Keystone logo
© BIMM University
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

مقدمه

در ICMP، ما همیشه به نیازها و پتانسیل دانشجویان فردی، حصول اطمینان از آموزش و پرورش ما ارائه متناسب است و شخصی، و به شما بهترین شانس موفقیت در محیط بسیار رقابتی و به چالش کشیدن از صنعت موسیقی.

اصلی

ما بسیار افتخار از تاریخ و میراث ما، بی نظیر در بخش آموزش موسیقی. در طول 30 سال ما آموزش شده است، ما شهرت برای کیفیت، تعالی و موفقیت به دست آورده اند، و به عنوان یک نتیجه، هزاران نفر از دانش آموزان را انتخاب کرده اند به مطالعه را با ما، ساخت ICMP نقطه شروع برای حرفه خود در موسیقی است. مینویسد در سال 1986 به عنوان موسسه گیتار و Basstech تاسیس شد، و به عنوان اولین نهاد برای ارائه آموزش های مربوطه، عملی و حرفه ای برای نوازندگان معاصر بود. با این حال، در حالی که نام و هویت مینویسد تا به طور طبیعی در طول زمان تکامل یافته، تمرکز اساسی بر نیازهای دانش آموزان تغییر کرده است هرگز. بازی، انجام، و ایجاد و یا آموزش موسیقی، هر دو در جوامع خود و در برخی از بزرگترین مراحل در جهان - به عنوان یک نتیجه، فارغ التحصیلان ICMP هم اکنون می توانید ساخت موفقیت در کار در سراسر جهان یافت می شود.

در این سال در ICMP، ما جشن سال 30 ما در حال توسعه و ارائه دوره های مربوطه، با کیفیت بالا برای دانش آموزان موسیقی. ما پیشگام روش های تدریس، ساختار برنامه درسی و فلسفه که در حال حاضر معیار برای آموزش موسیقی معاصر تبدیل شده اند. دانشکده آموزشی ما، بزرگترین سرمایه ما، همواره در انگلستان بی نظیر شده است، و در واقع هر جای دیگر در جهان است. محل ما در لندن مرکزی به توانایی ما برای دانش آموزان با طیف گسترده ای از فرصت های به نمایش گذاشتن استعداد خود و ایجاد شبکه های خود، و محیط یادگیری الهام بخش ما به شما فراهم می کند با بهترین فرصت برای توسعه مهارت ها و دانش خود را در آماده سازی برای حرفه ای موفق در است موسیقی.

خلاقانه

مینویسد اولین بار به ارائه برنامه های تمام وقت برای دانش آموزان موسیقی معاصر بود، و ما همچنان به نوآوری و توسعه ارائه شده است. این تجربه بی نظیر بدان معنی است که دانش آموزان ما از تکنیک های به دست آوردن برای بیان خود، ابزار برای زنده ماندن در این صنعت، و توانایی برای حرفه پاداش به عنوان بازیکن، نوازندگان، معلمان، مدیران صنعت، کارآفرینان، و بیشتر.مستقل

مینویسد ارائه دهنده مستقل از آموزش موسیقی است. بر خلاف مدارس دیگر، ما مدیون سرمایه گذاران که اهداف کسب و کار در کوتاه مدت برای رسیدن نیست. هدف ما این است که به سادگی به مراکز بیشتر و بیشتر و ثبت نام دانشجویان بیشتر و بیشتر است. به عنوان یک نتیجه، ما می توانیم یک دیدگاه بسیار طولانی مدت در توسعه و بهبود ارائه و استاندارد کیفیت ما برای حمایت از توسعه حرفه ای از طیف گسترده ای از نوازندگان مشتاق، هنرمندان خلاق و کارآفرینان موسیقی است. در ICMP، شما می توانید مطمئن باشید که مدرسه همیشه بهترین منافع خود را در قلب است. بسیاری از مکان ها را امتحان کنید برای کپی کردن فرمول ما، اما، البته، تنها یک ICMP وجود دارد - اصلی، ابتکاری، مستقل و فردی است.

