Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

مقدمه

بنیاد دانشگاهی برای توسعه انسانی - UNINPAHU در سال 1974 توسط روانشناس برجسته هرنن لینارس آنجل با هدف آموزش متخصصان مبتکر ، ماهر و آگاه از تعهد به توسعه پروژه زندگی شخصی خود و توسعه مولد و تجاری این دانشگاه ایجاد شد. کشور.

بنابراین ، در طول این 46 سال تجربه ، UNINPAHU فرایندهای آموزشی را بر اساس یک تصور انسان گرایانه از آموزش و پرورش هدایت کرده است ، که ارزشهای اساسی روابط اجتماعی را برجسته و متعالی می کند و از تشکیل یکپارچه انسانهای عالی اطمینان می دهد.

UNINPAHU به دلیل نیروی پویای تحول دانشگاهی خود که به آن اجازه داد از یک مرکز آموزشی توسعه انسانی متمرکز بر آموزش در مشاغل و مشاغل ، به یک موسسه دانشگاهی تبدیل شود ، مطابق با معیارها و الزامات کیفی مورد نیاز قوانین کلمبیا ، تبدیل شده است. توسعه برنامه های تحصیلی در اشکال مختلف آموزش حرفه ای و در زمینه ها و رشته های مختلف دانش. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری فزاینده در تجهیزات ، تحول فناوری و نگهداری کافی از سبک معماری بدنام بوده است.

نوآوری ، تحقیق ، فناوری و بهره وری اساس فعالیتهای آموزشی است که هویت ما را تثبیت می کند. در چارچوب پروژه آموزشی ما ، روش با عملکرد بالا - MAR ، یک ویژگی متمایز کننده اثری از موسسه است ، زیرا به دنبال توسعه مستمر مهارت ها در همه اعضای جامعه آموزشی ، تقویت یادگیری در طول زندگی و همراه با آن است ، امکانات رشد شخصی و حرفه ای را گسترش دهید.

ما مجموعه گسترده و متنوعی از 18 برنامه آموزش عالی با مدارک تحصیلی در سطوح تخصصی ، دانشگاهی ، فنی و فنی داریم که توسط فارغ التحصیلان ما ، که دارای موقعیت های برجسته در بخش های هتلداری و گردشگری هستند ، در رسانه های اجتماعی و رسانه ای گزارش شده است. روزنامه نگاری ، منطقه ای که در آن به طور گسترده شناخته می شوند و به همان ترتیب ، جوایز و جوایز متعددی در سطح ملی و بین المللی به دست آورده اند.

مکان ها

 • Bogotá

  Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات