Keystone logo
Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

مقدمه

دانشکده در دانشکده پرستاری از یک فلسفه مشترک در مورد انسان، پرستاری و آموزش پرستاری پیروی می کند که هم برنامه های کارشناسی و هم دوره های کارشناسی ارشد را در بر می گیرد. دانشکده تلاش می کند تا در نقش خود به عنوان مربی پرستار، مصرف کننده و حامی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی و متخصصان بهداشت، رهبران و آینده نگر باشد.

استفاده از دانش پرستاری تمرکز اصلی در برنامه درسی دوره کارشناسی در توسعه پزشکان سطح ابتدایی است. برنامه کارشناسی فارغ التحصیلان را برای پاسخگویی به نگرانی های سلامت فعلی و اضطراری جامعه در سطوح محلی و جهانی آماده می کند. در طول توسعه نقش حرفه ای، دانش آموزان یاد می گیرند که دریافت کنندگان مراقبت های پرستاری را به عنوان افراد، خانواده ها، گروه ها یا جوامع در زمینه های فرهنگی و محیطی ببینند. توزیع جمعیت و ماهیت جغرافیایی آیداهو ایجاب می کند که فارغ التحصیلان در پرستاری روستایی و مرزی مهارت داشته باشند.

تحصیلات تکمیلی بر پایه تحصیلات کارشناسی بنا شده است. دانشجویان با توسعه دانش پرستاری از طریق تحقیق، تئوری و عمل آماده هستند تا نقش‌های عملی پیشرفته را به عهده بگیرند. در سطح تحصیلات تکمیلی، اساتید و دانشجویان در بکارگیری و بسط نظریه‌های پرستاری برای توصیف، توضیح، پیش‌بینی و درک پدیده‌های پرستاری مشارکت می‌کنند. تحصیلات تکمیلی محیط های یادگیری را تسهیل می کند که در آن دانش آموزان می توانند ادغام دانش خود را در سطح پیشرفته ایجاد کنند. پرستاران حرفه‌ای پیشرفته دانش و تجربه گسترده‌ای را برای تسهیل یا ارائه مراقبت‌های بهداشتی شخصی و جامع به مراجعان در طول عمر در محیط‌های مختلف با تأکید بر تمرین روستایی توسعه می‌دهند.

مکان ها

 • Pocatello

  South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

  • Idaho Falls

   Science Center Drive,1784, 83402, Idaho Falls

   سوالات