Keystone logo
© TESS
IFCAM

IFCAM

IFCAM

مقدمه

دانشگاه گروه

به عنوان یک دانشگاه آزاد ، IFCAM همه کارمندان گروه را آموزش می دهد و سالانه بیش از دو میلیون ساعت آموزش ارائه می دهد. از مفهوم آموزش ، گرفته تا انیمیشن سازندها ، از طریق ادغام حالتهای جدید یادگیری ، دانشگاه دستگاههای غنی ، تجربی ، مشارکتی و محلی را ایجاد و پخش می کند.

ماموریت های ما

IFCAM با آگاهی از خطوط مشاغل گروه و مهارت های لازم ، IFCAM مهمی در تحول گروه دارد. این پروژه ها را پشتیبانی می کند ، برنامه ها را طراحی و پخش می کند ، پیشرفت های آینده را پیش بینی و به اشتراک می گذارد.

اعتقادات ما

فکر کنید دیجیتال در خدمت انسان در آموزش است.

 • افراد را دوباره به دستگاههایی بکشید که تاکنون 100٪ خودآموز بودند.
 • مهارت های یادگیری و ارتقا را از راه دور همراه کنید.
 • از طریق استفاده از فناوری دیجیتال ، آموزش چهره به چهره را بهینه و بهینه کنید.
 • به منظور پیشرفت و یادگیری لنگر ، آرزوهای خود را به زبان آموزان پیشنهاد دهید.

یک تجربه قابل توجه را به صورت زنده بسازید.

 • شخصی سازی دوره ها.
 • سفارشی سازی از همراهی.
 • رویکرد اجتماعی و چندوجهی.
 • شفقت.
 • پویایی افتتاح

گواهینامه های ما

IFCAM دارای مدرک OPQF (دفتر حرفه ای سازمان های آموزش صلاحیت) است که حرفه ای بودن یک سازمان آموزش را تأیید می کند و کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین می کند: مهارت و تجربه مربیان ، کفایت منابع به خدمات ، مراجع و کنترل رضایت مشتری ، پایداری سازمان آموزش و پیروی از مقررات موجود.

این مدرک نشان می دهد که دانشگاه برای انجام مأموریت های خود در خدمت گروه صلاحیت لازم را دارد و تیم ها را به یک روند بهبود مستمر متعهد می سازد.

IFCAM به عنوان اولین دانشگاه IFCAM در بخش بانکی که سیاست دیپلم خود را درونی می کند ، مجاز به ارائه برنامه های مدرک خود (کارشناسی ارشد و لیسانس) در پایان دوره های آموزشی است.

rawpixel.com / Pexels

119541_pexels-photo-515166.jpeg

دانشگاهی برای همه

IFCAM دستگاههای آموزشی قدرتمند را در ترکیب آموزش طراحی ، تولید و مستقر می کند. آنها تمام دانش مورد نیاز برای تجارت بانکی / بیمه را در بر می گیرند و از کارکنان در توسعه مهارت های خود صرف نظر از سطح ، شغل و عملکرد خود پشتیبانی می کنند.

این پیشنهاد شامل شش بخش اصلی بانکداری / بیمه ، تضمین آموزش مداوم و جامع کارکنان در زمینه های فنی ، نظارتی ، رفتاری و رابطه ای و همچنین ادغام کامل در فرهنگ شرکت می باشد.

پردیس های فیزیکی و دوردست

این دانشگاه دارای یک پردیس است که در دو سایت پراکنده شده است ، یکی در غرفه های لا بوتی در پاریس و دیگری در قلب افراد گروه ، سیلوا در مونتروژ .

زمینه های آموزش نیز از راه دور است: 3 سیستم عامل یادگیری الکترونیکی توسط IFCAM که کارمندان گروه در آن آموزش دیده اند ، اداره می شوند. آموزش و منابع قابل دسترس بیشتر را تبدیل از طریق پورتال واحد، که اجازه می دهد تا کارکنان به پیش بینی و پیگیری های آموزشی خود را، و به یک بازیگر از توسعه است.

مکان ها

 • Montrouge

  58 Avenue Verdier, 92120, Montrouge

 • Paris

  16 Rue la Boétie,, 75008, Paris

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات