Keystone logo
International American University - College of Medicine

International American University - College of Medicine

International American University - College of Medicine

مقدمه

در باره

تاسیس در سال 2003، دانشگاه بین المللی آمریکایی است که در قلب از جزایر کارائیب، واقع در منطقه جنوب، به Vieux Fort، سنت لوسیا، غرب هند. این دانشگاه خبره و مجاز توسط دولت سنت لوسیا به مشورت در مقطع کارشناسی مختلف و درجه کارشناسی ارشد از جمله دکترای پزشکی (MD) درجه. ما ارائه می دهیم یک برنامه آموزشی دولت از هنر در آموزش پزشکی، با استفاده از آخرین فن آوری و آموزش روش ها، بر اساس مدل آمریکا است و توسط یک تیم از هیئت علمی متخصص تحویل داده است. هر دانشکده پزشکی دارای ویژگی های منحصر به فرد خود، یک شخصیت متمایز و اهداف برای آینده است. ماموریت ما این است که به ارائه آموزش پزشکی با کیفیت به افراد قادر و بسیار با انگیزه است که می خواهند به دنبال شغلی در پزشکی است. از طریق همکاری متعدد با سازمان های مراقبت بهداشتی، موسسات آکادمیک پزشکی، و سایر ذینفعان کلیدی، ما نقش عمده ای در توسعه زیرساخت های بهداشت و آموزش در سنت لوسیا بازی کرده اند و آموزش و آموزش و پرورش برای صدها نفر از متخصصین مراقبت های بهداشتی و دانش آموزان فراهم کرده اند سراسر دنیا.

تیم ما با هم به ارمغان می آورد تنوع دانش و تجربه از هر گوشه ای از صنعت مراقبت های بهداشتی. گروه رهبری ارشد شامل اعضایی از ایالات متحده و آموزش پزشکی کانادا و سیستم های مراقبت های بهداشتی. کارکنان تمام وقت ما متشکل از متخصصین با تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، آموزش، پژوهش، برنامه ریزی پزشکی، فناوری اطلاعات سلامت، توسعه استراتژی کسب و کار، رهبری و مدیریت. خدمات و برنامه های ما ادامه به منظور جلب بر تخصص اساتید و کارکنان در سراسر دانشکده پزشکی، و همه از بیمارستان های آموزشی ما وابسته و موسسات.

تاریخچه

دانشگاه بین المللی آمریکایی در ماه اکتبر سال 2003 در به Vieux Fort، سنت لوسیا توسط یک عمل پارلمان از دولت سنت لوسیا تاسیس شد. در 1 فوریه سال 2004، تنها با نه نفر از دانشجویان و پنج بخش، کلاس شروع شد. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان، از جمله کانادا، هند، نیجریه، ایالات متحده، بریتانیا، غرب هند، و زامبیا آمده، به تجربه و آموزش پزشکی شخصی شده.

طبق دعوت دولت سنت لوسیا، اعضای بنیان آژانس بین المللی انرژی اتمی کالج را به عنوان پاسخ مستقیم به نیازها و آرزوهای دانشجویان پیش دبستانی آمریکا که مایل به خدمت به نظام مراقبت بهداشت ایالات متحده هستند، تشکیل دادند. در دهه گذشته، رهبری دانشگاه و اعضای جامعه پزشکی دانشکده پزشکی IAU برای توسعه پزشکان مراقبتی که علاقه مند به بهبود وضعیت مراقبت های بهداشتی جهانی هستند، از جمله آمریکا هستند. برنامه درسی مبتنی بر مورد نوآورانه دانشگاه، با ادغام بالینی، توسط هیئت علمی بین المللی اختصاص داده شده به موفقیت دانش آموز منجر شد و همچنان به جذب دانشجو از سراسر جهان است.

رئیس موسس دانشگاه، پل Cherian و، MD، توسعه برنامه درسی نوآورانه، با هدف توسعه دانش دانشجویان علوم پایه و همچنین افزایش مهارت های حل مسئله خود را از طریق یک برنامه آموزشی یادگیری مبتنی بر مسئله. او در دانشکده موسس در ارائه یک برنامه آموزشی دانشجو محور است که همچنان به عنوان سنگ بنای موفقیت دانشگاه منجر شد. جان Minarcik، MD، یکی از اعضای هیئت علمی اولیه استخدام برای تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی بود، و همچنان به خدمت در دانشکده به این روز است. همچنین، Olusina Adesanya، MD، عضو هیئت علمی موسس در پزشکی بالینی نیز همچنان به خدمت در دانشکده دانشگاه آزاد اسلامی به این روز است. همه از اعضای هیئت علمی موسس تحصیل شده بود هم در ایالات متحده، کانادا، اروپا، و کشورهای مشترک المنافع و طیف گسترده ای خود را از تجربه به تحویل از تربیت دانش آموز محور با هدف فارغ التحصیلی پزشکان فروتن و ماهرانه است. در طول این سالها، اعضای هیات علمی از فیلیپین، کانادا، نیجریه، و ایالات متحده، جامعه در حال رشد دانشگاه آزاد اسلامی پیوسته اند.

