Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

مقدمه

مهد طراحی و صنعت.

در قلب یک منطقه شهری که قابل مقایسه با لندن و نیویورک است، میلان برای کل جهان مترادف هنر، صنعت، امور مالی، طراحی و مد است.

هنرمندانی با کالیبر لئوناردو و برامانته در میلان کار کردند و چهار قرن بعد، مارینتی و بوچونی، بنیانگذاران جنبش آینده نگر.

اخیراً معماران و طراحان مشهوری مانند برادران کاستیگلیونی، Magistretti و Zanuso، و طراحان مد مانند آرمانی و ورساچه، به نام چند نفر، میلان را به مرکز جهانی مد و طراحی تبدیل کردند.

هنر، علم، صنعت و امور مالی، فرهنگ‌هایی هستند که ریشه عمل‌گرایی این شهر و روحیه خلاق و کارآفرینی آن را تشکیل می‌دهند.

تصادفی نیست که مدرسه ما در میلان متولد شد و الهام‌بخش روش‌های آموزشی خود از دانش، تفکر و نوآوری‌هایی است که نمونه‌ای از سرزمین میلان و تاریخ آن است.

طراحی کالاها و خدمات هم برای صنعت و هم با صنعت، حرفه IED Milan است، جایی که طراحی در تمام شاخه‌هایش آموزش و تمرین می‌شود.

سال‌هاست که دانش‌آموزان ما به‌طور حرفه‌ای متمایز می‌شوند و با خلاقیت و شایستگی خود، هم پدیده Made in Italy و هم تولید را در کشورهای مبدأ خود تغذیه می‌کنند.

IED تاسیس خود در سال 1966 را مدیون شهود رئیس جمهور خود فرانچسکو مورلی است. با گذشت زمان، این شبکه به یک شبکه بین المللی برتری 100% ساخت ایتالیا تبدیل شده است که در زمینه های آموزشی و پژوهشی، در رشته های طراحی، مد، ارتباطات بصری و مدیریت فعالیت می کند.

مهمتر از همه، IED یک سیستم آموزشی در حال تکامل با قابلیت و تعهد برای اختراع مجدد خود به صورت روزانه است. ماموریت آن گسترده و روشن است: ارائه آموزش کامل به خلاقان جوان - هم نظری و هم عملی - و ارائه "دانش و طرز فکر طراحی" که در طول زندگی آنها را همراهی می کند.

IED بسیار فراتر از یک مکتب است: به لطف تعهد تزلزل ناپذیر آن به نوآوری، این دیگ ذوبی است که در آن نسل های جدید حرفه ای گری دائماً آشکار می شوند.

IED نیروگاه ایده هایی است که خلاقیت را از طریق طیف وسیعی از موارد زیر توسعه می دهد:

 • دوره های کارشناسی
 • دوره های کارشناسی ارشد
 • دوره های آموزشی پیشرفته

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Milan

   IED Design / Visual Communication / Management e Comunicazione via A. Sciesa, 4 , 20135 , Milan

   • Milan

    IED Fashion Via Pompeo Leoni, 3 , 20141, Milan

   • Milan

    IED Master Via Bezzecca, 5 , 20135, Milan

    سوالات