Keystone logo
ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

مقدمه

ICONOS - موسسه تحقیقاتی ارتباطات و فرهنگ، یک رشته دانشگاهی است که به منظور توسعه برنامه های پژوهشی و آموزشی در زمینه های فرهنگ و ارتباطات، به ویژه دیجیتال، اختصاص یافته است. این فضا با توجه به کیفیت بالا، به همین دلیل است که متخصصان علاقه مند به کمک به دانش و انتشار فرهنگ در کنار هم قرار می گیرند.


دستورالعمل


توسعه فرآیندهای آموزش عالی در زمینه ارتباطات، فرهنگ و علوم انسانی، ترویج و انتشار دانش و هنر جهانی و بررسی، ایجاد و انتقال دانش در جامعه ما از طریق اشکال مختلف و منابع آموزشی.

اهداف


1. ارائه آموزش در آموزش عالی در حوزه شناختی و رشته تخصصی ارتباطات و فرهنگ.


2. ارائه دوره ها، دوره های دیپلم و تخصص در زمینه آموزش ارتباطات و فرهنگ برای افرادی که به طور متوسط ​​فنی حرفه ای یا واجد شرایط در موارد خاص مورد نیاز است و قصد دارد فعالیت های خود را با راندمان بالا، کیفیت و نوآوری توسعه دهد.


3. ارائه مطالعات فارغ التحصیل در زمینه های ارتباطات و فرهنگ برای آموزش متخصصان و محققان با سطح بالایی از تکنولوژی و علمی، قادر به حل مشکلات بحرانی در زمینه های اجتماعی و حرفه ای، به لطف آموزش عالی، با مفاهیم جامع و چند رشته ای.


4. ارائه برنامه های دکترا در زمینه های ارتباطات و فرهنگ برای آموزش محققان و تولیدکنندگان دانش در سطحی بالاتر که قادر به حل مشکلات اجتماعی مهمی هستند.


5. توسعه فعالیت های تحقیقاتی در چشم اندازهای مختلف و در مدل های چند و استراتژیک روش شناسی، مرتبط با رشته ای از سختی و کیفیت.


6. توسعه پروژه ها و برنامه های تحقیقاتی اولیه در حوزه ارتباطات و فرهنگ در زمینه های مختلف انضباطی و در سطوح نسبی، چند رشته ای و بین رشته ای: از علوم انسانی، زیبایی شناسی، نشانه شناسی، هرمنوتیک، زبان شناسی، نمادین شناسی و غیره. از خطوط تحقیقاتی که توسط دانشکده برنامه های فارغ التحصیل، برای دانشجویان در فرآیند آموزشی خود و یا به عنوان فرمول های تعریف شده توسط موسسات توسعه یافته است.

اصول


در ICONOS اصول، حواس های معرفتی هستند که شیوه زندگی ما را مرتب می کنند و در عین حال، اقدامات ما را هدایت می کنند.


1. پلورالیسم ایدئولوژیک و معرفت شناختی.
2. گفتمان بحث انگیز به عنوان پایه و اساس جامعه دانشگاهی.
3. تفکر آزاد.
4. تفکر انتقادی
5. مسئولیت انسانی و اجتماعی.
6. آزادی آکادمیک

استراتژی های آموزشی


در ICONOS ما می دانیم که دانش باید با تمرین در ارتباط با مشارکت در حل مشکلات در محل کار مواجه باشد. ما بر مبنای آموزه های ما از طریق عمل برجسته ای از تمرین و تحقیق حرفه ای، مبتنی بر آموزه های مدل است. ما از یک آموزش مبتنی بر توجه شخصی با کمک کار در گروه های کوچک از دانش آموزان و منابع پیشرو در زمینه فناوری استفاده می کنیم.

معلمان کارخانه


ما دارای پرسنل بسیار با کیفیت و با تجربه در زمینه خصوصی و عمومی هستیم. آکادمیک و محققان در ICONOS جمع شده اند که در دانشگاه در حال تحصیل هستند و در زمینه های تحصیلات تکمیلی مانند تحقیق و تولید حرفه ای آموزش می بینند. همه کارکنان آموزش ما دارای درجه ها هستند و اغلب دارای استادان یا پزشکان در نهادهای معتبر ملی و بین المللی هستند.


در ICONOS، ما متوجه هستیم که جامعه ما نیاز به روشن ساختن، سامان دادن و تفسیر منابع، ساختارها و پویایی های فرهنگی و ارتباطات دارد، بنابراین ما از آموزش حرفه ای های سطح بالا حمایت می کنیم.

مکان ها

  • Buenavista

    ICONOS Av. Chapultepec 57 2º piso Col. Centro C.P. 06040 México D.F

    سوالات