Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

مقدمه

IFA Paris - مدرسه بین المللی مد طراحی و تجارت

با داشتن 1200 دانشجو در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد / MBA خود در پردیس های پاریس ، شانگهای و استانبول ثبت نام کرده ، IFA Paris از میراث مد و لوکس فرانسه ، و همچنین حس نوآوری و استعداد فعالیت به عنوان تیم در یک محیط بین المللی

3000 فارغ التحصیل ما که نماینده بیش از 50 ملیت مختلف هستند با موفقیت در دنیای مد و لوکس ادغام شده اند.

شعار ما: شکوفا خلاقیت خود را ، اشتیاق ما را برای تعالی به اشتراک بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پردیس ها ، برنامه ها و موارد دیگر ، لطفاً به www.ifaparis.com مراجعه کنید

مدرسه پریس

IFA Paris در سال 1982 برای ترکیب میراث مد فرانسه با دنیای مدرن جهانی شده تأسیس شد. IFA Paris به عنوان تنها مؤسسه ای در پاریس که تمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را که به زبان انگلیسی و فرانسه تدریس می شود ، ارائه می دهد ، از تمام گوشه های جهان به یک کالج دانشجویی بسیار بین المللی می پردازد. آکادمی بین المللی مد ، که به عنوان IFA Paris شناخته می شود ، به دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی و بازاریابی ، و دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی ، تجارت ، ارتباطات و تجملات در محیط همکاری چند رشته ای ارائه می دهد. IFA Paris با داشتن پردیس های پاریس ، شانگهای و استانبول در صدر آموزش مد و تجملات قرار دارد و دوره هایی را ارائه می دهد که منعکس کننده وسعت فرصت های موجود در این صنعت پر جنب و جوش است.

IFA Paris که اخیراً در 18-24 Quai de la Marne جابجا شده است ، مشرف به کانال مشهور است و در قلب نوزدهمین توسعه است. مکان جدید وسعت امکانات قبلی دانشگاهی را سه برابر کرده و امکانات جدید جدیدی را برای بهره مندی دانشجویان از جمله کلاس های بزرگتر ، فضای سالن دانشجویی و یک مرکز منابع و مطالعه اضافه کرده است. این ساختمان همچنین چندین فضای کارگاه جدید مد را در خود جای می دهد تا پروژه های دست خوش را در خود جای دهد

دانشکده شانگهای

IFA Paris تبدیل به مدرسه مد برجسته در چین شده است و منحصر به فرد نشان دادن تعهد خود را به موفقیت با آوردن بهترین، اغلب مدرسان حرفه ای مدرسه فرانسه است. در همکاری با دانشگاه علوم مهندسی شانگهای، IFA Paris مدرسه خود را در شانگهای در سال 2002 تاسیس کرد، اولین سرمایه گذاری مشترک چین و فرانسه در مد آموزش تایید شده توسط دولت چین. مدرسه شانگهای IFA فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که می خواهند بینش را در بازار سریعترین و مدرن بازار و بازار لوکس درک کنند، در حالیکه همان برنامه درسی با کیفیت بالا را به زبان انگلیسی در پاریس تدریس می کنند. شانگهای بزرگ شهری باز و فراگیر است و صعود به صفوف به عنوان یک سرمایه مد، بدون شک یک موضوع جدی است. از زمان بعد از قرن نوزدهم، شانگهای مرکز مد چین بوده است. سبک شانگهای در دهه های 1920 و 30 با جهان سفر کرد و در حال حاضر با طراحان مد با استفاده از مخلوطی از ایده های سنتی و مدرن برای ایجاد گرایش های جدید مد جدید دوباره ظهور کرد. به طرز قابل توجهی، این مصرفکنندگان مدرن کشور هستند که چین را تبدیل به بزرگترین بازار جهان برای محصولات مد لوکس و با کیفیت بالا می کنند. شانگهای بدون شک مکه چینی برای مد بین المللی و صنعت لوکس است. اکثر مارک های خارجی مد و جواهرات از لوکس تا بازار های انبوه، بیش از یک مغازه در مناطق خرده فروشی مد شهر و مراکز خرید عمده وجود دارد. در حالی که اتومبیلهای لوکس، هتلهای 5 ستاره و ناهار خوری بالا، مناظر منظم در مرکز شهر است، در حال حاضر علاقه مندان به قایق بادبانی و جت خصوصی در میان ثروتمندترین چینیها وجود دارد.

