شوید. اگر برای انجام تکالیف و پروژه ها به مواد آموزشی، کامپیوتر، دی وی دی، کتاب یا خدمات کمک آموزشی نیاز دارید، می توانیم منابع و پاسخ های مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم. دانش‌آموزان همچنین به آزمایشگاه‌های کامپیوتری با منابع فناوری متعدد برای ارتقای تجربه تحصیلی خود در محوطه دانشگاه، و همچنین منابعی از جمله سلامت و تندرستی، کمک‌های مالی و صورت‌حساب، پشتیبانی تحصیلی، زندگی و مشارکت دانشگاه و غیره دسترسی دارند.

کلاس های درس

مرکز ما با قابلیت‌های چندرسانه‌ای، اینترنت بی‌سیم، و یک سالن مطالعه بزرگ راه‌اندازی شده است. این یک مکان عالی برای ملاقات با دانشجویان دیگر، تشکیل گروه های مطالعاتی و معاشرت با دوستان است.

غذا

گزینه های ناهار خوری هافسترا شامل پنج امکانات در محوطه دانشگاه است که انواع انتخاب های غذایی از جمله داخل چندین تالار اقامتی هافسترا را ارائه می دهد. به قهوه نیاز دارید؟ استارباکس درست در محوطه دانشگاه فروخته می شود. اگر در حال و هوای چیز خاصی در خارج از دانشگاه هستید، می‌توانید بیرون بروید و به یکی از کافه‌ها و رستوران‌های خوشمزه Hofstra با غذاهای مختلف و فرهنگ‌های مختلف بروید. در مرکز شهر چیزی برای همه وجود دارد!

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Hempstead

   Hempstead Turnpike,1000, 11549, Hempstead

   سوالات