Keystone logo
IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

مقدمه

درباره IHS

IHS موسسه بین المللی مسکن و توسعه شهری دانشگاه اراسموس روتردام است که در سال 1958 تأسیس شد. بیش از 60 سال است که ماموریت ما توسعه ظرفیت های انسانی و نهادی ، کاهش فقر و بهبود کیفیت زندگی در شهرها است. ما برنامه های کارشناسی ارشد ، دکترا و دوره های کوتاه با موضوعات مختلف شهری از جمله پویایی اجتماعی- فضایی در برنامه ریزی ، انعطاف پذیری آب و هوا ، نوآوری های اقتصادی محلی ، مسکن از دیدگاه حقوق بشر و جنسیت ، پایداری و شهرهای سبز (زیرساخت ، انرژی و آب) ، زمین را ارائه می دهیم. حقوق و امور مالی و مدیریت منابع طبیعی تجدیدپذیر

120113_commonstudentheaderErasmus.jpg

روشهای تدریس و یادگیری

روشهای یادگیری و یادگیری ما در رویکرد منحصر به فرد IHS در زمینه آموزش متقابل ، مشاوره و تحقیق متصل شده است. رویکرد IHS برای تجهیز دانش آموزان به منظور ایجاد راه حل های چند بعدی برای کاهش فقر و بهبود کیفیت زندگی در شهرها طراحی شده است. کارکنان دانشگاهی ما در مأموریت های آموزشی و آموزشی بین المللی در همه زمان ها مشارکت دارند و به طور مداوم در حال توسعه راه حل های نوآورانه شهری هستند. ما به رویکرد بین رشته ای خود نسبت به آموزش و پرورش افتخار می کنیم ، از طریق آن اطمینان می دهیم که مسائل شهری واقعی و راه حل ها در برنامه درسی ما بازگردانده می شود.

120112_Renonedprofessors.jpg

تسهیل کنندگان

IHS با رهبران جهانی در زمینه توسعه شهری از جمله UN-Habitat ، Cities Alliance و ICLEI همکاری می کند. IHS همچنین با دانشگاه های برجسته هلندی در هلند و سراسر جهان همکاری می کند تا درک جامعی از توسعه شهری ارائه دهد. آمستردام ، گرونینگن و TU-Delft برخی از دانشگاه هایی هستند که سخنرانی های مهمانی در مورد نام تجاری شهر ، اقتصاد شهری ، تدارکات ، حمل و نقل ، حفظ میراث ارائه می دهند ، تنها انتخاب کوچکی از منابع دانشگاهی اضافی است که IHS هر ساله به دانشجویان ارائه می دهد.

دانش آموزان

کلاس IHS متشکل از متخصصان سطح متوسط با تجربیات غنی و متنوع از بیش از 45 کشور است. زمینه های معمول شامل معماری ، مهندسی ، برنامه ریزی ، اقتصاد ، علوم اجتماعی ، علوم محیط زیست و مسکن است.

فارغ التحصیلان IHS در تحقق ماموریت ما برای کاهش فقر و بهبود کیفیت زندگی در شهرهای سراسر جهان کمک بزرگی کرده اند. آنها در موقعیت های مختلف در بخش های خصوصی ، دولتی و دانشگاهی قرار می گیرند. در اینجا چند نمونه از موضع گیری های فارغ التحصیلان ما آمده است:

● مدیر پروژه اقتصاد دایره ای در فیلیپس

specialist متخصص مدیریت و سیاست شهری در UN-Habitat

● مشاور معماری در بانک توسعه آسیایی

planning مشاور برنامه ریزی فضایی در GIZ

Ins بازرس ارشد در وزارت دولت محلی و توسعه منطقه ای

● مدیر مرکز حمل و نقل پایدار زیست محیطی و تغییرات آب و هوایی

● استاد کامل در Pontificia Universidad Javeriana

120110_getadiplomafromatop100university.jpg

شهر و پردیس

IHS در محوطه دانشگاه اراسموس ، وودستاین ، در شهر نمادین روتردام واقع شده است. سبک معماری جسورانه ، برنامه ریزی شهری پیشگام و جمعیت چند فرهنگی مشهور ، روتردام را در خط مقدم نوآوری و پرورش در دنیای شهری قرار داده است. IHS به تاریخ روتردام خود افتخار می کند و به بازسازی و ابداع مجدد شهر پس از ویرانی ناشی از جنگ جهانی دوم کمک می کند. روتردام که در برابر چشم انداز چشمگیری قرار دارد ، مملو از پیوندهای حمل و نقل محلی و بین المللی عالی است ، و آن را به یک پایگاه عالی برای کشف همه چیز هلند و بقیه اروپا ارائه می دهد. سیستم های حمل و نقل به هم متصل و مسیرهای دوچرخه ایمن وجود دارد که سفر در شهر را بسیار لذت بخش می کند. این شهر دارای تنوع فراوان با 175 ملیت مختلف است که 600000 نفر از ساکنان روتردام را تشکیل می دهند. به علاوه ، یادگیری زبان انگلیسی در سیستم آموزشی هلندی اجباری است ، به این معنی که تقریباً کل کشور قادر به صحبت انگلیسی است! "به وقوع بپیوندید" چشم اندازی است که از رشد این شهر فوق العاده حمایت می کند ، که با ترکیب بین بندر ، شهر روتردام و دانشگاه اراسموس روتردام نشان داده شده است.

120109_Resized_Girlsoncampusfromtheback.jpg

پذیرش ها

از 1 اکتبر هر سال ، می توانید درخواست برنامه های کارشناسی ارشد ما را شروع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش ، لطفاً از وب سایت ما در اینجا دیدن کنید.

برنامه های آموزش داده شده در

انگلیسی

مکان ها

  • Rotterdam

    Rotterdam, هلند

    سوالات