چرا انتخاب ICMP

ما درک می کنیم که به عنوان یک مشتاق موسیقیدان، ترانه سرا و یا کسب و کار موسیقی کارآفرین شما باید برخی از انتخاب های دشوار را به عنوان شما شروع به در زندگی حرفه ای خود را. ماموریت ما این است که الهام بخش، تشویق و تجهیز دانش آموزان ما برای موفقیت با ارائه آموزش و پرورش مربوطه و نوآورانه با بالاترین کیفیت. و ما باید بیش از 30 سال تجربه در ارائه مهارت ها و دانش و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با هزاران نفر از دانش آموزان است.

یک رویکرد شخصی به آموزش و یادگیری

در اینجا در ICMP، هر دانش آموز است هدایت می شود، حمایت و ارزش دارد. ما با شما به سمت دستیابی به اهداف شخصی خود کار می کنند. برای انجام این کار، ما باید عناصر پشتیبانی های مختلف در محل، از جمله برنامه های فردی یادگیری، ارزیابی تشخیصی اولیه، تعیین هدف، و مشاوره و راهنمایی در انتخاب ماژول. به منظور افزایش تجربه یادگیری، ما ارائه طیف وسیعی از حمایت شخصی از جمله کلاس های کوچک؛ آموزگار شخصی؛ رها در جلسات؛ شخصی استخدام و مشاوره صنعت؛ فای رایگان نامحدود. دسترسی آنلاین به مواد درسی را از طریق یک پورتال دانشجویی اختصاص داده شده؛ به طور مستقیم به فرصت عملکرد و کار دسترسی داشته باشید. پشتیبانی از تیم تندرستی یادگیری؛ فرصت برای ارتباط با نمایندگان دانشجویان؛ و اتاق تمرین است که می تواند به صورت رایگان رزرو.

متصل به صحنه موسیقی پر جنب و جوش لندن

هنگامی که شما شروع یک شغل در موسیقی، مسلم است که لندن محل می شود. و همچنین به عنوان یکی از شهرستانها هیجان انگیز ترین و پر جنب و جوش در جهان، لندن است در قلب صنعت موسیقی جهانی است. آن است که همواره در لبه برش از موسیقی، تعریف فرهنگ عامه در سراسر جهان و ارائه فرصت های بی نظیر را به اتصالات است. محل لندن ICMP یک دارایی واقعی است، به این معنی دانش آموزان ما در بهترین مکان برای شروع کردن و رشد در حرفه موسیقی خود هستند.

متصل به صنعت موسیقی

ما یک شبکه بی نظیر از اتصالات صنعت موسیقی، و ما افتخار بزرگی در این موفقیت که ICMP فارغ التحصیلان دست یابد. ما به تمام عمده ضبط، ناشرین، مروج و مدیریت شرکت های فعال در لندن، و ما را آن دسته از تماس در دسترس همه دانش آموزان ما. راست از یک روز، ما با ارائه طیف گسترده ای از حمایت و فرصت هایی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما، به شما بهترین پایه ممکن که از آن به اهداف خود را به دست آورید.


محیط یادگیری خلاق و الهام بخش

ما به سرمایه گذاری در بهترین آموزش ممکن و محیط یادگیری برای دانش آموزان ما، با آخرین تجهیزات همیشه در دسترس است، متعهد است. هر چه البته شما را انتخاب کنید به دنبال، شما را به امکانات و تجهیزات شما نیاز به رسیدن به اهداف خود، در کنار الهام بخش کمک درسی و یک رویکرد شخصی به یادگیری خود را پیدا کنید. نکته مهم، همه دانش آموزان ICMP می توانید امکانات ما برای تمرین شخصی استفاده، رایگان، خارج از ساعات timetabled، و ما باز هفت روز هفته.بسیار معلمان و دست اندرکاران صنعت با تجربه

این برای ما مهم است که دانش آموزان ما از کسانی که می توانید آنها را مشاوره بر اساس تجربه زندگی واقعی ارائه یادگیری. ما برای این واقعیت است که دانش آموزان به احتمال زیاد به موفقیت در حرفه خود که آموزش آنها دریافت است که توسط آموزگار که درک عملی از صنعت موسیقی تحویل داده می دانم. به همین دلیل معلمان ما نه تنها مربیان مجرب و با تجربه و دانشگاهیان، بلکه حرفه ای های موسیقی بسیار با تجربه، نوازندگان و کارآفرینان کسب و کار موسیقی در حق خود هستند. همه آنها را از این دانش و تجربه، به علاوه خود تماس صنعت گسترده خود، به کلاس درس، ارائه دانش آموزان ICMP با بینش منحصر به فرد ایجاد و حفظ یک حرفه ای در صنعت موسیقی.

ساعت تماس بالا و اندازه کوچک کلاس

ما درک می کنیم که به منظور ارائه یک تجربه شخصی به دانش آموزان ما، ما باید به سختی برای حفظ کلاس اندازه ساعت های کوچک و تماس بالا. در یک دوره ICMP در نتیجه شما را از برخی از بالاترین ساعت تماس در هر نقطه در انگلستان آموزش عالی ارائه بهره مند شوند، و یا در یک به یک یا کوچک گروه تجربه به شما خواهد شد به عنوان یک فرد تحت درمان و دسترسی قابل توجهی را به مشاوره و راهنمایی است.

جامعه از افراد همفکر

در ICMP، ما ارائه می دهیم دانش آموزان ما یک محیط مشترک و پرورش، به چالش کشیدن و حمایت از شما برای رسیدن به بهترین احتمالا شما می توانید. ما اطمینان حاصل شود دانش آموزان ما احساس می کنند بخشی از یک جامعه هستند و فرصت هایی را برای ایجاد روابط و تعامل با نوازندگان همفکر است. ما شما را با طیف گسترده ای از فعالیت های که در آن به تعامل، مانند مستر و کنسرتهایی، تور و حوادث، باشگاه ها و فعالیت های اجتماعی فراهم می کند. ما همچنین حوادث خانه به اشتراک گذاری و فعالیت های تندرستی را سازماندهی کنند. سفر دانش آموزان خود را در ICMP خواهید دید که شما بخشی از یک جامعه جهانی تبدیل شده در یکی از شهرستانها متنوع ترین و چند فرهنگی در بریتانیا، و شما این شانس را به مخلوط با مردم از زمینه، دسترسی به فرصت های هیجان انگیز و واقعا خود را غرق در صحنه موسیقی.

شناخته شده، ثابت و مورد احترام موسسه آموزش عالی

کیفیت و اعتبارنامه ما به هیچ یک دوم را در جهان از آموزش موسیقی معاصر هستند. مینویسد به طور گسترده ای به عنوان یک ارائه دهنده با تجربه و اثبات شده آموزش عالی احترام؛ ما درک می کنیم که تمام هنرمندان مشتاق نیاز به یک شریک جدی و با تجربه به منظور تحقق بخشیدن به اهداف موسیقی شخصی خود و جاه طلبی است. به مدت 30 سال، دانش آموزان بوده است انتخاب ICMP به عنوان نقطه شروع برای مشاغل خود را - و شما هم می توانید!

کیفیت و اعتبارنامه

مینویسد یکی از اعضای محترم و معتبر از انگلستان جامعه کیفیت آموزش عالی است. ما بخشی از یک گروه کوچک و انتخاب کنید و از ارائه دهندگان که می توانید 'کیفیت UK مطمئن' علامت بادبادک آژانس تضمین کیفیت استفاده کنید، شما را با ارائه اطمینان است که با انتخاب ICMP شما در حال انتخاب یک نهاد شده است که کیفیت تست شده را در همان راه به عنوان هر دانشگاه دیگر انگلستان است.

مکان ها

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    سوالات