Keystone logo
© TESS
INSEAD

INSEAD

INSEAD

مقدمه

ما مردم ، فرهنگ ها و ایده های خود را برای ایجاد رهبران مسئول که تجارت و جامعه را متحول می کنند ، جمع می کنیم.

INSEAD به مدت شش دهه یک رهبر جهانی در آموزش و تحقیقات تجاری بوده است. ما اولین سال MBA یک ساله MBA را در Fontainebleau ، فرانسه در سال 1959 راه اندازی کردیم. در سال 2000 ، پردیس آسیا را در سنگاپور افتتاح کردیم و با داشتن دانشگاه های دو قاره ، اولین مدرسه تجاری شدیم. پردیس خاورمیانه ما در ابوظبی در سال 2010 با نوآوری در تمرکز افتتاح شد. مرکز هوایی سان فرانسیسکو در آمریکای شمالی آخرین سرمایه گذاری ما ، فضایی برای ایجاد روابط و ایجاد 60 سال تعالی است.

 • 167 عضو هیئت علمی مشهور از 42 کشور جهان
 • 1300 دانشجو در سال در MBA ، EMBA ، فوق لیسانس کارشناسی ارشد و دکتری. برنامه ها
 • 11000 مدیر در سال در برنامه های آموزش اجرایی INSEAD شرکت می کنند
 • 60،000 فارغ التحصیل در یک شبکه جهانی که 175 کشور را شامل می شود

ماموریت ما

INSEAD مردم ، فرهنگ ها و ایده های خود را برای ایجاد رهبران مسئول که تجارت و جامعه را متحول می کنند ، جمع می کند.

مدرسه تجارت برای جهان

INSEAD به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مدارس تجاری فارغ التحصیل در جهان ، به شرکت کنندگان یک تجربه آموزشی واقعی جهانی ارائه می دهد. با مکانهایی در اروپا (فرانسه) ، آسیا (سنگاپور) ، خاورمیانه (ابوظبی) و آمریکای شمالی (سان فرانسیسکو) و اتحاد با موسسات برتر ، آموزش تجاری INSEAD و تحقیقات در سراسر جهان. 165 عضو هیئت علمی مشهور ما از 41 کشور جهان بیش از 1300 دانشجو را در مدرک و دکتری ما الهام می دهند. برنامه ها. علاوه بر این ، بیش از 11000 مدیر هر ساله در برنامه های آموزش اجرایی INSEAD شرکت می کنند.

ارزشهای بنیادی ما

تنوع به عنوان منبع یادگیری و غنی سازی است

ما از هرگونه فرهنگ غالب یا جزم های رایج عاری هستیم. ما به نظرات دیگر احترام داریم و به آنها احترام می گذاریم. ما از طریق تبادل ایده ها و تجارب یاد می گیریم.

استقلال به عنوان یک اصل حاکمیت

ما به آزادی فکری اعتقاد داریم و در برنامه ریزی و تصمیم گیری مالی ، نهادی و دانشگاهی خودمختار هستیم.

دقت و اهمیت در آموزش و تحقیق

ما تنوع را در روش های تحقیق و تدریس تشویق می کنیم که هیچ مکتب فکری یا متدولوژی غالب نیست آنچه اهمیت دارد سخت گیری و تأثیر آن بر مدیریت به عنوان یک رشته دانشگاهی ، روی کار تجاری و در کلاس است.

نزدیک بودن به جامعه تجارت بین المللی

ما با جامعه تجارت بین الملل برای کشف و انتشار دانش مدیریت شریک هستیم. ما به نقش تجارت به عنوان نیرویی برای بهبود زندگی مردم اعتقاد داریم.

روحیه کارآفرینی

ما مایل به آزمایش و نوآوری هستیم؛ ما آماده ریسک کردن و مدیریت نتایج اقدامات خود هستیم.

