Keystone logo
IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

ویژگی های پردیس

به پردیس تورین IAADخوش آمدید، مرکز خلاقیت خارق‌العاده‌ای که در قلب شهر جذاب تورین قرار دارد. به دنیایی قدم بگذارید که در آن طراحی شکوفا می شود، نوآوری رشد می کند و الهام هیچ حد و مرزی نمی شناسد.

از کلاس‌های بزرگ پر از نور طبیعی گرفته تا آزمایشگاه‌های کاملاً مجهز و مملو از ابزارهای پیشرفته، هر گوشه‌ای ساخته شده است تا تخیل شما را برانگیزد و به شما قدرت دهد تا به دیدگاه‌های خود جان بخشد.

با کاوش در محوطه دانشگاه، خود را در فضایی پر جنب و جوش و سرشار از انرژی و اشتیاق خواهید یافت. در بحث‌های پر جنب و جوش با دانش‌آموزان شرکت کنید، ایده‌های خود را در مناطق مشترک خود تبادل کنید و در پروژه‌های نوآورانه همکاری کنید. پردیس ما حس جامعه را تقویت می کند، تعامل و گرده افشانی متقابل ایده ها را در بین دانشجویان رشته های طراحی مختلف تشویق می کند.

در پردیس ما خواهید یافت:

 • یک کتابخانه فیزیکی و مجازی برای مشاوره متون و مجله، یک کتابخانه برای طراحی دیجیتال، دسترسی به پلت فرم طراحی Material Connexion و به مجموعه های پارچه؛
 • آزمایشگاه های چند رسانه ای با ظرفیت های 25 تا 31 ایستگاه کاری.
 • آزمایشگاه‌های مدل با تمام ابزارهای لازم برای ایجاد ماکت‌ها، مدل‌ها و نمونه‌های اولیه، با پشتیبانی دستیار آزمایشگاهی که شما را راهنمایی می‌کند.
 • لابراتوارهای مد با میزهای برش، مانکن، چرخ خیاطی، نمونه پارچه و تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره ها و پروژه های ما؛
 • آزمایشگاه های عکاسی و واقعیت مجازی برای فعالیت های آموزشی و برای ایجاد پروژه های فردی.

فراتر از دیوارهای دانشگاه، شهر جذاب تورین در انتظار است. تورین غرق در میراث فرهنگی غنی، دیگ ذوب تاریخ، هنر و طراحی است. غرق در شگفتی های معماری شهر، از عظمت کاخ سلطنتی گرفته تا مول آنتونلیانا نمادین. خیابان‌های جذاب تورین را کاوش کنید که ردیفی از کافه‌های عجیب و غریب، بازارهای شلوغ، و جواهرات مخفی در انتظار کشف هستند.

تورین به عنوان زادگاه طراحی خودرو ایتالیایی جایگاه ویژه ای در دنیای طراحی دارد. همانطور که از شهر عبور می کنید، مجذوب میراث نوآوری خودرویی می شوید که در خیابان های آن نفوذ می کند. از سوپراسپرت های شیک گرفته تا نمونه های اولیه انقلابی، روح برتری خودرو ملموس است و شما را ترغیب می کند تا مرزها را پشت سر بگذارید و آینده طراحی حمل و نقل را دوباره تعریف کنید.

در IAAD. تورین، ما ارزش ارتباطات را درک می کنیم. پردیس ما به عنوان پلی بین دانشگاه و صنعت عمل می کند و فرصت های منحصر به فردی را برای همکاری با شرکت های طراحی مشهور و رهبران صنعت با نفوذ فراهم می کند. از طریق دوره‌های کارآموزی، کارگاه‌ها و سخنرانی‌های مهمان، شما این شانس را خواهید داشت که با حرفه‌ای‌هایی که چشم‌انداز طراحی را شکل می‌دهند، بینش‌های ارزشمندی را به‌دست آورید و شبکه‌ای ایجاد کنید که شغل شما را به جلو سوق دهد.

IAAD. تورین فقط یک مؤسسه نیست، بلکه دروازه ای به سوی امکانات بی پایان است. ما از شما دعوت می‌کنیم که در یک سفر طراحی متحول شوید که در آن پتانسیل کامل خود را با هدایت تیمی از مربیان با تجربه و احاطه‌شده توسط جامعه‌ای پر جنب و جوش از خلاقان همفکر، آزاد خواهید کرد. هم افزایی فضاهای پردیس ما را کشف کنید، خود را در ملیله های هنری تورین غوطه ور کنید و خارق العاده را در آغوش بگیرید.

به IAADخوش آمدید. تورین، جایی که رویاهای طراحی به واقعیت تبدیل می شوند!

  بورسیه و بودجه

  بورسیه تحصیلی برای دوره های لیسانس

  IAAD . به دانشجویان سال اول بر اساس درآمد، انگیزه و استعداد کمک مالی ارائه می دهد.

  این سهم معافیت جزئی از شهریه سالانه را ارائه می دهد. صلاحیت های اقتصادی بر اساس درآمد و دارایی خانواده دانش آموز است.

  دانشجویان می توانند یک کپی از گواهینامه معتبر ISEE دانشگاه خود را در مرحله درخواست، حداکثر تا تاریخ جلسه آزمون پذیرش که قصد شرکت در آن را دارند، ایمیل کنند.

  بورسیه تحصیلی برای کارشناسی ارشد

  IAAD . از دانشجویان با کمک هزینه تحصیلی که بخشی از هزینه های دوره کارشناسی ارشد را پوشش می دهد و با وام های یارانه ای برای ادامه تحصیل حمایت می کند.

  nb: تعداد بورسیه های موجود همیشه کمتر از تقاضا است، بنابراین مهم است که در نظر داشته باشید که اکثر بورسیه ها بر اساس ارزیابی کمیسیون از مدارک خاص هستند، از جمله:

  • نمونه کارها شخصی؛
  • مدارک و مدارک تحصیلی؛
  • تجربه حرفه ای.

  ارزیاب کمیسیون به صلاحدید خود بورسیه های موجود را اعطا می کند.

  IAAD . بورسیه تحصیلی 50 درصد از شهریه را ارائه می دهد.

  بورسیه تحصیلی به داوطلبانی اعطا می شود که پذیرش خود را در برنامه کارشناسی ارشد از طریق ایمیل دریافت کرده اند.

  مکان ها

  • Turin

   IAAD Via Pisa 5 , 10152, Turin

  سوالات