Keystone logo
© ICD Academy for Cultural Diplomacy
Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

مقدمه

مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی (CCDS) ICD ، مرکز پیشرو در جهان برای مطالعه دیپلماسی فرهنگی است که فرصت‌های آموزشی و توسعه حرفه‌ای را برای افراد علاقه‌مند به ادامه تحصیلات و مشاغل در دانشگاه، دیپلماسی، دولتی ارائه می‌کند. و/یا بخش خصوصی که به طور کامل یا جزئی به حوزه دیپلماسی فرهنگی مرتبط است.

CCDS به ویژه بر بررسی تعادل بین قدرت سخت و نرم، فرآیند جهانی شدن در یک جهان وابسته به هم، اقتصاد بین‌الملل و تجارت چندفرهنگی، گفتگو و تبادل بین فرهنگی، حقوق بشر، مذهب، و توانایی ابتکارات مبتنی بر فرهنگی برای پیشبرد تمرکز دارد. درک متقابل و به نوبه خود برای تقویت صلح و ثبات جهانی.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172011_MicrosoftTeams-image4.jpeg

برنامه‌های CCDS سطوح بالایی از رهبری را ارائه می‌دهند و مهارت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند تا نقش‌های رهبری آینده خود را شکل دهند و در عین حال به مسائل مهمی که جهان امروز را به چالش می‌کشند، بپردازند. این برنامه ها دانش و ابزارهای تحلیلی پیشرفته ای را برای مطالعه و تمرین دیپلماسی فرهنگی و پتانسیلی که در شکل دادن به سیاست های بین المللی و استراتژی های جهانی دارد ارائه می دهد. برنامه های CCDS به دسته های زیر تقسیم می شوند: دوره های آموزش از راه دور، برنامه های گواهی توسعه حرفه ای، و مدرک برنامه های دیپلماسی فرهنگی دانشکده CCDS متشکل از اساتید، سیاستمداران برجسته و متخصصان مجرب از بخش‌های دولتی و خصوصی است. اعضای هیئت علمی و مشاور CCDS به طور فشرده و جمعی برای طراحی برنامه‌های درجه نوآورانه کار کرده‌اند که رویکردی منحصربه‌فرد برای مطالعه در زمینه‌های روابط بین‌الملل، اقتصاد جهانی، روابط بین‌فرهنگی، هنر و فرهنگ، جهانی‌سازی و حکمرانی جهانی ارائه می‌دهد. مؤلفه‌های آکادمیک سنتی یک مدرک در این زمینه‌ها برای تناسب با دنیای پویا و به سرعت در حال تغییر سازگار شده‌اند. برای این منظور، رویکرد ما به امور جهانی معاصر نیز بر نقش های فزاینده مهم قدرت نرم و دیپلماسی فرهنگی در امور جهانی متمرکز است. این برنامه ها در محتوا و رویکرد خود منحصر به فرد و نوآورانه هستند و پیشرفت حرفه ای در دیپلماسی فرهنگی و زمینه های مرتبط را ارائه می دهند. برای دانشجویانی که به سیاست خارجی، امور بین‌الملل، دیپلماسی فرهنگی، علوم سیاسی یا اقتصاد بین‌الملل علاقه دارند، این برنامه‌ها بستری را فراهم می‌کند که دانشجویان می‌توانند از طریق آن تجربه عملی و دانش سطح بالا را به دست آورند. تجهیز دانشجویان به ابزارهایی برای راه اندازی حرفه خود حتی قبل از اتمام تحصیل.

برنامه های دوره های CCDS تحت مشارکت مشترک بین آکادمی دیپلماسی فرهنگی و دانشگاه های پیشرو اروپایی عمل می کنند. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه ها اعطا می شود که به عنوان مؤسسات تحصیلات عالی معتبر با حق اعطای حق تحصیلات دانشگاهی به رسمیت شناخته شده است، بخشی از فرآیند بولونیا است که توسط کمیسیون اروپا تنظیم شده است و از سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا استفاده می کند (ECTS) برای اعطای درجه این برنامه ها دانش آموزان را از مزایای یادگیری در شهرهای مختلف اروپایی و به تبع آن این فرصت برای کسب تجربه علمی، حرفه ای و شخصی از زندگی در فرهنگ های مختلف فراهم می کند.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172012_MicrosoftTeams-image3.png

دانشگاه های همکار مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی

دانشگاه فورتوانگن (HFU)

دانشگاه فورتوانگن (HFU) یکی از دانشگاه های پیشرو آلمان است و به دلیل برتری خود در زمینه های زیر شناخته شده است:

 • کیفیت بالا و نوآوری در آموزش
 • تمرکز عملی قوی از طریق همکاری با صنعت
 • تمرکز بین المللی
 • تحقیقات کاربردی
 • آموزش مداوم و یادگیری مادام العمر
 • همکاری و انگیزه
 • مسئولیت اجتماعی و حفاظت از آینده

تمرکز اصلی دانشگاه Furtwangen بر آموزش مبتنی بر علم، آموزش و تمرین عملی است. مرزهای سنتی بین زمینه های موضوعی در پروژه های بین رشته ای حذف می شوند. HFU رهبر در زمینه های تخصصی مهندسی، علوم رایانه، سیستم های اطلاعاتی و مدیریت، مدیریت مهندسی، رسانه ها، تجارت بین المللی و سلامت است. طیف وسیعی از دوره ها و برنامه ها به طور مداوم بهبود می یابند تا به تحولات نوآورانه توجه کنند. هدف ما ارائه برنامه های تحصیلی به جوانان با استعداد است که درجه های معتبر و عالی را ارائه می دهند و فرصت های شغلی استثنایی را فراهم می کنند. در عین حال، ما از دانشجویان ما برای کمک به افراد مستقل و صالحه با توانایی شناسایی و حل مشکلات به طور مستقل حمایت می کنیم. علاوه بر این، از طریق تحقیق کاربردی و پیشرفت تحصیلی حرفه ای، دانشگاه ما از نسل بعدی دانشمندان در زمینه نوآوری و مهارت های بهبود یافته در کسب و کار و جامعه حمایت می کند.

مکان ها

 • Berlin

  Institute for Cultural Diplomacy Gemthinerstr. 20

  سوالات