Keystone logo
Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

مقدمه

گروه ISC پاریس که در سال 1963 تأسیس شد، یکی از معدود گروه‌های آموزش عالی خصوصی و مستقل فرانسه است که توسط پل ایکارد، صاحب نظر تجاری و آموزشی تأسیس شد. گروه ISC Paris بر دو "برند آموزشی" تمرکز دارد: ISC Paris Grande École یکی از 20 مدرسه بزرگ فرانسه است که به Conférence des Grandes écoles تعلق دارد. ISC پاریس دارای سه اعتبار بین المللی است: AACSB، AMBA و EPAS. ISC Paris Global Programs پیشرو در توسعه برنامه های مدرک تخصصی است که به سه تا پنج سال تحصیل دانشگاهی بعد از دبیرستان (Bac+3 تا Bac+5 در سیستم فرانسوی) و برنامه های آموزش اجرایی نیاز دارد.

پل ایکارد شخصیتی با استعداد و پویا بود – مدیر منابع انسانی، هنرمند، دانشجوی پیشگام هنر انتزاعی فرانسیس پیکابیا، دانشجوی روانشناسی و نویسنده کتابی در زمینه روانشناسی محیط کار.

جاه طلبی ایکارد انتخاب و آموزش نسل بعدی مدیران شرکت بود. او شرکت را به عنوان یک موجود زنده، باز به دنیای خارج و قادر به انطباق با هر موقعیتی می دید. ایکارد برای کمک به تبدیل شدن دانش‌آموزان به افراد حرفه‌ای چابک که قادر به تفکر، عمل و ذهن باز هستند، برنامه درسی را در نظر گرفت که در آن دانش‌آموزان مهم‌ترین کارآفرینان در هر موقعیتی هستند که با آن مواجه می‌شوند: در کلاس درس، در انجمن‌ها، در شرکت‌های دانشجویی، کسب و کارها و در هر موقعیتی که می توانستند تصور کنند.

چشم انداز ایکارد

در گروه ISC Paris، ما متعهد هستیم که الهامات پیشگامانه پل ایکارد را زنده نگه داریم. ما در تلاش هستیم تا برترین گروه آموزشی برای Action Learning و آموزش مدیریت باشیم، با تاکید بر آموزش فعال، تجربه دانش آموز، نوآوری، و چندفرهنگی - همه اینها به نفع رشد شخصی و حرفه ای دانش آموزان است.

ماموریت ما

در دنیای شرکتی که همیشه در حال تغییر است، می‌توانیم مأموریت خود را به شرح زیر خلاصه کنیم:

برای اینکه فراگیران ما بتوانند استعدادهای خود را آشکار کنند که در خدمت جامعه و شرکت ها برای آینده ای پایدار در یک زمینه بین المللی است.

در این زمینه، هدف ما این است:

 • دانش آموزان را تشویق کنید تا در قبال آموزش خود مسئولیت پذیر باشند، مهارت های رهبری خود را توسعه دهند و آنها را برای رویارویی با چالش های جهانی آماده کنند.
 • مهارت‌های تفکر انتقادی دانش‌آموزانمان را پرورش دهیم تا به آنها کمک کنیم تا مدیرانی مسئولیت‌پذیر و اخلاقی شوند. مهارت های تصمیم گیری خود را از طریق تجربیات عملی و حرفه ای در یک محیط چند وجهی توسعه دهند.
 • کمک به دانش و نوآوری جدید در مدیریت، شیوه های مدیریت، و آموزش مدیریت، به نفع دنیای دانشگاهی و تجارت.
 • برای حمایت از نیازهای آموزشی و استخدامی شرکت ها.
 • مشارکت فعال در بحث هایی که به حفظ، ترویج و توسعه سیستم آموزش عالی فرانسه کمک می کند.

پذیرش ها

برنامه های ارائه شده توسط ISC Paris Grande École به طور گسترده برای نامزدهای بین المللی باز است. مراحل پذیرش از طریق مسابقه راه دور سازماندهی می شود. این روش به نامزدهای بین المللی اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن کشور مبدا خود در مسابقه شرکت کنند. هر سال صدها نامزد برای پیوستن به Master Grande École و Bachelor in Management درخواست می دهند.

