Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مقدمه

متخصصان نوآور برای زیستگاه شهری و خانگی.

قرن ها تأثیرات مشترک، روابط تاریخی و فرهنگی بین ایتالیا و اسپانیا را مشخص کرده است. ما می‌توانیم تسلط اسپانیا بر میلان را به یاد بیاوریم که تقریباً دو قرن به طول انجامید و در جنوب ایتالیا. به نوعی، این تصمیم که اسپانیا اولین کشور خارج از ایتالیا باشد که میزبان پردیس های IED خواهد بود، کاملا طبیعی بود.

در این شهر که یکی از مهم‌ترین شهرهای جهان و محل تلاقی فرهنگ‌های اروپایی و آمریکای لاتین است، IED آموزش طراحی خود را در زمینه‌های سنتی خود (طراحی، مد، هنرهای تجسمی و ارتباطات) توسعه می‌دهد و در عین حال حوزه‌های نوآورانه‌ای را نیز اجرا می‌کند. متخصصانی را تربیت کنید که قادر به طراحی تعاملات، خدمات و سیستم هایی هستند که تمرکز خود را بر روی فرد قرار می دهند. اینها متخصصانی هستند که از مسائل معاصر آگاه هستند و می توانند مطابق با الزامات محیطی، اخلاقی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی طراحی کنند.

طرح

سال‌هاست که دانش‌آموزان ما به‌طور حرفه‌ای متمایز می‌شوند و با خلاقیت و شایستگی خود، هم پدیده Made in Italy و هم تولید را در کشورهای مبدأ خود تغذیه می‌کنند.

طراحی IED پاسخ ملموس و کامل مدرسه به نیازهای بی شمار و متنوع جامعه طراحی حرفه ای است.

این روزها، طراحی یک مؤلفه مهم در هر زمینه تولید، محتوا، واژگان، کدهای بیان و فرم، و جنبه های فنی و کاربردی است. اثاثیه خیابانی، لوازم جانبی مد، خودروها و سخت‌افزار IT تنها برخی از زمینه‌هایی هستند که درک ارزش طراحی در سال‌های اخیر افزایش یافته است.

طراح بنا به تعریف، مبتکر فرم‌ها و کارکردها، مفسر و در عین حال پیش‌روی خطوط زیبایی‌شناختی نوظهور و الزامات عملکردی معاصر است. دوره‌های IED Design برای توسعه این هدایا طراحی شده‌اند و در عین حال از کسب مهارت‌های فنی و طراحی گسترده در دوره‌های کارگاه‌ها و مشارکت‌های فعال متعدد با دغدغه‌های صنعتی پیشرو استفاده می‌کنند.

روش

90000 شرکت و 800000 شغل آمار حیاتی سیستم مد ایتالیا هستند. اگر سرانه آنها را به جمعیت کشور مرتبط کنیم، از نظر کیفیت، کمیت و تأثیر اقتصادی به برتری جهانی تبدیل می شود.

IED Fashion یک پاسخ کامل و جامع به الزامات آموزشی متنوع و تخصصی است که توسط سیستم مد بیان شده است.

یک مدرسه کامل در نوع خود، مبتنی بر اصل لقاح متقابل و کامل بودن روش‌های آموزشی آن که در راستای فلسفه IED، دانش را با دانش، نظریه را با عمل ترکیب می‌کند.

اساس این رویکرد ، رابطه مدرسه با کارآفرینان و متخصصان شاغل در تجارت مد ایتالیاییاست، که بزرگترین تمرکز صنعتگران و خلاقان لباس در جهان است. افرادی که در این صنعت کار می کنند در نتیجه توانایی سیستم مد در آمیختن روحیه کارآفرینی با خلاقیت و درک نوآوری به موفقیت و شهرت بین المللی دست یافته اند.

IED Fashion راهی را برای دانش‌آموزانش نشان می‌دهد که این حس مد را در یک کل فراگیر و در بخش‌های جداگانه آن به عنوان تعاملی بین دیدگاه‌های مختلف و ترکیبی از مهارت‌های حرفه‌ای متنوع، زندگی و احساس کنند. از آنجایی که هدف دوره‌ها آموزش پروفایل‌های حرفه‌ای حیاتی برای صنعت است، این دوره‌ها از جنبه‌های خلاقانه‌تر تا حوزه‌های استراتژیک، از جنبه‌های سازمانی تا تجاری، از بازاریابی تا کار تصویری و ارتباطات را شامل می‌شود.

هنرهای تجسمی

تصاویر و صداهایی که در زندگی ما حک شده‌اند، ارزش‌ها و معانی مربوط به حوزه‌های بسیار متفاوت سیستم تولید، مانند مد، طراحی محصول، تمام حوزه‌های مختلف تولید صنعتی که در آن کاربرد دارد، و فرهنگ و سیاست را منتقل می‌کنند.

IED Visual Arts آزمایشگاه خلاقی است که در آن می توان در مورد ابزارها، زبان و عبارات خاص، تکنیک های جدید و فناوری مورد نیاز برای توسعه یک پروژه ارتباطات بصری اطلاعات کسب کرد.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن تصاویر و صداها وجود روزانه ما را فرا می گیرد و وسایل اولیه ای هستند که برای انتقال ارزش ها و اهمیت ایده ها و محصولات خود استفاده می کنیم، که بین آنها بسیار متنوع است، مانند مد، طراحی، انواع مختلف تولیدات صنعتی، و تبلیغات؛ بلکه در زمینه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی.

روشی که یک مفهوم یا پروژه "ارائه" می شود، دیگر فقط یک وسیله جانبی در نظر گرفته نمی شود. تعیین کننده و کمک قابل توجهی به موفقیت ارتباط یک پیام می کند.

دانستن اینکه چگونه با حرفه ای و شایستگی در این محیط کار کنید به این معنی است که شما دارای یک پیشینه فرهنگی متنوع و التقاطی هستید که بر اساس درک عمیق هم از جنبه های اجتماعی-فرهنگی موقعیت و هم فناوری های جدید اطلاعاتی است که به طور مستمر در حال تغییر نقش هستند. از تصاویر و صداهای خود ارتباطات.

امروزه در سیستم چند رسانه ای طراحی و تولید می شود، اما چند رسانه ای را باید از دو منظر در نظر گرفت. تغییر تکانشی و مداوم فناوری دیجیتال، و در عین حال، همزیستی انواع دیگر رسانه‌ها که نیازمند مهارت‌ها و شایستگی‌های خلاقانه دیگری هستند.

دوره های ارائه شده در هنرهای تجسمی IED مایه افتخار است و این مدرسه را در چشم انداز برنامه های آموزشی ایتالیایی منحصر به فرد می کند. به روز رسانی های مداوم فناوری که دانش آموزان به دنبال یک سنت طولانی و تاریخی به آنها دسترسی دارند، این مدرسه را به آزمایشگاهی تحقیقاتی تبدیل می کند که در آن می توان برای توسعه مهارت های خلاقانه بالاتر، هم در رابطه با محتوای برنامه و هم در رابطه با زبان، آزمایش کرد. از این طریق به شکل گیری و صلاحیت دانشجویان خود و آماده سازی آنها برای بازار کار امروز کمک می کند.

ارتباط

برتری ایتالیایی در طراحی و صنایع دستی نجیب به کارآفرینان و مدیران بیشتری نیاز دارد که موضعی فعال نسبت به تولیدات محلی داشته باشند.

IED Communication اولین پلت فرم IED است که به آموزش مدیریت خلاقیت در فرآیندهای تجاری اختصاص داده شده است.

این مدل یک مدل جایگزین برای مکاتب سنتی اقتصاد، مطالعات تجاری و ارتباطات پیشنهاد می‌کند که عمدتاً بر نیازهای خلاقیت و حساسیت‌های هنری متمرکز است که ایتالیا برای آن در سراسر جهان مشهور است.

حوزه ارتباطات IED آموزش مدیریت را پیشنهاد می‌کند که در آن «تفکر طراحی» موضوع رایج است. این رویکرد خلاقانه که در دنیای طراحی معمول است، جنبه های مدیریتی و مالی همه کسب و کارها را مشروط می کند و بخشی طبیعی از هر تجربه مطالعه تجاری است.

هدف مدرسه تربیت مدیری است که بتواند به عنوان بخشی از تیم مدیریت در یک شرکت خلاق یا سنتی تر، روند توسعه محصولات و خدمات جدید را ارتقا داده و مدیریت کند و نقش استراتژیک پیشرو را ایفا کند. از این نظر، این مسیر مطالعه نشان‌دهنده تحولی در شکل سنتی یک مدیر طراحی است که هدف آن گسترش شایستگی او از نظر استراتژی، خدمات، مدیریت و بازاریابی است.

تمام دوره های ارائه شده توسط منطقه ارتباطات IED به شدت با موضوعات توسعه پایدار، هم از نظر زیست محیطی و هم از دیدگاه اجتماعی هماهنگ است: دوره ها با موضوع پایداری در هر جنبه از فرآیند آموزشی طراحی شده اند. ، به طوری که جدای از مشترک بودن اصول درست و ضروری، در واقع بخشی جدایی ناپذیر از هویت کل منطقه ارتباطی IED را تشکیل می دهد.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • Madrid

      C/ Flor Alta 8 28004 , , Madrid

    سوالات