Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Indiana State University College of Arts and Sciences

Indiana State University College of Arts and Sciences

Indiana State University College of Arts and Sciences

مقدمه

از سال 1865 ، ما ایستاده ایم: برای کار سخت. برای ارزشهای جامد. برای درختان چنار. و برای تو.

ما به مدارس دولتی ، بهداشت عمومی و کالاهای عمومی اعتقاد داریم. ما خوشبختی را دنبال می کنیم. انصاف فرصت و فرصتی برای هر شخص برای تحصیلات عالی.

به همین دلیل ما بیش از 100 رشته ، 70+ برنامه آنلاین و فرصت های بی پایان برای دانشجویان خود (دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد) ارائه می دهیم. ما آنها را به چالش می کشیم تا در داخل و خارج از کلاس رشد و یاد بگیرند. و تأثیرگذاری در جامعه ، چه در اینجا در Ter Haute یا در نیمه راه دنیا.

بینایی

ارزشهای اصلی

ایالت ایندیانا به این ارزشهای اصلی متعهد است:

  • یادگیری: ما با ارائه تجارب شخصی و تحول آفرین که منجر به موفقیت در کلاس و فراتر از آن می شوند ، نسل بعدی رهبران و شهروندان را آماده می کنیم.
  • کشف: ما با ایجاد دانش جدید و لذت درک بیشتر انسان ، کنجکاوی و رشد فکری را پرورش می دهیم.
  • تعامل: ما با جوامع محلی و جهانی خود برای ایجاد روابط طولانی مدت ، پیوند با صداقت و احساس غرور مشترک همکاری می کنیم.
  • فراگیر بودن: ما برای احترام به تنوع افراد ، ایده ها و اصطلاحات ، اقدامی انجام می دهیم ، اطمینان حاصل کنیم که آنها به رسمیت شناخته می شوند ، ارزش دارند و زندگی می کنند.

بیانیه چشم انداز دانشگاه ایالتی ایندیانا

ما دانشگاه انتخابی برای دانشجویانی خواهیم بود که به دنبال یک آموزش متمایز و با کیفیت هستند که با تجربیات چالش برانگیز برجسته شده است و فارغ التحصیلان ما را برای کمک به نشاط اقتصادی و توسعه مدنی و فرهنگی جوامع خود و جامعه جهانی آماده می کند.

بیانیه مأموریت دانشگاه ایالتی ایندیانا

ما زندگی دانش آموزان را از طریق آموزش با کیفیت بالا که همراه با یادگیری تجربی ، مشارکت جامعه و آمادگی شغلی است ، متحول می کنیم. دانشجویان ما در یک فرهنگ ورود و پشتیبانی موفق می شوند که مهارت ها و دانش تأثیرگذاری در ایندیانا و فراتر از آن را فراهم می کند.

مکان ها

  • Terre Haute

    Chestnut Street,621, 47809, Terre Haute

    سوالات