Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

مقدمه

خوش آمدید به وب سایت آکادمی صندوق بین المللی پول!

آکادمی صندوق بین المللی پول بخشی از انجمن بین المللی مدیریت (IMF)، یک ناشر مستقل و سازمان آموزشی است که تمرکز بر اطلاعات کسب و کار برای مدیران تحصیلات عالی و تصمیم گیرندگان در سازمان های بزرگ و متوسط ​​است.

ما متخصص در ارائه اطلاعات کسب و کار با استفاده از دوره های آموزش از راه دور (دوره ها به طور کامل با هدف خود تحصیلی، به حمایت از آموزش آنلاین)، کلاس های کارشناسی و گرامر (محلی) (گواهینامه) کلاس درس.

در طول 25 سال گذشته، ما با ارائه اطلاعات و اطلاعات با ارزش در مورد موضوعات مهم و مهم مورد توجه قرار گرفتهایم. مشتریان ما از بیش از 40 کشور دنیا به دست می آیند!

محتوای دوره های ما در همکاری های نزدیک با متخصصان موضوع تصدیق شده که در سازمان های مشاوره بین المللی بزرگ یا کمپانی های مشاوره تخصصی مشغول به کار هستند، توسعه یافته است. مربیان ما از سازمان هایی مانند AIIM، دانشکده مدیریت آنتورپ، Atos Consulting، Capgemini، Centric، گروه CGI، Conquaestor، Deloitte، Duthler Associates، گروه تحریریه اجرایی، G31000، مشاوره مشاوره کسب و کار IBM، Insite Security، Inter Access، KPMG، مایکروسافت، PwC، موسسه SABSA، Sogeti، مدرسه تجارت و تجارت TIAS، همکاران قیمت گذاری انتقال (TPA)، دانشگاه های مختلف و بسیاری دیگر.

آکادمی صندوق بین المللی پول قادر به آموزش (به طور منظم و به صورت سفارشی) به عنوان یک شرکت آموزشی یا مربیگری شخصی در دفتر یا هر مکان دیگر مورد نظر شماست. ما (بازار بین المللی) آموزش را می دانیم و همیشه راه حل مطلوب برای تقاضای آموزش ویژه خود را داریم.

مکان ها

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, هلند

   • Leiden

    Leiden, هلند

    • Utrecht

     Utrecht, هلند

     • Brussels

      Brussels, بلژیک

      برنامه ها

      سوالات