Keystone logo
Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

مقدمه

RTH

از آنجا که برای اولین بار در سپتامبر سال 1970 افتتاح شد، IT اسلایگو شده است یکی از ایرلندپیشرو نهادهای سطح سوم. دانش آموزان در قلب آنچه که ما انجام می شود. این خانه را به 6000 دانش آموزان در سراسر برنامه تمام وقت، پاره وقت و کارآموزی مؤسسه است. از این تعداد، 2000 در حال مطالعه آنلاین.

5ey7j

در IT اسلایگو، شما را وادار به دانستن استادان خود، و همچنین به عنوان همکلاسی خود را. در اینجا شما را شبکه های دوستی که یک عمر آخرین تشکیل می دهد.

IT اسلایگو محل برای کمک به شما پیش رو دریافت در جهان از کار با قرار دادن صنعت است. با تشکر به تماس نزدیک ما و همکاری پژوهشی با شرکت های پیشرو و کارفرمایان بزرگ، ما می توانیم شما طیف گسترده ای از فرصت های ارائه دهد.

IT اسلایگو همچنین یک نهاد سطح سوم به شدت بلند پروازانه است. کار به سمت دوباره طراحی به عنوان یک دانشگاه فنی، یک 60 میلیون € سرمایه گذاری در امکانات دانشگاه در طول دهه گذشته 21 محیط یادگیری قرن خیره کننده ایجاد کرده است.

است هنوز هم ایستاده است. در سراسر سه دانشکده مؤسسه آموزش کسب و کار و علوم اجتماعی؛ طراحی مهندسی؛ و علوم، IT اسلایگو به طور مداوم در حال توسعه و افزایش دوره ها و امکانات خود را برای ارائه یک بسته کلی که منطبق بر نیازهای دانش آموز امروز - و فردا.

e57j

شش دلیل برای انتخاب IT اسلایگو

  1. ارتباط و تنوع رشته های ما - ما به همکاری نزدیک با صنعت به خیاط دوره های ما طوری که زمانی که شما فارغ التحصیل، شما باید یک مدرک که کارفرمایان تشخیص و می خواهید.
  2. کارکنان آموزش ما - دانش آموزان کنونی به طور مداوم برجسته کیفیت آموزش و سخنرانی کارکنان به عنوان یکی از بزرگترین نقاط قوت IT اسلایگو است.
  3. این شخصی - کلاسهای کم معنی دانش آموزان از توجه فردی و پشتیبانی از کارکنان اختصاص داده شده ما بهره مند شوند.
  4. پردیس داغ - ما تنها در مدرن 72 هکتاری دانشگاه "دانشگاه احساس است دائما در حال تحول به منعکس کننده نیازهای دانش آموز قرن 21st. همه چیز در راه رفتن فاصله - از جمله مرکز شهر اسلایگو
  5. جاه طلبی های کلاس جهانی - به غیر از به رسمیت شناخته شماره 1 مقصد ایرلند برای دیجیتال (آنلاین) آموزش و پرورش، اسلایگو تا تولید بین المللی تحقیقات زمین شکستن در علم و باستان شناسی بیش از 12 ماه گذشته شناخته شده است.
  6. خانه از خانه - به عنوان یک مکان برای زندگی، به Sligo یکی از گزینه های سبک زندگی مقرون به صرفه ترین، جذاب و پر جنب و جوش می بالد. در اینجا، است کافی با کیفیت بالا خوابگاه دانشجویی وجود دارد.
گرم

مکان ها

  • Sligo

    Ash Lane, F91 YW50, Sligo

سوالات