Keystone logo
IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

مقدمه

Superior ، IADES ، در سال 1956 با تعهد در ارائه آموزش با کیفیت تاسیس شد تا همه بتوانند به تعالی آموزشی دست یابند. این یک سطح علمی بالا همراه با همراهی شخصی ، ضروری برای رشد انتگرال هر دانش آموز را ارتقا می دهد.

این یک مرکز آموزش سکولار است ، با احترام به همه عقاید مذهبی و بدون نیاز به هر نوع تبعیض ، برای جامعه باز است ، جایی که ارزش هر یک از افراد برای سازگاری و ادغام بهتر آنها ارتقا می یابد ، و استفاده از پتانسیل هر دانش آموز را تسهیل می کند مالک است

اخلاق و نظم ارزشهایی هستند که در م institutionسسه ترویج می شوند تا فضای احترام و نظم در فضایی حاکم شود که اقدامات آزادانه و مسئولانه را در همه اعضای جامعه آموزشی ترغیب می کند.

در ابتدا ، سطح متوسطه ایجاد شد و در سال 1976 ، سطح عالی وارد شد ، جایی که وی در حال تحصیل به عنوان یک تحلیلگر سیستم های رایانه ای و معلمان زبان و ادبیات است. تمام مدارک رسمی هستند که توسط وزارت آموزش ملی جمهوری آرژانتین صادر می شوند و همچنین دارای اعتبار در سراسر Mercosur هستند.

از سال 2019 می توان مشاغل عالی IADES را با دانشگاه های ملی زیر بیان کرد: دانشگاه ملی لانوس ، دانشگاه ملی لوماس د زامورا ، دانشگاه ملی لا ماتانزا. به این ترتیب ، فارغ التحصیلان سیستم تجزیه و تحلیل سیستم را می توان از مهندسان سیستم و معلمان زبان و ادبیات ، به ترتیب در فارغ التحصیلان زبان و ادبیات ، در این خانه های عالی تحصیل دریافت کرد.

مکان ها

  • Buenos Aires

    Montevideo,467, C1019, Buenos Aires

    برنامه ها

    سوالات