دبیرستان استانبول

پس از تأسیس در فرانسه و چین ، مدرسه مد IFA Paris هم اکنون در یکی از پرشورترین شهرها واقع در چهارراه اروپا و آسیا: استانبول نیز حضور دارد.

IFA Paris بسیار مفتخر است که با یکی از معتبرترین دانشگاه های استانبول همکاری می کند: دانشگاه Bahçeşehir .

محوطه دانشگاه Bahçeşehir گامی مهم در تحقق رسالت دانشگاه در ساختن آینده ای خارج از گذشته کشور ، ایجاد مرکزی در مرکز تجاری استانبول است ، جایی که فرهنگ ، آموزش و یادگیری برای رفع نیازهای در حال تغییر ترکیه و جهان ملاقات می کند. به IFA Paris معتقد است که این یک امتیاز و همچنین یک مزیت برای دانشجویان خود است که از آنچه مکان می تواند ارائه دهد بهترین استفاده را ببرند.

استانبول به عنوان یکی از جالب ترین و پویا ترین شهرهای جهان و مکانی متنوع و پر از موزه ها ، گالری ها ، پارک ها و کالج های مدرن ، می تواند مرحله ای را برای کسانی که آرزوی کاوش و توسعه منافع خود را دارند ، فراهم کند و حرفه ای در محیط کسب و کار مد و لوکس.

مرکز آموزش مداوم دانشگاه Bahçeşehir (BAUSEM)

دیدگاه نهادی مرکز آموزش مداوم دانشگاه Bahçeşehir (BAUSEM) این است که آموزش یک فرایند مادام العمر از مکانیسم خودشکوفایی فرد است. اصل اصلی BAUSEM انتشار فرهنگ یادگیری مادام العمر در جامعه و افزایش آگاهی در افراد است که یادگیری در محدوده آموزش رسمی محدود نمی شود. IFA Paris و دانشگاه Bahçeşehir فرصت های شغلی را در زمینه مد و لوکس برای متخصصان و کسانی که به این زمینه علاقه مند هستند با برنامه های آموزشی کوتاه خود که به طور مشترک از طریق BAUSEM ایجاد شده است ، ارائه می دهد.

چرا IFA Paris و دانشگاه Bahçeşehir/همکاری BAUSEM؟

شعار "در قلب استانبول" برای دانشگاهی مانند دانشگاه Bahcesehir (BAU) مناسب است ... محوطه اصلی آن در حاشیه بسفر در بشیکتاش هر روز با تحرک سریع آغاز می شود و در طول روز ادامه می یابد. علاوه بر این ، تقریباً می توانید در هر نقطه از دانشگاه با رویدادی روبرو شوید.

اولین چیزی که هنگام ورود به دانشگاه ما توجه شما را جلب می کند ، تعداد زیاد دانشجویان خارجی خواهد بود. از ایالات متحده تا چین ، از فرانسه تا کره جنوبی از یک منطقه جغرافیایی وسیع که بیش از هزار دانشجوی خارجی در آن مشغول به تحصیل هستند در BAU تحصیل می کنند.

"BAU GLOBAL" به دانشجویان BAU فرصتی برای آموزش از نقاط مختلف ارائه می دهد. BAU Global می تواند از طریق برلین ، تورنتو ، واشنگتن دی سی ، باتومی ، قبرس ، هانوی ، کیف ، پوئبلا ، بروکویل به این مهم دست یابد.

حمل و نقل به BAU بسیار آسان است. BAU با استفاده از قایق های خود بین دو محوطه دانشگاهی واقع در قلب استانبول ، بشیکتاش شمالی ، بشیکتاش جنوبی ، Göztepe ve Galata ، خدمات رفت و آمد رایگان به دانشجویان و دانش آموزان ارائه می دهد. قایق ها از منطقه ای خارج می شوند که نام BAUPORT را بر آن گذاشته اند. منطقه ای است که به طور کامل برای استفاده دانش آموزان با فضای سبز و چشم انداز نفیس بسفر اختصاص داده شده است. قایق ها در ساعات خاصی از روز از اسکله خود خارج می شوند و این باعث می شود سفری خوش بین دانشگاه های بشیکتاش و گالاتا داشته باشید. بنابراین ، دانشجویان از ترافیک شلوغ استانبول دور می مانند و از اقیانوس و هوای تازه آن هنگام انتقال از محوطه به دانشگاه لذت می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به https://www.ifaparis.com مراجعه کنید

مکان ها

 • Paris

  18-24 Quai de la Marne

 • Shanghai

  350 Xianxia Road

  • Istanbul

   Kadir Has Caddesi Cibali

   سوالات