Keystone logo
Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

مقدمه

Hungarian University of Sports Science (که قبلاً دانشگاه تربیت بدنی نامیده می‌شد) یکی از قدیمی‌ترین، موفق‌ترین و حرفه‌ای‌ترین دانشگاه‌ها برای آموزش و علوم ورزشی در اروپای مرکزی است. ما به میراث خود بسیار احترام می گذاریم و برای آن ارزش قائل هستیم، سنت های خود را حفظ می کنیم و به طور مداوم روش های نوآورانه در آموزش و پژوهش را بررسی می کنیم. دومی انتظارات قرن 21 را برای آموزش عالی و همچنین انتظارات دانشجویان ما از دانش قوی، مربیان با کیفیت، و خدمات، همراه با تجربیات فوق‌العاده عالی را برآورده می‌کند. مدیریت ما وقف خدمت به نسل‌های دانشجویان مجارستانی و بین‌المللی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد است. دانشکده ما شامل مربیان مشهور جهانی است. دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در زمینه های مختلف ورزشی و علمی موفق هستند.

TE که به طور سنتی "TF" نامیده می شود، خانه افتخار قهرمانان المپیک، مربیان بزرگ ورزش، مربیان و کارشناسان تفریحی است. جامعه TE در سراسر حرفه دانشجویان و فارغ التحصیلان ما پشتیبانی می کند و به آنها کمک می کند تا به صورت شخصی و حرفه ای آرزو داشته باشند و از حمایت شغلی مادام العمر لذت ببرند. TE در حال حاضر در یک پروژه بزرگ بازسازی و توسعه پردیس مشارکت دارد. توسعه زیرساختی موازی با توسعه اساسی در برنامه های آموزشی و مجموعه تحقیقاتی ما، تضمین کیفیت و همچنین یک ابتکار بین المللی سازی پیچیده، از جمله خدمات تحرک، برنامه های زبان انگلیسی، و مشارکت های سازمانی استراتژیک است.

در نتیجه برنامه درسی مدرن، امکانات ورزشی چند منظوره، فضاهای اجتماعی و رویدادها، دانش‌آموزان ما از فرصتی برای به دست آوردن دانش رقابتی که الزامات بازار کار را برآورده می‌کند، لذت می‌برند و در عین حال تجربیات مادام‌العمر با زندگی دانشجویی منحصربه‌فرد TE را انباشته می‌کنند. فداکاری ما همچنین در خدمت آرزوهای بزرگتر برای بهبود سلامت و تندرستی مجارستانی ها و آنهایی که خارج از مرزهای ما هستند نیز هست.

میراث

Hungarian University of Sports Science حفظ سنت‌ها و سازگاری مستمر را در همان زمان، مطابق با معیارهای عصر معین، نشان می‌دهد. اگرچه در طول سال‌ها چیزهای زیادی تغییر کرده است، سنت‌های آن همچنان با روحیه‌های جدید پر شده و پنجره‌های دانشگاه را به روی جهان باز می‌کند. TE و اساتید، ورزشکاران و فارغ التحصیلان آن در سطح جهانی به دلیل موفقیت در زمینه های مختلف حرفه ورزشی شناخته شده هستند و مربیان و مربیان ما در سراسر جهان مورد احترام هستند.

اگر کسی نه تنها می‌خواهد یک معلم تربیت بدنی، فیزیوتراپ، مربی، مدیر ورزشی، تفریح، حرکت شناسی انسانی یا متخصص علوم سلامت باشد، بلکه می‌خواهد یک حرفه علمی را دنبال کند، Hungarian University of Sports Science یک انتخاب ایده‌آل است. این تنها دانشگاه در مجارستان است که در آن دکترا. مدرک علوم ورزشی را می توان دریافت کرد و TE به عنوان فضای جوجه کشی شغلی و همچنین پشتیبانی حرفه ای مادام العمر برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما عمل می کند.

مربیان تعدادی از قهرمانان المپیک، جهان و اروپا تحصیلات خود را در دانشگاه تربیت بدنی یا دوره های قبلی به پایان رسانده اند. در میان پزشکان افتخاری ما، نمایندگان برجسته ای از دیپلماسی ورزشی بین المللی و علوم ورزشی وجود دارند.

تضمین کیفیت

Hungarian University of Sports Science داوطلب شده است تا سیستم تضمین کیفیت MSZ EN ISO 9001:2015 را به منظور افزایش بیشتر رضایت مشتری و توسعه ساختار سازمانی، خدمات و استاندارد خود راه‌اندازی، اجرا و بهبود مستمر آن کند.

زمینه های صدور گواهینامه که به طور مستمر نظارت می شوند شامل آموزش عالی، دوره های تخصصی آموزش در سنین بالغ، تحقیق و توسعه علمی، ورزش مبتنی بر پروژه و بهبود تربیت بدنی و همچنین سیستم های آموزشی و امتحانی است. نتایج بازخورد در مورد خدمات مختلف و تجزیه و تحلیل های بعدی تأثیر عمده ای بر رویه های سیاست گذاری و برنامه ریزی آینده دارد.

دانشگاه ما تاکید عمده ای بر تقویت مهارت ها و دانش دانشجویان ما نسبت به بازار کار دارد.

مکان ها

  • Budapest

    Alkotás utca,42-48, 1123, Budapest

سوالات