Keystone logo
© Carrianna Field
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

مقدمه

چه کسی هستیم

INISEG موسسه بین المللی مطالعات است که به عنوان نیاز به ارائه دانش آموزان آینده خود را برای تمام آموزش، مطالعه اطلاعات، فعالیت ها و فرصت های حرفه ای است که در زمینه امنیت جهانی توسعه یافته است.

این موسسه در ژانویه سال 2017 تحت هدایت منوئل گونزالس فولگادو، یک حرفه ای برجسته در منطقه امنیتی، با مطالعات بسیار مهمی در زمینه این بخش و ایجاد مرجع نوآورانه در سیستم آموزش آنلاین در اسپانیا، افتتاح کرد. دسترسی به آموزش حرفه ای برای بیش از 18 سال در بازار و در حال حاضر نقش رئیس جمهور بنیاد اوکل و مدیر کل شرکت مدرسه کسب و کار Aucal.

به همین دلیل و با توجه به اهمیت دست یابی به تمام کاربران که می خواهند در این بخش توسعه یابند، Aucal و INISEG با یکدیگر متحد شده اند تا

ممکن است این فرصت واقعی برای ارائه بهترین کیفیت در آموزش، دسترسی به فعالیت های منطقه، دسترسی به یک مرکز مستند سازی کامل از بخش و فرصت برای تداوم مطالعه در زمینه امنیت است.

پس از 18 سال آموزش آموزش آنلاین، موسسه تشکیل شده است که از مرزهای منطقه عبور کند و مرجع واقعی به عنوان یک موسسه برجسته در زمینه امنیت جهانی و همچنین در تجزیه و تحلیل بین رشته ای مسائل مربوط به مطالعات بین المللی مانند تروریسم بین المللی، شرکت امنیتی اینترنتی، جرم شناسی، تاریخ نظامی و امنیت عمومی و خصوصی.

بنیاد اوکل

بنیاد اوکل، یک موسسه آموزشی با شخصیت نوآورانه است و نگرانی در مورد تکامل فن آوری های جدید اعمال شده در جهان علمی و آموزشی است. در نتیجه این علاقه، پروژه ایالک که در اسپانیا به عنوان مدرسه کسب و کار متخصص در بخش امنیت متولد شد، به دنیا آمد. منحصرا ارائه می دهد همه دوره های آنلاین، مخلوط و رو به رو ارائه شده توسط INISEG در طیف گسترده ای از دوره های خود را، و از آن دانش آموزان می توانند به بورس، مزایای پرداخت، پاداش و تبلیغات ویژه از طریق این مدرسه کسب و کار معتبر ، بیش از 18 سال پیش در بازار آموزش آنلاین در اسپانیا و بیش از 45000 دانش آموز در حال حاضر آموزش دیده و واجد شرایط.

به همین ترتیب، بنیاد اوکل نیز در پروژه های خارجی شرکت می کند، جایی که به عنوان همکار عمل می کند.

ماموریت

ماموریت ما آموزش حرفه ای از آینده است، پاسخ دادن به نیازهای آموزش و یا تخصص که بازار در هر زمان نیاز به گسترش مشخصات فنی حرفه ای ها و رقابت کار خود را دارد.

ارزش

ما بر فعالیت هایمان در زمینه نوآوری پایبندیم و روحیه کارآفرینی را تقویت کنیم. ما نه تنها دانش را انتقال می دهیم، بلکه ما نیز می خواهیم مهارت های حرفه ای خود را برای دانش آموزان تقویت کنیم تا بتوانیم از آنها به عنوان کارشناسان بیشترین بهره را ببریم.

کیفیت

در INISEG ما معتقدیم که مهم است که مفاهیم را آموزش دهیم، اما حتی بیشتر به آنها یاد می شود. بنابراین، ما اطلاعات کافی را براساس کاربرد عملی آن ارائه می دهیم و به همان اندازه پویا به نظر می رسد تا یادگیری موثر و سرگرم کننده باشد. .

یک قدم فراتر از آن

INISEG همکاران مهم دیگری دارد که ماموریت آموزشی را به عنوان یک سازمان امکان می دهد و یکی از مدرن ترین مراکز مستند سازی تاریخی دیجیتال در منطقه امنیتی را ایجاد می کند که به دانش آموزان و کاربران به طور کلی داده های مهم و مرتبط در این زمینه را می دهد.

در میان بخش هایی که کاربران در این وب سایت کامل پیدا می کنند می توان نام برخی از موارد بسیار مهم مانند وبینارها، کارگاه های آموزشی، کلاس درس و فعالیت های داوطلبانه در برخی برنامه های آموزشی، رویدادهای عمومی، سمینارها، نمایشگاه های دیجیتال، مهمترین نمایشگاه های آموزشی در بخش و موارد دیگر اشاره کرد. بسیاری از نشریات که همیشه برای همه کسانی که علاقمند هستند به روز می شوند.

با توجه به مسیر و تبادل دائمی با دانشجویان سراسر جهان، INISEG با شبکه ای از مخاطبین، اتحاد ها و توافقات مهم با شخصیت های برجسته بخش آغاز می شود و

هدف آن فراهم آوردن دسترسی حداکثر به مطالعه است که تمام کاربران علاقه مند می خواهند آن را بدست آورند.

INISEG سه خط اصلی را تعریف می کند:

 • ایجاد دانش مربوط به مطالعات بین المللی امنیت
 • ارتباط دانش مربوط به مطالعات بین المللی امنیت
 • آموزش و استقرار متخصصان

مکان ها

 • Madrid

  Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

 • Zamora

  Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

  سوالات