Keystone logo
Institute of Advanced Design Studies

Institute of Advanced Design Studies

Institute of Advanced Design Studies

مقدمه

معرفی

Institute of Advanced Design Studies (ADES) یک مدرسه مستقل از طراحی است که برنامه های مطالعاتی را در زمینه پایداری برای دانشجویان و متخصصان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. برنامه های ما مبتنی بر یک رویکرد بین رشته ای برای پایداری است و ما دانشجویان را از همه پیش زمینه ها می پذیریم. ما پیچیدگی و چند نظم و انضباطی از چالش های امروز ما را با تغییر آب و هوا ، تخریب محیط زیست ، زندگی کار و تغییرات در جامعه جهانی تشخیص می دهیم و برای مقابله با این چالش ها نوع جدیدی از تخصص لازم است.

ADES برای آموزش نوع جدیدی از طراح ، مجهز به ابزارهای Design Designing و ابزار طراحی فرآیند طراحی شده است ، با این کار که در تیمهای بین رشته ای کار می کند ، ضمن اینکه این قدرت را دارد که بتواند رشته خود را اعم از طراحی ، شیمی یا مهندسی زیستی ، برای حل چند مشکلات انضباطی امروز ADES به جای داشتن یک دانشکده سنتی ، با مجریهای میهمان که از رهبران فکری جهانی از انواع رشته ها ، از طراحان گرفته تا زیست شناسان ، مهندسان و فیلسوفان هستند ، همکاری می کند تا به رویکردهای کاملی برای حل مشکلات امروز دست یابد.

تجربه ADES

در ADES ، شما نه تنها یاد خواهید گرفت. رهبران با نفوذ از سراسر جهان، که بر این باورند که زمان به تعامل تفکر طراحی برای حل چالش های جهانی و طرح های پیش که بشریت و محیط زیست بهره مند خواهد شد آن است - با مدیران مهمان ما کار خواهد کرد. تعامل فشرده با این متخصصان در استودیوی ADES به شما امکان می دهد تا به عنوان بخشی از یک تجربه یادگیری همهجانبه با آرزوی مشترک شکل دادن به راه حل های جامع مبتنی بر طراحی ، همکاری کنید.

روندهای جهانی انواع آموزش های آزمایشگاهی بیشتری را نشان می دهد ، با گذر از انواع سیلو که به آنها عادت کرده ایم. در استودیوی ADES ، ما مانند یک آزمایشگاه مشترک کار می کنیم. ما آموزش طراحی طبیعت و ارزش محور انسانی را همراه با پیشرفت های فناوری و علمی امروز ارائه می دهیم. ما برای تکمیل برنامه های آموزشی موجود و افزایش تنوع آموزشی برای پایداری در رشته ها تلاش می کنیم. استودیوی ADES با طراحی به عنوان یک علم تولیدی ، فلسفه طراحی و متدولوژی کار می کند. دوره های ما نظریه را عملی می کند؛ برای الهام بخشیدن و تأثیرگذاری بر اقدامات انجام شده در شیوه های سنتی طراحی ، معماری ، فناوری ، مهندسی ، و همچنین زمینه های دیگر که در آن خروجی مواد تولید می شود.

مکان ما

این موسسه در Art Quarter Budapest (AQB) مستقر است ، یک کارخانه آبجو قدیمی در سواحل رودخانه دانوب ، به یک مرکز هنری بین المللی معاصر تبدیل شده است . واقع در شهر پر جنب و جوش بوداپست ، محله هنری میزبان نمایشگاه های داخلی و خارجی الهام بخش ، چندین ساختمان با استودیو کارگاه و اقامتگاه است. استودیوی ADES در AQB به عنوان یک فضای باز که در آن سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی و همچنین کار گروهی و مطالعات خصوصی را برگزار می کنیم ، فعالیت می کند. استودیو همیشه در خارج از ساعات جلسه ، برای پژوهش و کار پروژه ماژول در دسترس دانشجویان ما است. دانشجویان همچنین به اتاقهای مشترک مجهز به آشپزخانه و مناطق آرامش بخش دسترسی دارند. فضای چندفرهنگی و خلاقانه حوزه هنری مردم را به سمت هم اندیشی ، ایجاد و همکاری می اندازد.

ADES People و Network

ADES یک سازمان نسبتاً کوچک است اما با روابط محکم در صنعت جهانی خلاق و محیط زیست که با شبکه ای از همکاران در زمینه طراحی ، فناوری ، بیوتکنولوژی ، هنر و سایر رشته ها در اروپا و گلوبالی همکاری می کند. این شبکه ارزشمند بعد از فارغ التحصیلی فرصت های همکاری و اشتغال را برای دانشجویان ADES فراهم می کند.

به عنوان یک فارغ التحصیل ADES ، مجموعه مهارت های شما با طراحی تفکر برای پایداری که برای حل مشکلات چند رشته ای امروزی کاربرد دارد ، غنی می شود. فارغ التحصیلان ADES فارغ التحصیلان خواهند شد - یک شبکه جهانی از رهبران اندیشه در پایداری ، اختصاص به کار با راه حل های مبتنی بر طبیعت و ارزش های انسانی محور.

132068_iads_1500x1000_086.jpg

چرا با ADES تحصیل می کنید و چرا اکنون؟

تمرکز بر پایداری امروز بسیار زیاد است. تلاش ها در سراسر جهان به موقع است ، زیرا تغییرات آب و هوا و ردپای انسان در محیط زیست در مقیاسی آشکار می شود که ما برای آن آماده نشده ایم. در واقع فراخوان "عمل اکنون" ضروری است. ADES برای پاسخ به این فوریت ساخته شده است. اما نه با محصولات ، سیستم ها و خدمات بیشتر سبز ، بلکه با این ایده که ما برای دستیابی به راه حل های واقع بینانه "قبل از دست ما" نیاز داریم. ایده ای که نمی توانیم با همان ابزاری که آنها ایجاد کرده ایم مشکلات خود را حل کنیم. طراحی جدید برای پایداری اندیشیدن لازم است که عملی را که سریعاً خواستار آن شده است ، آگاه سازد.

