Keystone logo
International Psychoanalytic University Berlin

International Psychoanalytic University Berlin

International Psychoanalytic University Berlin

مقدمه

دانشگاه بین المللی روانکاوی (IPU) برلین یک دانشگاه خصوصی دولتی است که از طرف شورای علمی و علوم انسانی آلمان ، ویسنشنافتراسات ، که توسط شخص حقوقی نماینده غیرانتفاعی ، بنیاد ارتقاء روانکاوی دانشگاه متعلق و اداره می شود ، معتبر است. این استانداردهای دقیق علمی را با دوره های آموزشی روانشناسی عملی (دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد) ، و همچنین با دوره های مطالعاتی در روان درمانی ، مطالعات فرهنگی روانکاوی ، رهبری و مشاوره ترکیب می کند ، که قرار است به صورت موقت کار به صورت پاره وقت انجام شود. پردیس دانشگاه به طور مستقیم در رودخانه Spree در منطقه برلین-میت واقع شده است.

با شروع سخنرانی در IPU در سال 2009 ، شکافی بسته شد که در جهت یک طرفه و علوم طبیعی دوره های مطالعات روانشناسی دانشگاهی بوجود آمده بود. دوره های تحصیلی در IPU روانکاوی را به عنوان علمی به تصویر می کشد که انسان را به عنوان یک موجود بیولوژیکی ، اجتماعی و فرهنگی شکل می دهد و می کوشد فرد را در برابر پیشینه تاریخ شخصی خود و تحت تأثیر ناخودآگاه درک کند. کلیه دوره های تحصیلی در IPU هم از نظر تحقیق و هم برنامه کاربردی محور بوده و از اولین ترم تحصیلی ارتباط نزدیکی با تمرین بالینی و آموزشی ارائه می دهد.

بیانیه ماموریت IPU

IPU مطالعات ، مطالعات پیشرفته و تحصیلات بعدی و همچنین تحقیقات بر پایه روانکاوی را تسهیل می کند و درک رشته ای از علوم را در زمینه های تدریس و تحقیق دنبال می کند.

در گفتگو با علوم دیگر ، به پیشرفت بیشتر روانکاوی به عنوان یک علم اجتماعی کاربردی و نظریه فرهنگی کمک می کند.

این روانکاوی را به عنوان علمی که نقشه برداری انسان به عنوان موجودی بیولوژیکی ، اجتماعی و فرهنگی است و می کوشد تا فرد را در برابر پیشینه تاریخ شخصی خود و تحت تأثیر ناخودآگاه درک کند ، منتقل می کند.

دانشمندان با سخنرانی و تحقیق در IPU ، سالها تجربه در زمینه های عملی ، تدریس و تحقیق به دست آورده اند. آنها از منابع عالی و یادگیری و کار با داشتن منابع مورد نیاز در اختیارشان لذت می برند.

تجزیه و تحلیل ، بحث و توسعه مشترک - در سطح بین رشته ای و فراتر از محدودیت های گروه های وضعیتی - معیار تعیین کننده کار علمی و سازمانی در IPU را نشان می دهد.

IPU اقدام به ایجاد شبکه ها می کند و با همکاری شرکای ملی و بین المللی در زمینه های علمی ، آموزشی و عملی ، که باعث غنی سازی متقابل از نظر محتوا و درک مثبت در بین عموم مردم می شوند ، ایجاد می کند.

IPU یک نگرش بازتاب دهنده (خود) در آموزش ، تحقیق و در سطح برنامه های کاربردی ، ارتباط تنگاتنگی بین کاربرد و تحقیق و همچنین گفتگوی بین رشته ای و بین المللی ایجاد می کند. این به مراقبت های بهداشتی از کل جمعیت کمک می کند.

مکان ها

  • Berlin

    Stromstr. 1, 10555, Berlin

سوالات