Keystone logo
© CU Marketing Department
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

مقدمه

چرا Ilia State University ؟

Ilia State University در هر سطحی از تحصیلات عالی، سالانه حدود 5000 فارغ Ilia State University . ISU تلاش می کند تا نیازهای هر دانش آموز را برآورده کند و به آنها در دستیابی به توانایی های خود کمک کند. Ilia State University دانشجویان خود را با تجربهی همه جانبه برای فراهم آوردن دانش، مهارت و اطمینان لازم برای دستیابی به اهداف شغلی آینده فراهم می کند. ISU یک جامعه علمی پیشرفته و اختصاصی را فراهم می کند که دانش آموزان می توانند از کارشناسان یاد بگیرند و مهارت های مورد نیاز خود را بدست آورند.

ما پیشنهاد می دهیم:

تدریس متمرکز بر دانش آموزان - روابط محکم بین استادان و دانش آموزان به مشارکت و بحث های علمی پرشور کمک می کند. دانش آموزان تشویق و پشتیبانی شده توسط هیئت علمی برای پیدا کردن منافع تحقیقاتی خود را در طول مطالعات خود را.

برنامه آموزشی مبتنی بر تمرین - ISU با سازمان های دولتی و سازمان های بین المللی همکاری می کند، همچنین نهاد های دولتی و خصوصی فرصت های لازم برای دانش آموزان را برای ادغام دانش نظری به جهان یا کار می کنند.

فرصت های بورس و برنامه های دوگانه - از سال 2012، ISU برنامه های ارزشی را برای دانشجویان و کارکنان خود در بسیاری از موسسات عالی بین المللی ارائه می دهد. ISU دانش آموزان خود را فرصتی منحصر به فرد برای به دست آوردن دیپلم درجه دو را با دانشگاه های مختلف اتریش و ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد.

هزینه های تحصیلی رقابتی - ISU آموزش عالی را با هزینه های تحصیلی رقابتی و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر در کشور و منطقه ارائه می دهد.

جامعه ی دوستانه و با استقبال از زندگی دانشجویی فراموش نشدنی که دانش آموزان می توانند در فعالیت های مختلف تحصیلی، اجتماعی و فرهنگی شرکت کنند.

Ilia State University را امتحان کنید و تجربه زندگی شگفت انگیز خود را با ما شروع کنید!

آمار

Ilia State University به طور خلاصه

 • تاسیس: 2006
 • مکان: تفلیس، گرجستان
 • کارکنان: 301 استاد و بیش از 1000 معلم، محقق و کارمند دیگر.
 • 4 دانشکده: دانشکده هنر و علوم، دانشکده علوم طبیعی و مهندسی، دانشکده بازرگانی، دانشکده حقوق
 • دانش آموزان: 15 763
 • برنامه های تحصیلی: حداکثر 80 برنامه معتبر در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری. سطوح
 • امکانات تحقیق و یادگیری در بسیاری از مناطق گرجستان
 • دانشکده بازرگانی: شماره 1 مقصد تحصیلی دانشجویان سال اول گرجستان از سال 2015

  مکان ها

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  سوالات