Keystone logo
© Ibn Haldun University
Ibn Haldun University

Ibn Haldun University

Ibn Haldun University

آمار

از ژانویه-2023، 280 آکادمیسین و مدرس در IHU که دارای کادر علمی برجسته و شناخته شده بین المللی است، مشغول به کار هستند.

از ژانویه 2023، 1203 دانشجوی ترک و 639 دانشجوی بین المللی از 82 کشور مختلف در IHU که دارای محیط آموزشی بین المللی است، تحصیل می کنند. دانشجویان بین المللی آموزش مقدماتی ترکی دریافت می کنند. در IHU که 1036 نفر از این دانشجویان تحصیلات تکمیلی دریافت می کنند، برنامه ریزی شده است که 75 درصد از دانشجویان آن در آینده در مقطع کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد و دکترا) دانشجو باشند.

  ویژگی های پردیس

  تمام تحصیلات در دانشگاه ما در پردیس فاتح سلیمانیه (مدرسه های مجتمع سلیمانیه)، پردیس باکرکوی-تاش مکتپ و مجتمع Ibn Haldun University انجام می شود. مجتمع ابن هلدون با الگوبرداری از معماری مدرسه عثمانی در باشاکشهیر ساخته شد و در اکتبر 2020 به بهره برداری رسید.

  ما مراکز کاربردی و تحقیقاتی در زمینه های استدلال و مناظره، تحلیل تعارض و مطالعات صلح، مطالعات اخلاقی، املاک و زیرساخت ها، آینده پژوهی، حدیث شناسی، مطالعات اوراسیا حیدر علی اف، اقتصاد و مالی اسلامی، مطالعات ژاپن، مطالعات برنامه درسی داریم. ، روان درمانی، راهنمایی و مشاوره روانشناسی، مطالعات جامعه مدنی، تاریخ شفاهی و حافظه اجتماعی، آموزش مداوم، آموزش زبان ترکی، حقوق بین الملل و حقوق بشر، حل اختلاف و آموزش از راه دور.

   بورسیه و بودجه

   توصیفات دانشجویی

   مکان ها

   • Başakşehir

    Ordu cad. F-05 Blok No 3, 34480, Başakşehir

    سوالات