ارزشهای بنیادی

تنوع

استفاده از تنوع برای ایجاد نوآوری و خلاقیت

نزدیک بودن به تجارت

توانمندسازی رهبران در سطح جهان برای یک فردا بهتر

روحیه کارآفرینی

جسورانه ، خلاقانه و آماده ریسک کردن است

دقت و ربط

آموزش تأثیرگذار و تحقیقات دقیق که بزرگترین چالش های جهان را برطرف می کند

استقلال

چابک ، جسور و پاسخگو به تغییرات جهانی

اتحاد

اتحاد INSEAD Warton

اتحاد بین مدرسه وارتون و INSEAD که در سال 2001 راه اندازی شد ، منابع و تخصص دو رهبر جهان در آموزش مدیریت را برای بهره مندی از MBA ، EMBA و دکتری ما ترکیب می کند. دانش آموزان ، و شرکت کنندگان در آموزش و پرورش اجرایی.

اتحاد همچنین از تبادل دانشکده ، تحقیق و توسعه و فعالیت های فارغ التحصیلان پشتیبانی می کند. از طریق مرکز تحقیقات و آموزش جهانی وارتون INSEAD ، دانشکده های هر دو مدرسه همکاری های محکمی را برای تحقیق و توسعه برنامه ها و برنامه های جهانی ایجاد می کنند.

همکاری با دانشگاه Tsinghua

دانشکده اقتصاد و مدیریت (SEM) در دانشگاه معتبر Tsinghua در دانشگاه معتبر Tsinghua که به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری در چین در نظر گرفته شده است ، با INSEAD برای ایجاد MBA اجرایی Tsinghua INSEAD کرد.

تخصص منحصر به فرد Tsinghua ، میراث فرهنگی و جایگاه در جامعه چین تکمیل تخصص گسترده INSEAD در مدیریت بین المللی است. این مشارکت همچنین شامل تبادل دانشکده ، همکاری پژوهشی و برنامه های مشترک در آموزش و پرورش اجرایی است.

مشارکت بین المللی INSEAD -Sorbonne Université

INSEAD مفتخر است که عضو مؤسس دانشگاه سوربن ، یک پژوهش و آموزش عالی است که در تلاش برای ایجاد یک دانشگاه سطح بالا است.

برنامه گواهی مبانی کسب و کار از INSEAD برای دانش آموزانی که به دنبال آموزش های خاص در مدیریت تجارت هستند به منظور تکمیل سطح LLM یا آموزش کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است.

پردیس ها

پردیس INSEAD اروپا

پردیس INSEAD Europe در حاشیه جنگل Fontainebleau واقع شده است و فقط یک سنگ پرتاب سنگ از مرکز شهر فاصله دارد. در دسترسي آسان همه فرودگاه هاي بزرگ و سيستم هاي راه آهني است كه پاريس را با ساير نقاط جهان متصل مي كند.

پردیس آسیا INSEAD

پردیس آسیا INSEAD در گوشه ای از خیابان Ayer Rajah و جاده شمالی Buona Vista در منطقه دانش هاب سنگاپور واقع شده است. محل مناسب مدرسه 15 دقیقه با منطقه مالی و 30 دقیقه با فرودگاه چنگی فاصله دارد.

پردیس خاورمیانه INSEAD

در سال 2007 INSEAD با بهره گیری از بیش از 50 سال تجربه در لبه پیشرو آموزش و تحقیقات تجاری در اروپا و آسیا ، حضور خود را در خاورمیانه با دانشگاهی در ابوظبی تقویت کرد. INSEAD متعهد به توسعه آموزش های تجاری و ارائه ایده های مدیریت پیشرفته و شیوه های تجارت جهانی در منطقه است. پردیس فعلی ابوظبی در ژوئن سال 2010 با سرپرستی مقام معظم رهبری وی شیخ محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات افتتاح شد.

قطب INSEAD سانفرانسیسکو

INSEAD به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین دانشکده های تحصیلات تکمیلی در جهان ، افراد ، فرهنگ ها و ایده ها را برای ایجاد رهبران مسئول که تجارت و جامعه را متحول می کند ، جمع می کند. تحقیقات ، تدریس و مشارکتهای ما نمایانگر این دیدگاه جهانی و تنوع فرهنگی است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Fontainebleau

  INSEAD Boulevard de Constance 77305, 77300, Fontainebleau

 • Singapore

  INSEAD 1 Ayer Rajah Avenue 138676, , Singapore

  • Abu Dhabi

   INSEAD Al Khatem Tower, 29th and 30th floor ADGM Square, Al Maryah Island, , Abu Dhabi

   • San Francisco

    224 Townsend St, , San Francisco

    سوالات