ماموریت ما

برای آموزش پزشکان از خود گذشتگی و فروتنی، در حالی که تاکید اخلاق قوی پزشکی و قدردانی از ارزش و کرامت انسانی.

چشم انداز ما

برای پرورش و حمایت از یک جامعه یادگیری علوم بهداشتی پر جنب و جوش برای دانشجویان، استادان، کارکنان، و شرکای اجتماعی.

برای ساخت یک برنامه فوق العاده علمی، تجربه، پشتیبانی محقق جامع، فرهنگ دانشگاه دوستانه و محیط زیست است که به ترویج دانش آموز خوب بودن، استادان و کارکنان تعامل و شرکت در اجتماع.

به رهبری یک برنامه آموزش پزشکی نوآورانه برای دانشجویان پزشکی، استادان و پزشکان جامعه است.

به منظور گسترش پژوهش و برنامه علمی با تاکید در تحقیقات کاربردی برای جلوگیری از بیماری، به فرد پزشکی، و بهبود سلامت جمعیت.

اعتبارگذاری و اعتبار

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی، ما تضمین رضایت از هر یک از "سطح" های مختلف از اعتبار لازم برای ایالات متحده، کانادا و پروانه بین المللی.

دانشگاه آزاد اسلامی است خبره و توسط دولت سنت لوسیا به عنوان یک دانشگاه جامع با اقتدار به مشورت دکترای پزشکی درجه معتبر. وزارت آموزش و پرورش و بهداشت و درمان از سنت لوسیا واجد شرایط بودن از کالج دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیلان پزشکی به عمل دارو در سنت لوسیا تایید شده است.

ECFMG: دانشگاه آزاد اسلامی است که توسط کمیسیون آموزشی برای دانش آموختگان پزشکی خارجی (ECFMG) شناخته شده است. این کمک هزینه به شما این حق را به هر سه مرحله از ایالات متحده صدور مجوز پزشکی آزمون (USMLE)، که می بایست طی شود برای تبدیل شدن به یک پزشک تمرین در ایالات متحده

راهنمای بین المللی آموزش پزشکی (IMED): دانشگاه آزاد اسلامی در فهرست آموزش پزشکی بین المللی (IMED) ذکر شده است. این دقیق و به روز تلفیقی از دانشکده های پزشکی بین المللی توسط سازمان دولتی مناسب در دانشکده های پزشکی کشور مربوطه به رسمیت شناخته شده است. به رسمیت شناختن توسط ECFMG یا نه مدرسه است در این پوشه ذکر شده بستگی دارد به طور مستقیم.

سازمان بهداشت جهانی (WHO): IAU همچنین در فهرست راهنماهای Avicenna که جایگزین دایرکتوری جهانی مدارس پزشکی WHO است فهرست شده است.

دایرکتوری جهانی دانشکده پزشکی (WDMS): دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر در WDMS که از طریق یک همکاری بین فدراسیون جهانی آموزش پزشکی (WFME) و بنیاد برای پیشرفت در آموزش پزشکی و تحقیقات بینالمللی (FAIMER) در همکاری با سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه کپنهاگ را توسعه داده است ذکر شده است.

اروپا جهان از یادگیری: دانشگاه آزاد اسلامی نیز در کتاب راهنمای جهانی اروپا است که یک پایگاه داده از موسسات معتبر آموزش عالی در سراسر جهان ذکر شده است.

انجمن جامعه دانشگاهیان (ACU): دانشگاه آزاد اسلامی یکی از اعضای انجمن جامعه دانشگاهیان و ذکر شده در پایگاه داده دانشگاه است. دانشگاه آزاد اسلامی تنها مدرسه در St لوسیا ذکر شده در این دایرکتوری و یکی از مدارس کارائیب چند ذکر شده است.

شورای پزشکی هند: دانشگاه آزاد اسلامی توسط شورای پزشکی هند (MCI) به رسمیت شناخته شده و فارغ التحصیلان واجد شرایط برای تست غربالگری همراه اول نشستن است.

با ارائه این فرم، من به رضایت کتبی اکسپرس برای دانشگاه بین المللی آمریکا و نمایندگان آن هستم با من تماس بگیرید در مورد برنامه های آموزشی و خدمات با استفاده از ایمیل، تماس های تلفنی و یا پیام های متنی - از جمله از طریق استفاده از فناوری شماره گیری خودکار برای تماس یا متن به هر بی سیم و یا شماره تلفن ثابت من فراهم می کند. من درک می کنم که این رضایت مورد نیاز است به خرید کالا یا خدمات و ممکن است که من دانشگاه آزاد مستقیم تماس بگیرید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
 • Rodney Bay

  Rodney Bay, سنت لوسیا

  • Baltimore

   Maryland, , Baltimore

   برنامه ها

   سوالات