Keystone logo
IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

مقدمه

IBERO که بیش از 75 سال پس از ایجاد آن به انجمن عیسی سپرده شده است ، خود را وقف آموزش مردان و زنان مورد نیاز مکزیک کرده است. رهبری آموزشی آن فراتر از کلاس درس رفته و آن را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی در سطح ملی و بین المللی قرار داده است.

IBERO بدون از دست دادن تاریخ خود و ویژگیهای مدل آموزشی خود ، خود را با زمان وفق داده است و خود را به یک دیدگاه جهانی و بین فرهنگی متمرکز کرده است که برای توسعه انسان یکپارچه ضروری است که در فلسفه آموزشی ما نشان داده شده است.

اگرچه بخش بزرگی از اعضای آن با اصول مسیحی متحرک هستند ، IBERO به تمام ایدئولوژی احترام می گذارد و از آن استقبال می کند و قصد ندارد از فعالیت های دانشگاهی خود به نفع هر آموزه خاصی استفاده کند.

به همین دلیل ، در حالی که مدل آموزشی آن در فرایندهای یاددهی و یادگیری که از نظر نحوه و نحوه رفتار یسوعیان تعیین شده بود ، مثال زدنی بود ، برنامه های دانشگاهی آن توسط سازمانهای مهم داخلی و خارجی شناخته و تأیید شده است. از این نظر ، IBERO به بهترین گزینه آموزشی تبدیل شده است زیرا برای کسانی که می دانند چگونه انتخاب کنند ، هیچ رقابتی وجود ندارد.

برتری تحصیلی ، بلوغ عاطفی ، مسئولیت اخلاقی و تجربه ماورایی تنها برخی از ویژگی های مدل آموزشی است که متخصصانی را تربیت می کند که پس از فارغ التحصیلی ، همچنان بخش مهمی از پروژه آموزشی IBERO هستند ، زیرا آنها در انجام حرفه خود تأیید می کنند. روزانه اصول دانشگاهی که ما را متمایز می کند: رهبری دانشگاهی و تعهد اجتماعی.

Universidad Iberoamericana که در مکزیک و خارج از کشور به عنوان یکی از مهمترین م institutionsسسات آموزش عالی خصوصی در این کشور شناخته شده است ، طیف وسیعی از برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهد که برای پاسخگویی به خواسته های آموزش انسانی و حرفه ای طراحی شده است که دانشجویان و جامعه ما مطالبه می کنند.

IBERO 36 برنامه کارشناسی ، شش رشته فنی دانشگاه و 44 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد: 11 دکترا ، 28 کارشناسی ارشد و پنج تخصص. به همین ترتیب ، علاوه بر زبان ، تعداد زیادی دیپلم و دوره نیز دارد.

به همین ترتیب ، در 16 آگوست 2010 ، Ibero با افتتاح Prepa Ibero ، که در ژانویه 2017 درهای پردیس جدید خود را با مساحت 215 هزار متر مربع ، باز کرد ، پیشنهاد آموزشی خود را به مقطع متوسطه بالاتر رساند. در راه Salazar ، در Lerma ، ایالت مکزیک ، 20 دقیقه از Ibero ، سانتافه.

مکان ها

  • Mexico City

    Prolongacion Paseo de la Reforma,880, 01219, Mexico City

    سوالات