Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

مقدمه

INSA کسب و کار، بازاریابی و دانشکده ارتباطات دانشکده کسب و کار خصوصی با بیش از 30 سال تجربه در بخش های آموزشی، که است

حرفه ای آموزش کارشناسان

ما در ارائه طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی تا به روز در مناطق مختلف این شرکت همیشه به نیازهای بازار پاسخ، آموزش حرفه ای که قادر به موفقیت وارد لطف بازار کار به دانش، مهارت و نگرش ما انتقال، و طراحی یک برنامه آموزشی عملی و واقع بینانه، آموزش داده شده توسط حرفه ای ها.

این همه، علاوه بر این، همراه با سایر خدمات و توجه شخصی شما سزاوار.

INSA در سال 1984 در پاسخ به نیاز مبرم شرکت را به عنوان سمبل مردم بسیار آموزش دیده ایجاد شد. مردم با دید واقعی و عملی از بازار کار است.

از همان آغاز، INSA برای تخصص در زمینه های مدیریت دستیار و ارتباطات (روابط عمومی و بازاریابی) تصمیم گرفتند. کار خوب از معلمان ما، انعطاف پذیری برای انطباق برنامه های درسی ما در همه زمان ها و به یک روش عملی ساخته است که INSA دارای بیش از 13،000 فارغ التحصیلان از 40 ملیت های مختلف.

بازار، تغییرات سیاسی، اقتصادی و تکنولوژیکی درخواست کرده اند که INSA سالانه به روز رسانی برنامه های خود، ایجاد دوره های جدید و همچنین ارائه به دانش آموزان ما امکان مطالعه به طور کامل در زبان انگلیسی با یک چشم انداز بزرگ بین المللی.

علاوه بر این، INSA کسب و کار، بازاریابی و ارتباطات مدرسه حفظ چندین توافقنامه همکاری با موسسات بزرگ و دانشگاه ها ملی و بین المللی.

امکانات مدرسه در یک کارخانه قدیمی واقع به طور کامل بازسازی اما حفظ ساختار اصلی با داخلی مدرن و با کلاس های درس بزرگ و انعطاف پذیر در سه طبقه که ترویج یادگیری و کارگاه های آموزشی مجهز شده است.

واقع نزدیک به میدان Lesseps، در محله گارسیا، اجازه می دهد تا دسترسی خوب حمل و نقل عمومی (مترو، FGC، اتوبوس، های Bicing) و استفاده از تمام خدمات ارائه شده توسط رستوران محله، خوابگاه، منطقه تفریحی، کتابخانه و غیره.

توجه به دانش آموزان ما و مدیریت کیفیت محورهای اصلی INSA عبارتند از:

مشتری مداری. هر دانش آموز منحصر به فرد است. شناخت تعهدات سازمان هر دو با مشتریان و با کارکنان، هیئت مدیره، تامین کنندگان و جامعه به طور کلی. مشارکت و تخصیص مسئولیت به افراد و تیم ها. روش های مدیریت. پیشرفت مداوم.

هدف و روش

هدف اصلی ما این است که برای آموزش حرفه ای، قادر به ترکیب را به بازار کار و محل کار، داشتن یک پایه محکم از دانش و مهارت های عملی به موفقیت انجام وظایف خود از روز اول و، علاوه بر این، آنها اجتماعی، حرفه ای می دهد و به رسمیت شناختن کار.

برای این کار، ارتباط مداوم با کسب و کار و نیازهای خود ضروری است و INSA آن را از طریق حرفه ای که معلمان ما هستند و از طریق خدمات ارائه شده به شرکت ها و از طریق شبکه فارغ التحصیلان.

دستیابی به این هدف نخواهد بود بدون یک روش است که موفقیت برنامه های ما حمایت می کند و بر اساس امکان پذیر خواهد بود:

تا به تاریخ، پویا و برنامه های آموزشی شخصی توجه شخصی به دانش آموزان نظارت و ارزیابی سیستم خود را

شرایط انتخاب همه INSA مطابقت پیشنهادات کار آمدن از جهان حرفه ای و بازار کار است که نیازمند تخصص حرفه ای تازه تر که متفاوت از سنتی است.

جهان کسب و کار خواستار ماهر و حرفه ای در مدیریت کسب و کار، بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی و دستیاران اجرایی، با آموزش گسترده، دانش و مهارت به کارشناسی کارشناسی ارشد فن آوری های جدید.

با مطالعات ما، دانش آموزان مهارت های اجتماعی، شخصی و فنی، و همچنین به عنوان ابزار لازم برای یکپارچه سازی موفق به بازار کار به دست آوردن. برنامه های درسی خود و یک روش بر اساس یک رویکرد شخصی و بسیار عملی با مطالعات موردی، و ارائه امکان از کارآموزی در شرکت ها، انجام هدف اصلی ما و دانش آموز، در پایان از مطالعات، می توان با موفقیت در هر محل کار گنجانیده شده است.

ستون فقرات روش ما

خود، تا به تاریخ و برنامه های آموزشی پویا ما برنامه های علمی در راه واقع بینانه و قابل انعطاف طراحی شده است، غلبه بر انعطاف ناپذیری که مشخص امروز بسیاری از برنامه های آموزشی.

در نظر دارد با توجه به نیازهای در حال حاضر از این حرفه، به دنبال حوزه دانش و افراد که نظری تعادل با عملی است.

توجه فردی برای دانش آموزان مدرسه نگه می دارد آهنگ از وضعیت شخصی و پیشرفت هر دانش آموز. برای این کار، آموزش است که در داخل گروه های کوچکی از دانش آموزان که انجام شده در دوره های مربوطه خود را، یک معلم خصوصی است که دانش آموز در طول سال تحصیلی در دیدار و در هر دو جنبه آموزشی و حرفه ای دریافت راهنمایی.

تمرین تدریس: معلمان حرفه ای برای رسیدن به اشتغال دانش آموز، INSA افزایش سمت عملی تدریس. بنابراین، دانشکده INSA متشکل از کارآفرینان فعال و مدیران، در پاسخ به مشخصات بسیار خاص، که طول می کشد به آموزش، تجربه کار خود و آموزش مهارت.

دانش آموز دسترسی به بازار کار برای فراهم کردن دسترسی دانشجویان به بازار کار و تسهیل انطباق خود را به محیط کسب و کار، INSA دارای اهداف زیر در برنامه های خود:

مهارت های در حال توسعه برای جامعه دانش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه یک محیط یادگیری توسعه کارآفرینی و خلاق

خدمات

INSA ارائه می دهد برنامه های آموزشی اضافی، طیف وسیعی از خدمات که اجازه می دهد دانش آموزان به فراتر از مطالعات خود را توسعه دهد. هر دانش آموز منحصر به فرد است و بنابراین درمان می شود. همچنین INSA ارائه می دهد خدمات برای شرکت ها و حرفه ای ها می دهد که یک چشم انداز واقعی و عملی به تمام برنامه های ما است.

مکان ها

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, سویس

    سوالات