Keystone logo
© Penn State Great Valley
Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

مقدمه

برای تغییر ساخته شده است

در IUPUI، ما به قدرت دگرگونی اعتقاد داریم. ما محصول یک مشارکت منحصر به فرد بین دو دانشگاه بزرگ - دانشگاه ایندیانا و دانشگاه پردو - و یک ارتباط اختصاصی با شهری هستیم که ما آن را خانه می نامیم. ما به طور منحصربه‌فردی ساخته شده‌ایم تا دانش‌آموزان، شهرمان و جهان را برای بهتر شدن تغییر دهیم.

محل زندگی دو دانشگاه برتر ایندیانا است

این تعهد بود که در پشت ادغام پردیس ها و برنامه های ایندیاناپولیس IUPUI - که برخی از آنها بیش از 100 سال قدمت دارند- بود که در سال 1969 توسط کمسیون آموزش عالی موفق به کسب مجوز رسمی شد و IUPUI را ایجاد کرد.

و این چیزی است که امروز ما را به هم پیوند می دهد. ما اکنون برترین دانشگاه تحقیقات شهری ایندیانا هستیم که بیش از 550 برنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای را از دانشگاه ایندیانا و دانشگاه پردو ارائه می دهد.

ایجاد یک پردیس دلپذیر، فراگیر و در دسترس

IUPUI ابتکار پردیس استقبال را در سال 2016 تأسیس کرد و متعهد به گوش دادن به صداها و نیازهای دانش آموزان و جامعه ما است. این ابتکار با هدف تبدیل پردیس ما به مکانی دلپذیرتر برای همه است. از طریق مجموعه‌ای از گروه‌های ضربت، سالن‌های شهر و گروه‌های متمرکز، ما شروع به شناسایی راه‌هایی کرده‌ایم که می‌توانیم محوطه دانشگاه خود را برای بهتر شدن تغییر دهیم - و به یافتن موارد بیشتر اختصاص داده‌ایم.

ما سؤالات سخت و دانش‌آموز محور می‌پرسیم و سپس با پشتکار برای پیشرفت کار می‌کنیم. هدف پردیس ما فراگیری و دسترسی کامل است، و این کار را از طریق ابتکارات ضد نژادپرستی، گوش دادن به صداهای کم نمایندگی، و پرورش آگاهی جهانی در جامعه ما انجام می دهد.

ماموریت IUPUI

IUPUI، مشارکت بین دانشگاه های ایندیانا و پوردو، پردیس تحقیقات شهری و علوم بهداشت دانشگاهی ایندیانا است.

ماموریت IUPUI ارتقای ایالت ایندیانا و رشد فکری شهروندان آن به بالاترین سطوح ملی و بین المللی از طریق تحقیق و فعالیت خلاقانه، آموزش و یادگیری و مشارکت مدنی است.

با ارائه طیف متمایز از کارشناسی، کارشناسی ارشد، حرفه ای، و دکتری. IUPUI توسعه آموزشی، فرهنگی و اقتصادی مرکز ایندیانا و فراتر از آن را از طریق همکاری های نوآورانه، مشارکت های خارجی و تعهد قوی به تنوع ترویج می کند.

دید IUPUI

چشم انداز ما: یک موسسه تحقیقاتی شهری پیشرو باشیم که به دلیل موفقیت دانش آموزان، پیشرفت هایش در علوم بهداشتی و زیستی، و کمک های فکری، اقتصادی و فرهنگی آن به رفاه شهروندان ایندیاناپولیس، ایالت ایندیانا شناخته شده است. ، و فراتر.

مکان ها

  • Indianapolis

    University Boulevard,420, 46202, Indianapolis

    سوالات