Keystone logo
International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

مقدمه

دانشگاه بین المللی کارائیب (IUC) موسسه ای است که بر سنت طولانی تجربه در زمینه آموزش و پرورش تمرکز دارد و نشان دهنده یکی از واضح ترین پاسخ ها به واقعیت ها و چالش های کارائیب است.

دانشگاه بین المللی کارائیب توسط کلیسای متحد در جامائیکا و جزایر کیمن در نوامبر 2005 تأسیس شد. این شامل دو واحد آموزشی است: کالج رهبری و توسعه الهیات (CLTD) [قبلا موسسه توسعه الهیات و رهبری] و کالج ملی ناتان. این اشخاص به تاریخچه غنی نوآوری های آموزشی، استانداردهای علمی و تحقیقاتی بالا و تعهد به مشارکت در اجتماع به دانشگاه می پردازند. اتحاد این دو نهاد برای تقویت نقاط قوت خود در حال حاضر، در حال فراهم کردن زمینه برای گسترش و افزایش تاثیر در کارائیب و فراتر از آن است.

این دانشگاه قول داده است که آموزش و پرورش مقرون به صرفه، معتبر، عالی را به افرادی که تمایل به توان خود را برای برآورده شدن نیازهای یک محیط استخدامی جهانی رقابتی دارند، ارائه دهد.

دانشگاه بین المللی کارائیب با تعهد به:

 • تشکیل رهبری
 • دسترسی
 • جهت گیری دانشجویی و متمرکز بر دانش آموزان
 • برنامه های خاص فرهنگ
 • تحقیق و انتشار کیفی
 • پرسنل بسیار متخصص

دستور کار مطالعات صلح

روحیه و شخصیت دانشگاه به طور پیچیده ارتباط برقرار کردن با برنامه ریزی مطالعات صلح است. به این ترتیب، دانشگاه خود را متعهد به تأیید صدا و ارزش هایی می کند که بالاترین خوشبینی مردم را که در حوزه نفوذ خود قرار دارند، به عهده می گیرد. این دانشگاه با تحمل دانش "شالوم" عمل می کند؛ این، صلح - اصطلاح شناختی قوی و همه جانبه است. صلح به عنوان اصل اساسی سلامتی و مظهر زندگی سالم و هدفمند ارتقا یافته است. صلح آموخته شده، تجربه و یاد گرفته شده به عنوان نیروی انرژی است که زندگی دادن است. دستور کار مطالعات صلح مردم را از همه ی حوزه های زندگی فراخوانده و به عنوان شیوه زندگی زندگی می کنند که برای صلح کار می کنند. در آینده نزدیک همه برنامه های ارائه شده در IUC شامل یک دوره مربوط به صلح خواهد شد که بخشی از تعهد موسسه برای ایجاد صلح در دانشجویان خود است.

چشم انداز

چشم انداز دانشگاه بین المللی کارائیب به نفوذ در توانمند سازی افراد با کیفیت و پرورش و ارتقاء رفاه خانواده، جامعه و ملت است. "

بیانیه مأموریت

"سازندگان یک راه عالی تر برای یادگیری مادام العمر، توانمند سازی آموزشی، رفاه، صلح و یکپارچگی".

مکان ها

 • Kingston

  47 Old Hope Road Kingston 5, , Kingston

  سوالات