پیش نیازها و شرایط پذیرش

چندین مسیر دسترسی به شما امکان می دهد بسته به سطح تحصیلی خود از سطح لیسانس تا سطح Bac+3 یا معادل آن، به Master Grande École و Bachelor in Management در ISC Paris Grande École بپیوندید.

شما باید درخواست خود را در پلت فرم درخواست آنلاین ما ارسال کنید و اسناد پشتیبانی درخواستی را پیوست کنید. هزینه ثبت نام در این مسابقه اصولاً 50 یورو برای برنامه کارشناسی و 85 یورو برای برنامه Grande École است.

مسابقه بر اساس تجزیه و تحلیل پرونده درخواست شما و یک مصاحبه انگیزشی 30 دقیقه ای از طریق اسکایپ است

مهارت های تحصیلی، شخصیت و انگیزه شما معیارهای تعیین کننده در فرآیند انتخاب هستند. ارزش‌های شما، احساس تعهد، مهارت‌های زبانی و پروژه حرفه‌ای شما جنبه‌هایی هستند که در طول این بحث‌ها با شما صحبت خواهیم کرد تا مناسب بودن پروفایل شما با پیشنهاد آموزشی ISC Paris Grande Ecole را تأیید کنیم. این همچنین فرصتی برای شما خواهد بود که تمام سوالات خود را در مورد برنامه و مدرسه بپرسید تا انتخاب گرایش خود را تأیید کنید. ما به خوبی به آن توجه خواهیم کرد.

رتبه بندی

ISC Paris یکی از گروه های تجاری و مدیریتی Grandes Écoles است که در رتبه بندی های مختلف مستقل در سال 2020 ارتقا یافته است.
موقعیت ما در پنج رتبه بندی فرانسوی و بین المللی برای سال 2019/2020 بهبود یافت.

ISC Paris - با سابقه 50 ساله و توانایی انطباق با انتظارات دنیای تجارت از کارمندان - به عنوان یکی از 20 بهترین دانشکده تجارت و مدیریت فرانسه شناخته شده است.

این رتبه بندی ها به چه معناست؟ آنها یک راه مفید برای تمایز بین مدارس هستند

در انتخاب مدرسه، معیارهای انتخاب دانش آموزان بدون شک باید شامل این نوع رتبه بندی ها باشد. اما همچنین مهم است که انتظارات خود را - بسیار شخصی - از نظر رویکرد آموزشی، پشتیبانی، نزدیکی به مشاغل، تخصص ها، محیط یادگیری و ارزش پولی در نظر بگیرید. شهرت ISC Paris به ویژه در این دو زمینه اخیر قوی است.

ما مدرسه‌ای در مقیاس انسانی هستیم که می‌توانید با دانش‌آموزان دیگر آشنا شوید، با اساتید ارتباط برقرار کنید، و ما واقعاً از دانش‌آموزان خود در شناسایی اهداف شغلی‌شان حمایت می‌کنیم.

ISC Paris یکی از بهترین نسبت‌های «ارزش در قبال پول» را دارد، زیرا ما به دانش‌آموزان ابزارهایی برای رشد حرفه‌ای و یافتن شغل در شرکت‌های با رتبه بالا می‌دهیم. ما بر اساس رابطه بین هزینه تحصیل و حقوق دانشجویان سه سال پس از فارغ التحصیلی، در فهرست "ارزش برای پول" فایننشال تایمز در رتبه سیزدهم قرار داریم.

برای دسترسی بیشتر به برنامه‌هایمان، ما همچنین متعهد هستیم که گزینه‌های کار/تحصیل را برای مسیرهای سنتی در همه برنامه‌هایمان ارائه دهیم.

رتبه های ما در حال افزایش است، زیرا برنامه های ما مستحکم و پایدار هستند

رتبه بندی بهبودیافته ISC پاریس نتیجه عوامل منحصر به فرد بسیاری است: برنامه Grande École ما که توسط نهادهای بین المللی (AACSB، AMBA و EPAS تایید شده است)، شهرت بین المللی ما، قدرت روابط ما با مشاغل، و موفقیت شغلی فارغ التحصیلان ما و بازگشت سرمایه آموزشی آنها

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Île-de-France

  Bd du Fort de Vaux, 22, 75017, Île-de-France

 • Orléans

  24 Rue Jeanne d'Arc, 45000, Orléans

سوالات