Keystone logo
ASEBUSS Business School

ASEBUSS Business School

ASEBUSS Business School

مقدمه

موسسه کسب و کار و امور اداری دولتی بوخارست (ASEBUSS) در سال 1993 توسط برنامه ای تحت حمایت USAID - آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (1993-1995) تأسیس شد.
مدرسه کسب و کار آمریکایی رومانیایی، که بخشی از موسسه است، از سال 1993 سازماندهی شده است. برنامه اجرایی MBA (EMBA) - تنها EMBA آمریکایی در بازار رومانیایی در همکاری با دانشگاه های معتبر ایالات متحده است.
اتحاد دانشگاهی ایجاد شده توسط ASEBUSS و دانشگاه ایالتی کنسوویو، توانایی های هر برنامه را به نفع هر دو دانش آموز و استاد مورد استفاده قرار می دهد.

شرکت در این تجربه علمی طراحی شده، دانشجویان ما را برای نقش رهبری در سازمان کسب و کار فردا آماده می کند.

شرکت کنندگان آموزش می دهند که مرزهای فرهنگی، زبانی، فنی و جغرافیایی را با کار در تیم های بین المللی دانش آموزان برای تکمیل انواع تکالیف و پروژه ها، مدیریت کنند.

فرصت برای یادگیری از یکدیگر و از سازمان های کارفرمای خود آنها تجربه تجربه دست اول را فراهم می کند که نمی تواند در سایر برنامه های EMBA یافت شود.

در حال حاضر ASEBUSS یک نهاد خصوصی و مستقل است که مجوز و مجوز وزارت آموزش و تحقیقات برای برگزاری برنامه های تحصیلات تکمیلی است.


فعالیت ASEBUSS در دو حوزه اصلی گنجانده شده است: اجرایی MBA رومانیایی-آمریکایی و اداره آموزش مداوم با برنامه های تجاری و دولتی.

MBA اجرایی مدرسه کسب و کار رومانیایی-آمریکایی یک برنامه تحصیلات تکمیلی برای مديران شرکت های خصوصی یا دولتی، رومانیایی ها و یا شرکت های چند ملیتی، شرکت های خدمات عمومی، به تمام مدیران موفق که تصمیم گیری های مهم دارند، با تاثیر بیشتر بر محیط کسب و کار در رومانی هدف اصلی این مدرسه بهتر آماده سازی مدیران با تجربه در تصمیم گیری است تا آنها دانش و ابزار اولیه برای مقابله با چالش های گذار به اقتصاد بازار و آموزش آنها برای تبدیل شدن به مدیران بین المللی در یک بازار جهانی را فراهم کنند.

مکان ها

  • Bucharest

    Institute for Business and Public Administration, Bucharest Calea Grivitei nr. 8-10, et.8, sector 1

    برنامه ها

    سوالات