Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)

Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)

Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)

مقدمه

موسسه استراتژی و دانش آسیا (I-ASK) یک موسسه آموزشی است که سمینارهای آموزش حرفه ای را در سراسر آسیا با توجه به نیازهای مدیران و تحلیل گران ارشد شرکت های چند ملیتی ارائه می دهد که در کشورهای آسیایی فعالیت می کنند. تمرکز ما این است که مدیریت را با آموزش استراتژی سازمانی صحیح و دانش پایدار آسیا فراهم کنیم.

سمینارهای ما شرکت کنندگان را قادر می سازد تا با جدیدترین مهارت ها، ابزار و تکنیک های خود را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که برای حفظ رقابت در بازار های سریع و در حال تغییر آسیا بسیار مهم است، تجهیز کنند. مربیان حرفه ای ما شرکت کنندگان را در موضوعات مهم نظیر هوش رقابتی، ردیابی رقیب و معیار سنجش، تقسیم بندی بازار و موقعیت، ورود به بازار و استراتژی های رشد آموزش می دهد و بنابراین کارکنان کلیدی شرکت ها را برای تصمیم گیری های بهتر و موفقیت آمیز شرکت های خود، ایمن می سازد.

چشم انداز

موسسه استراتژی و دانش آسیا ("I-ASK") یک موسسه آموزشی است که تلاش می کند تا ارائه خدمات پیشرو در سمینارهای آموزشی اجرایی برای شرکت های آسیا باشد.

I-ASK یک موسسه درجه یک در سطح اول است که در سراسر آسیا برگزار می شود تا بتواند مدیران شرکت های چند ملیتی و محلی را که دارای مسئولیت استراتژیک شرکت ها، کسب و کارها و یا خطوط تولید هستند، ابزارهای پیشرفته و مناسب برای ایجاد ارزش پایدار برای شرکت های خود در آسیا.

I-ASK اساتید معتبر و کارشناسان صنعت را با گروهی مختلف از مدیران و مدیران به اشتراک می گذارد تا تجارب ارزشمند خود را به اشتراک بگذارند و بینش های جدیدترین تحقیقات علمی در زمینه بازار و اطلاعات رقابتی را به دست آورند.

مکان ها

 • Kuala Lumpur

  Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK) Level 8, Suite 832, Pavillion KL 169 Jalan Bukit Bintang, 55100, Kuala Lumpur

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات