Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
International Institute of Orthotics and Prosthetics

International Institute of Orthotics and Prosthetics

International Institute of Orthotics and Prosthetics

مقدمه

درباره O&P

ارتز و پروتز یک حرفه تخصصی مراقبت های بهداشتی است که مهارت های فنی و بالینی را برای مراقبت از بیماران مبتلا به اختلالات عصبی-عضلانی و اسکلتی عضلانی و/یا بیمارانی که فقدان جزئی یا کلی اندام دارند ترکیب می کند. متخصصان O&P بیماران را معاینه و اندازه گیری می کنند، سپس دستگاه های مناسبی مانند اندام های مصنوعی و بریس های پزشکی را طراحی و می سازند که به این افراد اجازه می دهد تا زندگی فعال و مستقل تری داشته باشند. حرفه O&P این فرصت را برای تعامل تک به تک با بیماران و ایجاد تأثیر مثبت و تغییر دهنده زندگی ارائه می دهد.

چشم انداز حرفه ای

به دلیل پیری جمعیت و تعداد جانبازانی که به خدمات O&P نیاز دارند، نیاز به متخصصان O&P در حال افزایش است. با توجه به اداره آمار کار، پیش بینی می شود اشتغال در زمینه O&P از سال 2020 تا 2030 18 درصد افزایش یابد که بسیار سریعتر از میانگین ملی برای همه مشاغل است.

چرا IIOP را انتخاب کنید؟

 • دانش آموزان می توانند یک برنامه کارشناسی ارشد را در ارتز و پروتز در 16 ماه در مرکز پیشرفته ما در تامپا، فلوریدا تکمیل کنند.
 • ما جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری موجود در زمینه O&P را با آزمایشگاه های بزرگ و تجهیزات کافی برای هر دانش آموز داریم.
 • هزینه برنامه ما در میان کمترین هزینه های تحصیلی در کشور است.
 • آموزش عالی از سال 2017 منجر به 100٪ نرخ فارغ التحصیلی و اخذ اقامت شده است.
 • این مرکز خانه یک کلینیک مستقل O&P است که به دانشجویان ما این فرصت را می‌دهد تا چرخش‌های بالینی را در محل انجام دهند و تجربه تعاملی ارزشمندی با بیمار به دست آورند.
 • تعهد IIOP به یادگیری فراتر از برنامه تحصیلات تکمیلی ما است. ما آموزش مداوم را برای یادگیری مادام العمر ارائه می دهیم.
 • دانش آموزان ما نیز در جامعه تامپا درگیر می شوند. آنها در بازی‌های المپیک ویژه، بازی‌های جنگجوی وزارت دفاع، و رویدادهای جامعه ورزشی تطبیقی جانبازان که توسط بنیاد استراید کهنه‌کاران حمایت می‌شوند، داوطلب می‌شوند. و آنها این فرصت را دارند که از همه فرهنگ و سرگرمی هایی که تامپا ارائه می دهد لذت ببرند.
 • IIOP به طور فعال جهت آینده حوزه O&P را هدایت می کند و آگاهی از این حرفه و بیمارانی را که به آنها خدمت می کنیم افزایش می دهد. مرکز ما هر سال سه بار میزبان امتحانات گواهینامه O&P توسط هیئت گواهینامه آمریکا در ارتز و پروتز است. ما تورهایی را برای قانونگذاران میزبانی می کنیم و با آنها ملاقات می کنیم تا در مورد سیاست هایی که سازمان های ملی مانند AOPA از آنها حمایت می کنند صحبت کنیم. و ما کمک های مالی می نویسیم تا به بهبود آموزش و کیفیت زندگی بیمارانی که به آنها خدمت می کنیم کمک کنیم.

مکان ها

 • Tampa

  Memorial Highway,4809, 33634, Tampa

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات