Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Idaho State University College of Science and Engineering

Idaho State University College of Science and Engineering

Idaho State University College of Science and Engineering

مقدمه

ماموریت ما

دانشکده علوم و مهندسی آموزش جامعی را برای آماده سازی شغل در ریاضیات ، علوم ، مهندسی و رشته های مرتبط مانند آموزش و حرفه های بهداشتی به دانشجویان ارائه می دهد. این امر نه تنها از طریق آموزش در کلاس بلکه به ویژه از طریق آموزش آزمایشگاهی ، پروژه ای و میدانی حاصل می شود. تحقیقات علمی مأموریت ما به عنوان وسیله ای برای یادگیری اندیشمندان اصیل و منتقد و همچنین بهبود دنیای ما از طریق کشف و اختراع ، لاینفک ماموریت ماست.

برنامه های تحصیلی برای دانشجویان

این دانشکده شامل هفت بخش است: علوم زیستی ، شیمی ، علوم زمین ، ریاضیات و آمار ، مهندسی عمران و محیط زیست ، مهندسی مکانیک و فیزیک و مهندسی هسته ای و مهندسی برق. این کالج همچنین برنامه علوم رایانه را در بخش انفورماتیک و علوم رایانه هدایت می کند. هر بخش طیف وسیعی از مدارک مربوط به رشته خود را ارائه می دهد ، از جمله مقاطع کارشناسی علوم (BS) و لیسانس هنر (BA) و همچنین مدرک کارشناسی ارشد (MS) و دکترا (DA ، Ph.D) . نقاط قوت فردی این گروه ها و مدارک برای ایجاد دانشکده ای منجر به نوآوری ، رشد و از همه مهمتر موفقیت دانشجویی می شوند.

تحقیق و توسعه

دانشکده علوم و مهندسی به میراث تحقیقاتی خود افتخار می کند. از ژنتیک گرفته تا اکتشافات سیاره ای ، از علوم مواد گرفته تا راکتورهای هسته ای ، تیم های تحقیقاتی با هدایت دانشکده ها به کشف جدیدی می پردازند که سبک زندگی ما را بهبود می بخشد و اقتصاد ما را تقویت می کند. تحقیقات ما در ده ها آزمایشگاه انجام می شود ، از منابع محاسباتی قدرتمندی استفاده می کند و در یک محیط بی نظیر در کوههای راکی شمال گسترش می یابد. ما سالانه بیش از 8 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی جذب می کنیم و به طور مرتب با مشاغل و صنایع شریک هستیم تا مشکلات محلی و منطقه ای را حل کنیم. دانشجویان تحصیلات تکمیلی بخشی حیاتی از تلاش های تحقیقاتی ما هستند و صدها دانشجوی مقطع کارشناسی نیز از این فرصت برای شروع شغل تحقیقاتی خود استفاده می کنند.

مکان ها

  • Pocatello

    South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

    سوالات