Keystone logo
Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

مقدمه

شکل گیری به جهان باز است

مؤسسه Seneca ، مرکز بین المللی پست مدرک، که در مادرید مستقر است و در زمینه آموزش بیش از 20 سال حضور دارد، یک سری برنامه ها را طراحی می کند که به نیاز به بازار حرفه ای های واجد شرایط در زمینه های تقاضای زیادی برای تخصص بالا در زمینه روابط بین الملل ، ارتباطات ، لجستیک و مدیریت .

پیشنهاد آموزش موسسه Seneca شامل دوره های فنی ، با اعتبار دانشگاه ، با هدف به دست آوردن یا به روز رسانی دانش جامع در مورد موضوع، به کارشناسی ارشد با مدرک دانشگاهی و اعتبار ECTS ، طراحی شده در منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA)، از طریق دوره های تخصصی و دیپلم های تخصصی .

بیش از دو دهه است که ما را مورد تأیید قرار می دهد، آنها از دستاوردهای دستنشانده حفاظت از آموزش کارشناسی ارشد حرفه ای بیش از 75 ملیت در پنج قاره را به حساب می آورند، که ما برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود به آنها کمک کرده ایم، دانش و مهارت های به دست آمده در هر موضوع، و نیز شیوه های محلی یا بین المللی.

ما یکی از کامل ترین در هر یک از آموزش و مطالعه مواد خود ما برنامه عمل توسعه، که نشان دهنده برای دانش آموز یک اقتصاد واقعی از تلاش، تمرکز محتویات تمام جنبه شما نیاز به در مورد یک موضوع مطمئن شوید و یا منطقه مدیریت

تمام دوره ها و کارشناسی ارشد را می توان به صورت آنلاین یا به صورت حضوری در کلاس های درس ما در مادرید دنبال کرد. در مورد اول، موسسه Seneca گواهی های لازم را برای دریافت ویزای دانشجویی برای آن دسته از دانشجویانی که در خارج از اسپانیا اقامت دارند ارائه می دهد و در مورد دوم، گواهی های لازم را برای دریافت ویزای دانشجویی ارائه می کند. در این مورد، آموزش و تعامل با دانش آموزان مورد توجه قرار می گیرد تا آنها در طول مدت فعالیت آموزشی احساس یکپارچگی و حمایت کنند.

با ما تماس بگیرید و ما می توانیم شما را در یک دوره آموزشی که دانش شما را به روز می کند، هدایت کنیم، که آنها را از طریق تخصص گسترش می دهد یا شما را مجبور به انجام حرفه ای حرفه ای می کند.

مکان ها

  • Madrid

    Calle de Velázquez, 86, 28006, , Madrid

    سوالات