Keystone logo
International University of Monaco

International University of Monaco

International University of Monaco

مقدمه

International University of Monaco یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در سال 1986 در استان موناکو تأسیس شد.

مجموعه برنامه های آن شامل مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد، MBA و DBA است. این بخش عمدتاً بر روی آن دسته از زمینه‌های تخصصی که با موناکو مرتبط است تمرکز می‌کند: مدیریت فعالیت‌های خدماتی با ارزش افزوده بالا، به‌ویژه در بخش‌های لوکس و مالی. این رویکرد به IUM این امکان را داده است که خود را متمایز کند و به رشد مستمر دست یابد، با ارقام ثبت نام دانشجو از 300 دانشجو در سال 2010 به 650 دانشجو در سال 2021. ادغام در گروه INSEEC، رهبر فرانسه در آموزش عالی خصوصی، بدون شک به این تحول کمک کرده است.

با وجود این رشد، IUM همچنان یک مدرسه تجاری صمیمی و در مقیاس انسانی با چشم‌اندازی عمیقا چند فرهنگی است. IUM با بیش از 70 ملیت مختلف در بدنه دانشجویی خود، تعامل و تبادل بین دانشجویان از سراسر جهان را تشویق می کند.

IUM با الهام از مأموریت خود و هدایت آن، اهداف خاصی را تعیین کرده است که چشم انداز آن از آینده و نقشی را که قصد دارد در محیط خود ایفا کند مشخص می کند:

 1. به رسمیت شناخته شدن در سطح محلی و بین المللی به عنوان یک نقطه مرجع در جوامع تجاری و دانشگاهی در فعالیت های خدماتی با ارزش، به ویژه در مدیریت لوکس، مدیریت مهمانداری و رویداد، و خدمات مالی.
 2. نقش مهمی در ارتقای مسئولیت اجتماعی شرکت و توسعه پایدار در بخش های لوکس، مهمان نوازی و خدمات مالی داشته باشید.
 3. کمک قابل توجهی به جذابیت موناکو و تبدیل شدن به یک موسسه شاخص در داخل شاهزاده.
 4. برای ترویج یک رویکرد آموزشی نوآورانه که مرزهای کلاس درس را با بسیج یادگیری مبتنی بر پروژه و تجربی به طور مستقیم با میزبانی از سازمان ها گسترش می دهد.
 5. برای آماده سازی و آموزش متخصصان بسیار مورد توجه در خدمات لوکس، مهمان نوازی و مالی، که پس از فارغ التحصیلی استخدام می شوند، و ایجاد یک شبکه فارغ التحصیلان با نفوذ و فعال که منبع ارزش افزوده برای شرکت ها در این زمینه ها است.

بیانیه مأموریت

 • IUM رهبران تجاری بسیار ماهر و مسئولیت پذیر را از سراسر جهان در زمینه فعالیت های با ارزش بالا، به ویژه در خدمات لوکس، مهمان نوازی، و خدمات مالی آموزش می دهد.
 • IUM تدریس برجسته ای را در محیط کوچک، متصل، محرک و بین فرهنگی خود ارائه می دهد که روحیه کارآفرینی، کار مشترک، یادگیری تجربی و درک متقابل را در بین دانشجویان، اساتید و کارکنان تقویت می کند.
 • IUM مخفف کیفیت آموزشی از طریق تحقیقات اختصاص داده شده به پیشرفت و انتشار دانش مدیریت در فعالیت های با ارزش بالا برای بهبود شیوه های مدیریتی است. این شرکت فعالیت های تحقیقاتی خود را در ارتباط نزدیک با جامعه تجاری محلی و بین المللی انجام می دهد و به تشویق نوآوری، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و توسعه پایدار می پردازد.
 • IUM به بین المللی شدن مؤسسه دانشگاهی که به آن تعلق دارد، آموزش OMNES، و جذابیت و پویایی شاهزاده موناکو کمک می کند.

چشم انداز

 • به رسمیت شناخته شدن در سطح محلی و بین المللی به عنوان یک معیار در جوامع تجاری و دانشگاهی در خدمات با ارزش افزوده بالا، به ویژه در مدیریت لوکس؛ مدیریت مهمان نوازی و رویدادها؛ و خدمات مالی؛ برای تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی و فوق لیسانس؛ و برای تحقیق در این زمینه ها.
 • نقش مهمی در ارتقای مسئولیت اجتماعی شرکت و توسعه پایدار در خدمات لوکس، مهمان نوازی و مالی داشته باشید.
 • کمک قابل توجهی به جذابیت موناکو.

ارقام کلیدی

 • +680 دانشجو
 • +70 ملیت
 • 30 دانش آموز در هر کلاس
 • 600 رویداد در موناکو در سال

تاکید قوی بر یادگیری تجربی

در IUM، دانش آموزان می توانند یادگیری آکادمیک خود را خارج از محیط یادگیری روزانه خود در یک زمینه تجاری واقعی به کار گیرند.

رویکرد یادگیری تجربی کل برنامه درسی را مشخص می‌کند و بر کاربردها، مثال‌های دنیای واقعی و مطالعات موردی تأکید دارد.

این رویکرد به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا روی چالش‌های مشخص و موضوعی که شرکت‌ها به آنها داده‌اند کار کنند و به طور فعال با مدیران مربوطه شرکت در تصمیم‌گیری‌ها و توصیه‌های استراتژیک درگیر شوند، معمولاً در طول مسابقات تجاری، دوره‌های کارآموزی، و سفرهای مطالعاتی پروژه‌های مبتنی بر تیم که در داخل سازمان‌دهی می‌شوند. برنامه.

اعتیار سنجی ها

AMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Monaco-Ville

  14 Rue Hubert Clerissi, 98000, Monaco-Ville

  سوالات