Keystone logo
© ICD
ICD Business School

ICD Business School

ICD Business School

مقدمه

ICD Business School: دانشکده بازرگانی و بازاریابی گروه IGS.

از سال 1980، در پاریس و تولوز، ICD Business School، یک مؤسسه اختصاصی در گروه IGS که بر تجارت، بازاریابی، توسعه و بانکداری تمرکز دارد، برنامه‌های پس از لیسانس را ارائه می‌دهد که دقت آکادمیک، حرفه‌ای‌سازی و بعد بین‌المللی را ترکیب می‌کند. مدرسه بازرگانی ICD علاوه بر برنامه معروف و شناخته شده Grande É cole خود در سطح کارشناسی ارشد (Bac+5) که مدرک کارشناسی ارشد را اعطا می کند، یک برنامه لیسانس 3 ساله ارائه می دهد که در Bac+3 به رسمیت شناخته شده است و مدرک لیسانس را اعطا می کند. مدرک، در زمینه‌های توسعه تجاری، بازاریابی، و مدیریت رویدادها، و همچنین برنامه‌های گواهی شده «شایعت‌های فرانسه». ICD Business School به دلیل تخصص خود در زمینه های زیر مشهور است:

 • بازرگانی / خرده فروشی
 • بازار یابی
 • توسعه تجاری
 • مدیریت رویدادها
 • بانکداری

با سالها تجربه در آموزش عالی، مدرسه بازرگانی ICD به طور مداوم برنامه های خود را برای ارائه یک تجربه آموزشی استثنایی به دانشجویان خود تطبیق می دهد. بنابراین، یک بعد بین المللی قوی را در برنامه های خود ادغام کرده است و به فارغ التحصیلان خود اجازه می دهد تا در بازار کار برجسته شوند.

گواهینامه ها و برچسب های بین المللی با کیفیت

 • برنامه معتبر EFMD EFMD نشان کارشناسی ارشد معتبر EFMD را به برنامه Grande É cole (PGE) مدرسه بازرگانی ICD اعطا کرده است، که بر برتری علمی و حرفه ای بودن یک برنامه در بین بهترین های جهان را تایید می کند.
 • Bienvenue en France / دانشگاه پردیس فرانسه برچسب "Bienvenue en France" به مؤسساتی اعطا می شود که مایلند امکانات پذیرایی خود را برجسته کنند. به مدت 4 سال توسط پردیس فرانسه اعطا می شود و توسط یک کمیسیون مستقل تایید می شود
 • ERASMUS + برنامه Erasmus تبادل دانشجو و معلم بین دانشگاه ها، مدارس تجاری اروپایی و موسسات آموزشی در سراسر جهان را تسهیل می کند. این برنامه به تحرک دانش آموزان، معلمان و کارکنان اداری مدرسه کمک مالی می کند

که ما که هستیم؟

مدرسه بازرگانی ICD، یک مدرسه تجاری پیشرو در گروه IGS، طیف کاملی از برنامه‌ها از Bac تا Bac+5 را ارائه می‌کند که زمینه‌های بازرگانی، بازاریابی، توسعه کسب‌وکار، مدیریت رویدادها و بانکداری را به مدت 40 سال پوشش می‌دهد.

مدرسه بازرگانی ICD که عضوی از آویزهای Congrè des Grandes Écoles و Union des Grandes Écoles Indé است، دیپلم هایی را اعطا می کند که درجه کارشناسی ارشد را در BAC+5، درجه مجوز در BAC+3، و همچنین گواهی سطح 6 و 7 را اعطا می کند. عناوین علاوه بر این، برنامه Grande École یک استاد معتبر EFMD است.

هدف موسسه ما آموزش افراد حرفه ای در سه حوزه کلیدی است: بین المللی سازی، حرفه ای سازی و مسئولیت پذیری به منظور ترویج شیوه های تجاری جدید. این مدرسه دانش‌آموزانی را جذب می‌کند که می‌خواهند تأثیر مثبتی بر جامعه بگذارند و متعهد است با ارائه برنامه‌های تحصیلی کار در همه دوره‌ها، و همچنین یک برنامه بورس تحصیلی ملی و بین‌المللی، آموزش را تا حد امکان برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهد.

از سال 1980، در پاریس و تولوز، مدرسه بازرگانی ICD، یک مدرسه بازرگانی، بازاریابی، توسعه و بانکداری در گروه IGS، دوره‌های پس از لیسانس را ارائه می‌دهد که دقت آکادمیک، حرفه‌ای‌سازی و بعد بین‌المللی را ترکیب می‌کند.

مدرسه بازرگانی ICD علاوه بر برنامه مورد تایید دولت Grande École در Bac+5، اعطای مدرک کارشناسی ارشد، یک برنامه لیسانس 3 ساله، مورد تایید دولت در Bac+3 و اعطای مدرک لیسانس، در زمینه های توسعه کسب و کار ارائه می دهد. ، بازاریابی و رویدادها و همچنین برنامه های دارای گواهی RNCP در سطوح 6 و 7.