مزایای مطالعه با ADES

1. مکان اروپای مرکزی

بوداپست ، پایتخت مجارستان شهری تاریخی و التقاطی با زندگی فرهنگی غنی و متنوع است. می توانید گنجینه های معماری ، موزه های بیشمار ، مجموعه ای از آبهای گرمایی شفابخش و یک زندگی شبانه را پیدا کنید که در اروپای شرقی و مرکزی بی نظیر است. این شهر همچنین یک شهر محصل و مقرون به صرفه است ، خصوصاً از نظر اروپای غربی.

2. متخصصان طراحی برای مطالعات پایداری

ما یک مدرسه مستقل و پیشگام از طراحی هستیم که دانش آموزان خود را به سمت رهبران اندیشه در پایداری هدایت می کند.

3. مجریان میهمان کلاس جهانی

دانش آموزان ADES با دانشمندان ، دانشمندان ، طراحان و مبتکران شناخته شده ای که در خط مقدم تغییر جامعه ما از طریق کارشان هستند ، همکاری می کنند.

4- محیط یادگیری خلاق ، فراگیر

محیط یادگیری ADES به عنوان یک آموزش واقعاً بین رشته ای ، امکان آزمایش ، خلاقیت و نوآوری بنیادی را در روش های مطالعه و همچنین خروجی ها فراهم می کند ، در حالی که برای تنوع فرهنگی و انضباطی که گروه های چند رشته ای را همراهی می کند ، باز است.

5. آموزش تک به تک

مدرسان با تجربه ADES همیشه برای بحث و ارائه راهنمایی به دانشجویان و همچنین گروه ها در دسترس است. استودیوی ADES شبیه به هر استودیوی طراحی محصول کوچک ، آزمایشگاهها یا اتاق های فکر که در آن دانشجویان ، ناظران و مدرسین دسترسی یکسانی به فعالیت های تولید دانش دارند و در آنجا هدف تولید نسل دانش است.

6. دوره های متمرکز بر واقعیت

نقش ما در آموزش جهانی پیشگام در آموزش طراحی برای پایداری برای دانش آموزان چند رشته است. ما برای تکمیل برنامه های آموزشی موجود و افزایش تنوع آموزشی برای پایداری در رشته ها تلاش می کنیم. در دوره های ما دانشجویان فراتر از طراحی سبز تر یاد می گیرند. آنها تحقیق می کنند که چگونه سازمانها و سیستمهای فعلی ما را با دنیایی هدایت کنند که بر اساس اصول بوم شناسی ، پایداری و تاب آوری انجام شود.

7. جامعه بین المللی دانشجویی

دانشجویان ما خلاق و کنجکاو هستند ، در حال حاضر دارای یک مهارت مهارت و یک مدرک در یک رشته هستند و به دنبال پیشرفت مهارت های خود و تخصص در پایداری هستند. کلاسهای ما از افراد با همه زمینه های فرهنگی و انضباطی تشکیل شده است ، به عنوان مثال در طراحی محصول خدمات ، معماری ، مهندسی فناوری ، همچنین فارغ التحصیلان علوم طبیعی ، همچنین هنرمندان ، انسان شناسان و فیلسوفان.

8- نوع آموزش همكاری

دانش آموزان ADES به جای صرف یادگیری مهارت جدید ، به صورت گروهی و در کنار هم به عنوان یک تیم کار می کنند تا بتوانند روشهای جدید اندیشه ای را ایجاد کنند که می تواند در کارهای آینده در زمینه طراحی ، معماری ، فناوری و توسعه اجتماعی به کار رود. مدرسین و مدرسان مهمان آخرین وضعیت دانش هنری رشته های خود را به ارمغان می آورند ، بنابراین همیشه ارتباط کار ADES را برای حل مشکلات فشرده ترین زمان حفظ می کنند. علاوه بر این ، کارگاه های برنامه های درسی خارج از برنامه درسی ، مدارس تابستانی و سفرهای تحصیلی ، دیدگاههای فرهنگی و انضباطی جدیدی را فراتر از استودیوی ADES ایجاد می کنند.

11. طراحی مهارت های تفکر برای پایداری بنیادی

دانش آموزان ADES قادر خواهند بود فراتر از استفاده از راه حل های طراحی معمول برای شایستگی انسان باشند و به روش های انسانی ، محصول یا تجارت محور فکر نکنند ، اما می فهمند که مهمترین محدودیت در تمام تلاش های طراحی از رادیکال فرار می کند. پایداری ، همانطور که در حفظ وجود ما همراه با وجود سیاره ما است. ماموریت ما انتقال آموزش طراحی رشته ای است تا دانش آموزان ما بتوانند در یک محیط پر رونق مشارکت داشته باشند.

12. سفرهای تحصیلی

برنامه دوره شامل سفرهای تحصیلی است که در آن دانشجویان می توانند تجارب فرهنگی و انضباطی خارجی کسب کنند.

محل

بوداپست، مجارستان. استودیوی ADES در Art Quarter Budapest مستقر است.

132066_artquarterbudapest.jpg

عکس: AQB

سایت اینترنتی

https://ades.design/

مکان ها

  • Budapest

    Institute of Advanced Design Budapest Nagytétényi út 48-50 Budapest, Hungary, 1222, Budapest

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات