Keystone logo
Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

مقدمه

ITT_Campus

جدید جمعیتی، فشارهای اقتصادی و آب و هوا در دسترس بودن منابع سالم و پایدار از مواد غذایی، آب و انرژی نیاز به استراتژی های جدید برای مدیریت منابع طبیعی،. به منظور رویارویی با این چالش جهانی، تقاضا برای کارشناسان که می تواند سیستم پیچیده انسان و محیط زیست تجزیه و تحلیل و توسعه راه حل های مناسب در حال رشد است. مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری نشان دهنده یک مورد خاص به عنوان آنها اغلب چالش های اضافی و این نمایشگاه محیط بسیار ناپایدار است.

موسسه فناوری و مدیریت منابع در استوایی و زیر استوایی (ITT) در TH کلن (دانشگاه علوم کاربردی) با هدف افراد با سوابق مختلف فنی و فرهنگی قادر به حل بهتر مسائل پیچیده مربوط به مشکلات زیست محیطی با رویکرد میان رشته ای و بین فرهنگی در مقاطع کارشناسی ارشد و سطح کارشناسی ارشد. تحصیل در ITT نه تنها به معنای دستیابی به مدرک کارشناسی ارشد، اما فراتر رفتن از مرز حرفه ای و شخصی فرد است. از طریق آموزش چند برابر و روش های مدرن تدریس و یادگیری، ما متوجه مفهوم یادگیری مادام العمر و قرار دادن دانش آموز در مرکز تلاش آموزش و پرورش ما.

ما باور داریم که فارغ التحصیلان ما بخش مهمی از شبکه جهانی از دانشمندان و حرفه ای. ما با سازمان های اصلی منطقه ای، ملی و بین المللی در زمینه های مدیریت منابع، توسعه همکاری و آموزش عالی در علاوه بر این همکاری به ارائه آموزش، پژوهش و توسعه ظرفیت در سراسر جهان.

ITT شبکه

Network_map

آینده از طریق همکاری

ITT ساخته شده است تا یک شبکه گسترده و فعال شامل دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، مردم و بخش خصوصی از زمان شکل گیری آن در سال 1978. شبکه شامل حدود 30 دانشگاه های همکار و نهادهای متعدد توسعه و همکاری در سراسر جهان، در نتیجه یک فرصت ایده آل تبادل دانش و کار بر روی پروژه های تحقیقاتی مشترک ارائه. علاوه بر این، بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) و درگیر در پروژه ITT ما لبه قوی از نظر تحقیقات کاربردی است. شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد در حال حاضر بیش از 700 (از سال 1984) حرفه ای که زندگی حرفه ای خود را در ITT به پایان رسید و در حال حاضر حرفه ای موفق کار بر روی منابع طبیعی سوالات مدیریت تشکیل شده است.

شبکه بین المللی ITT یک پیشرفت بزرگ با پایه و اساس CNRD (مراکز منابع طبیعی و توسعه) را تجربه کرده است. CNRD توسط DAAD و وزارت توسعه و همکاری اقتصادی (BMZ) پشتیبانی می شود. CNRD یک مرکز دانش و شبکه در رابطه با مسائل در ارزیابی و مدیریت پایگاه منابع طبیعی به عنوان شرط لازم برای توسعه پایدار است. نقطه مرکزی شبکه در کلن، که در آن فعالیت های با تمام همکاران در سراسر جهان هماهنگ است. CNRD است اتصال دانشگاهها در سراسر جهان ترویج تبادل علمی و همکاری در منطقه از مدیریت منابع طبیعی، به ویژه مربوط به آب، زمین، اکوسیستم ها و منابع انرژی تجدید پذیر. آن را پرورش رویکردهای میان رشته ای به مدیریت منابع طبیعی مربوط به 2015 برنامه ارسال و اهداف توسعه پایدار پیش بینی (SDG).

عضویت در شبکه CNRD برای هر HEI ارائه می دهد که به طور قابل توجهی برای رسیدن به اهداف CNRD کمک باز است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: http://www.cnrd.info

cnrd

تاریخ عضویت

ITT بخشی از اتحاد شرح زیر است:

 • آب علوم اتحاد ولت
 • مشارکت آب آلمانی (GWP)
 • Aqualon، Wupperveband
 • دویچه Vereinigung خز Wasserwirtschaft، Abwasser UND Abfall EV (DWA)
 • Umweltcluster بایرن
 • انجمن کارشناسی ارشد برنامه با ارتباط ویژه ای به کشورهای در حال توسعه (AGEP)
 • RESURBE
 • آموزش عالی برای توسعه پایدار (HESD)

مکان ها

 • Cologne

  ITT – Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics Betzdorfer Straße 2, 50679, Cologne

  سوالات