Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

مقدمه

ICHEC Brussels Management School یک مدرسه مدیریت سطح دانشگاهی است که طبق سنت مدارس تجاری پیشرو است. این آموزش مدیریت را در برنامه های روزانه و عصرانه ، به عنوان آموزش اولیه و آموزش مداوم ارائه می دهد.

در پشت نام ICHEC ، شما نه تنها یک مدرسه مدیریت بلکه تیمی را خواهید دید که در آن هر عضو به ارتقاء شهرت مدرسه و حفظ سطح بالای کیفیت که همیشه با آن ارتباط داشته است اختصاص داده شده است.

بین المللی
دانشکده مدیریت ICHEC با قرار گرفتن در مرکز بروکسل ، پایتخت اروپا ، از نظر حرفه ای بین المللی - یکی از گزینه های اساسی استراتژیک - برجسته است و در نتیجه فرصت های بی شماری را به دانشجویان ICHEC

ICHEC تأکید کرده است که مدیریت بین المللی به عنوان یکی از ارکان اصلی دانشگاهی خود ، یعنی تشویق دانش آموزان برای کسب تجربه از فرهنگ های دیگر ، زبان های دیگر ، و سایر روش های یادگیری به لطف شبکه غنی و متراکم از موسسات خارجی با که قراردادهای همکاری ایجاد کرده است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، می توانید:

  • ICHEC به عنوان دانشجوی مبادله برای یک یا دو جلسه تحصیل کنید ، در حالی که برای یک برنامه تحصیلی کامل در دانشگاه محل سکونت خود ثبت نام کرده اید.
  • تحصیل در ICHEC در چارچوب برنامه های تابستانی
  • تحصیل در ICHEC برای یک برنامه درجه معمولی (کارشناسی یا کارشناسی ارشد)

مدارک ارائه شده در ICHEC به شرح زیر است:

  • مدارک کارشناسی ارشد (1 یا 2 سال).

تحقیق در ICHEC
ICHEC همواره با دنیای مدیریت درگیر مشکلات و نیازهای آن بوده است. به این ترتیب ، تحقیقات در ICHEC اساساً شامل تحقیقات کاربردی است. این کتاب به منظور درک بهتر واقعیت اقتصادی و اجتماعی ، با توسعه نظریه هایی که از تجربه واقعی الهام گرفته و تأیید شده است ، هدایت می شود.
زمینه های تحقیقاتی در ICHEC مدیریت سازمانها و آموزش را شامل می شود:

  • مدیریت بین فرهنگی ، اقتصاد کلان منطقه ای ، تجارت الکترونیکی ، امور مالی ، مدیریت SME
  • یادگیری مادام العمر و آموزش الکترونیکی

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

سوالات