تمام دوره های ICD Business School شامل تجربه کاری و موقعیت های بین المللی است.

یک مدرسه بازرگانی بین المللی با تخصص شناخته شده

ICD برای دوره های تخصصی خود در زمینه های زیر شهرت بسیار خوبی به دست آورده است:

 • حراجی
 • بازار یابی
 • توسعه تجاری
 • مدیریت رویداد

با نزدیک به 40 سال تجربه به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی، ICD به طور منظم دوره های خود را بررسی می کند تا به دانش آموزان یک تجربه یادگیری منحصر به فرد ارائه دهد. ICD یک بعد بین المللی قوی را در برنامه های تحصیلی خود ادغام کرده است که فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد در بازار کار برجسته شوند.

ماموریت ما

ماموریت ما آموزش حرفه ای های آینده در هنر توسعه تجارت مسئولانه، فروش، بازاریابی و خرید، ارائه مهارت ها و تخصص به آنها برای ایفای نقش فعال در توسعه سازمان ها و کمک به اقتصاد پایدار در یک محیط دیجیتال و بین المللی است. . ICD دانش‌آموزان را برای کار و نوآوری متفاوت در دنیایی پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی، با ترویج تعهد اجتماعی و گشودگی فرهنگی و در عین حال حفظ ارزش‌های اخلاقی و پذیرش تنوع، آماده می‌کند.

چشم انداز ما از کسب و کار

ICD یک پیشگام و یک مدرسه پیشرو برای تجارت مسئول و فناوری دیجیتال است. ما از تغییرات اقتصادی و اجتماعی جهانی آگاه هستیم و متعهد به ترویج چشم اندازی از کسب و کار هستیم که با پرداختن به مسائل مهم معاصر مرتبط با داده ها، محیط زیست، نوآوری و فرهنگ بین فرهنگی در زمینه های مختلف: از راه اندازی تا خرده فروشی، از توزیع تا بانکداری.

ارزش های ما

ICD & فعالیت‌ها و برنامه‌های rsquo بر اساس ارزش‌های بنیادین گروه IGS که در منشور HEP یافت می‌شود، هدایت می‌شوند، یعنی: انسان‌گرایی، کارآفرینی، و حرفه‌گرایی. این ارزش ها در گشودگی به جهان و دیگران منعکس می شوند. پروژه هایی که نوآوری و همکاری را تشویق می کنند. و تدریسی که به صورت حرفه ای باشد.

ویژگی های پردیس

این مدرسه دارای 2 پردیس در فرانسه است: یکی در پاریس، پایتخت آن واقع شده است. دیگری در تولوز در جنوب غربی فرانسه قرار دارد و به نام لا ویل رز شناخته می شود.

چالش ICD همیشه این بوده است که در پروژه های خارج از کشورمان موفق شویم و در عین حال ارتباط انسانی را حفظ کنیم که دانش آموزان ما را قادر می سازد از نظارت فردی که برای تضمین یک تجربه یادگیری شاد بسیار مهم است بهره مند شوند.

پردیسی واقع در قلب پاریس

پردیس Parodi نمونه ای از هدف ICD برای ارائه یک محیط کاری دلپذیر و هیجان انگیز در مرکز پاریس به دانشجویان فرانسوی و خارج از کشور است. در پایتختی که به دلیل شیوه زندگی پویا خود شناخته شده است، دانش آموزان فرصت های بی نظیری برای مبادلات چند فرهنگی و نوآوری خواهند یافت. پردیس پارودی که در منطقه‌ای متنوع و بین‌المللی در پاریس واقع شده است، در سال 2018 بازسازی شد تا فضای آموزشی مدرن و مشترکی را برای دانشجویان فراهم کند.

دانشجویان دانشکده بازرگانی ما از 19 سالن سخنرانی بزرگ و مدرن، 150 کلاس درس کاملاً مجهز و بیش از 600 رایانه با دسترسی آزاد با اتصال اینترنت Wi-Fi بهره می برند. پردیس همچنین دارای یک منطقه تحقیقاتی، یک کتابخانه اطلاعاتی و فضاهای مختلف است که به طور خاص برای کار گروهی طراحی شده است.

پردیسی که با ریتم "ویل رز" زندگی می کند

پردیس 6000 متر مربعی IGS در تولوز محل سکونت 350 دانشجوی ICD Business School و بیش از 1200 دانشجو از چهار گوشه جهان است. تولوز که مرتباً به عنوان یکی از بهترین شهرها برای دانشجویان رتبه بندی می شود، به عنوان یک شهر دانشگاهی دوستانه و پر جنب و جوش، شهرت علمی ثابتی دارد.

پردیس ما با وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس یا تراموا به راحتی قابل دسترسی است. دانشجویان در محوطه دانشگاه از استفاده از 200 کامپیوتر با دسترسی آزاد و سالن های سخنرانی متعددی که هم جادار و هم مجهز هستند، بهره می برند. این سایت همچنین کلاس های مدرن کاملا مجهز، یک منطقه تحقیقاتی، یک کتابخانه اطلاعاتی، و یک منطقه آرامش را ارائه می دهد.

  پذیرش ها

  Join the Grande Ecole Program at ICD Business School

  International Students

  Simplified admission procedure managed by ICD Business School

  • Application Form
  • Cover Letter و CV
  • کارت شناسایی و عکس شناسنامه
  • بالاترین مدرک و ریز نمرات
  • گزارش مدرسه 2 سال آخر کلاس ها

  مصاحبه انفرادی (30 دقیقه) با مدیر برنامه یا نماینده وی. این آزمون شامل یک مصاحبه به زبان انگلیسی برای ارزیابی سطح مهارت انگلیسی، انگیزه، انتظارات و پروژه های حرفه ای داوطلب می باشد.

  Interviews can be conducted face-to-face or by videoconference.

  To know more, simply contact us!

  Students in France

  1st Year Admissions

  For entry into 1st year, registration is via the PLATFORM PARCOURSUP from January 17, 2024.

  The written and oral test schedule will be communicated to you by the SESAME bank Concours SESAME once you have made your wishes and according to the timetable provided by your lycée.

  To prepare for the admissions tests, we invite you to register for one of our upcoming ICD Business School admissions test preparation sessions.

  Conditions: High school diploma or equivalent

  Admissions to 2nd or 3rd Year

  For 2nd and 3rd year entry, registration is made directly on our website. Competition fees must be paid at the same time as your registration for the admission tests. Full details of the admission tests will be sent to you as soon as we receive your application. You will be invited to take the oral tests on our premises, or by team if you live abroad, depending on your health situation

  Conditions for 2nd year

  • Obtaining a High School Diploma or equivalent and a certificate of successful completion of a 1st year of studies (60 ECTS acquired) in connection with the program options.

  Conditions for 3rd year

  • High School Diploma or equivalent and a diploma or degree validating a two-year degree cycle (120 ECTS acquired in another establishment, BTS, DUT, Licence 2...) in line with the program options.

  Admissions In 4th OR 5th Year

  Complete your online application at least 7 days before the chosen competition date. You will receive an invitation from ICD Business School to take the tests on the ICD Business School campus on the same day.

  Conditions for 4th year

  • High School Diploma and a degree or diploma validating a Bachelor's Degree/180 ECTS credits (entry into 4th year) or Bac+4/240 ECTS credits (entry into 5th year) in line with the program options.

  Conditions for 5th year

  • Proof of 240 ECTS credits (Bac+4) acquired in a Master's degree program for the 12-month program; for the 24-month program, a nationally recognized diploma or degree certifying three years of study in European higher education for 180 ECTS credits;

  بورسیه و بودجه

  تیم های پذیرش ما برای پاسخ به هر سوالی که ممکن است در مورد خط مشی بورس تحصیلی ما داشته باشید، در دسترس هستند، بخشی اساسی از ارزش های ذهنیت باز و انسان گرایی که گروه IGS از سال 1975 حمایت و اعمال کرده است.

  چرا در ICD Business School درس بخوانید</p>

  ICD یک مدرسه تجاری پیشرو Grande Ecole است که بیش از 40 سال پیش تأسیس شد و به دلیل کیفیت دوره های آموزشی و رویکرد آموزشی نوآورانه اش شناخته شده است. این مدرسه دائماً به دنبال ابداع مجدد برنامه های خود است تا بتواند نیازهای بازار کار را برآورده کند. ICD مشارکت های بین المللی محکمی را توسعه داده است و دوره های آن دارای ابعاد بین المللی قوی است و فارغ التحصیلان خود را قادر می سازد تا حرفه ای شوند که با طیف گسترده ای از مهارت ها برای موفقیت در محیط های تجاری چندفرهنگی مجهز شوند.

  ICD برای موفقیت آینده خود انتخاب کنید

  به لطف مشارکت و تخصص آموزشی که طی چندین سال ایجاد شده است، ما به دانشجویان خود پیشنهاد می کنیم:

  • طیف وسیعی از دوره های شناخته شده
  • تخصص در فروش، بازاریابی و توسعه کسب و کار
  • گزینه های تحصیلی بین المللی و رشته های تحصیلی دوگانه
  • توسعه پتانسیل آنها برای اشتغالزایی فوری و موفقیت شغلی آینده.

  مکان ها

  • Toulouse

   186, route de Grenade - 31700 Blagnac, 31700, Toulouse

  • Paris

   12 Rue Alexandre Parodi, 75010 Paris, France, , Paris

  برنامه ها

  سوالات