Keystone logo
Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

مقدمه

مؤسسه حقوق و مالیه (ILF) یک مرکز عالی تحصیلی در زمینه تدریس و تحقیق است. این موسسه به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی در سال 2002 توسط دانشگاه گوته فرانکفورت منصوب شد و با پشتیبانی از بسیاری از موسسات برجسته تاسیس شد. بانک های تجارتی و شرکت های بین المللی حقوقی، اتاق بازرگانی و صنایع فرانکفورت، شهر فرانکفورت و ایالت هس، و همچنین بانک مرکزی اروپا و Deutsche Bundesbank، به طور فعال از ILF به طور مستقیم از مراحل برنامه ریزی تا مرحله برنامه ریزی امروز.

ILF تدریس و تحقیق علمی را انجام می دهد و از زمان تأسیس آن به عنوان مشارکت خصوصی و دولتی نقش حمایتی را به عنوان یک مرکز سیاست ایفا می کند. این برنامه آموزش بین رشته ای را برای وکلا، مدیران ارشد و مدیران اجرایی در آلمان و سراسر جهان فراهم می کند و به عنوان مرکز سیاست گذاری در فرایند قانونگذاری ارائه می دهد، با ارائه انجمن هایی برای بحث و تبادل بین دانشگاه ها و متخصصان.

درس دادن

ILF یک مقطع کارشناسی ارشد حقوق در مالیه (LL.M. Finance) در مقطع مقدماتی و بین رشته ای به فارغ التحصیلان عالی رتبه ای از حقوق و یا کسب و کار / اقتصاد از آلمان و خارج از کشور ارائه می دهد. این برنامه کارشناسی ارشد به دانش آموزان علاقه مند به ترکیب دانش نظری و آموزش عملی در زمینه های تخصصی حقوق و امور مالی بین المللی است. دوره های آموزشی در این برنامه بسیار تخصصی به طور کامل در زبان انگلیسی انجام می شود.

اعضای هیات علمی ما شامل متخصصان و متخصصان برجسته است. قانون اساتید و اساتید اقتصادی از دانشگاه گوته فرانکفورت که همه آنها تجارب بین المللی چشمگیر و همچنین استادان مهمان از خارج از کشور و شرکای شرکت های بزرگ بین المللی حقوق، کارشناسان بانک های مرکزی و تجاری و همچنین موسسات نظارتی و شرکت های حسابرسی هستند در اینجا برای انتقال دانش و تخصص خود به دانش آموزان ما.

نسبت دانشآموزان و دانش آموزان 70 تا 50 عالی است و کلاس های کوچک ما اطمینان مستقیم از بین دانش آموزان و دانش آموزان را در بر می گیرد. علاوه بر این، تمام دانش آموزان ما فرصت استفاده از دانش های به دست آمده در طول برنامه و همچنین ایجاد تماس حرفه ای با انجام 6 تا 8 هفته کارآموزی با حامیان ما. علاوه بر این ILF همکاری هایی را برای مبادلات دانشجویان با دانشکده حقوق کلمبیا، FGV DIREITO RIO در برزیل و مدرسه بازرگانی آمستردام دارد.

هر سال ILF همچنین مدارس تابستانی و بهار دو هفته ای را ارائه می دهد. کارشناسان شرکت های حقوقی و بانک ها از فهرست طولانی حامیان مالی ILF، بینش فزاینده ای را در رابطه با مسائل عملی مربوط به قانون بانکداری و بازار سرمایه و قانون شرکت به حدود 40 کارآموز قانونی از پیش انتخاب شده ارائه می دهند.

مرکز تحقیق و سیاست

علاوه بر نقش آموزشی خود، ILF همچنین مرکز صلاحیت برای تحقیق و سیاست گذاری در زمینه حقوق و امور مالی بین المللی است.

ILF در فرآیند که طی آن تغییرات مهم قانونی در زمینه قوانین شرکت، بانکی و بازارهای سرمایه صورت می گیرد، اطمینان حاصل شود که این تغییرات به خوبی از طریق محققان و انجمن های علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. برای این منظور، ILF دارای مجموعه ای از مقالات کاری است و به طور منظم سخنرانی های مهمان، کنفرانس ها و بحث های مربوط به بحث در مورد موضوعات کنونی را سازماندهی می کند. سخنرانان عبارتند از استادان دانشگاهی آلمان و خارج از کشور و همچنین نمایندگان سازمان های نظارتی، شرکت ها، سازمان ها و شرکت های حقوقی.

مردم از تمام سخنرانی های مهمان ILF دعوت می کنند که به صورت منظم در مجلس مالی برگزار می شود.

مکان ها

 • Frankfurt

  House of Finance The Goethe-Universität Campus Westend Grüneburgplatz 1 , 60323, Frankfurt

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات