Keystone logo
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

مقدمه

هامبر، عضو پلی تکنیک کانادااست، به موفقیت دانش آموز از طریق برتری در آموزش و یادگیری متعهد است. هامبرصفحه طیف گسترده ای از اعتبار حرفه متمرکز عبارتند از: درجه لیسانس، دیپلم، مدارک و گواهینامه های کارشناسی ارشد. ما همچنین ارائه آموزش کارورزی می باشد. با 160 برنامه تمام وقت و 200 برنامه آموزش مداوم به را انتخاب کنید، 27،000 تمام وقت و پاره وقت 56،000 دانش آموزان هامبر دسترسی به فرصت های زیادی برای یادگیری مداوم داشته باشد.

چشم انداز

رهبری در آموزش پلی تکنیک

هامبر ماموریت

هامبر توسعه گسترده تحصیل کرده، بسیار ماهر و شهروندان سازگار به در حرفه که به جوامع آنها به صورت محلی در خدمت به طور قابل توجهی کمک، ملی و جهانی موفق است.

ارزش

دانشجو-Centred - ما موفقیت های فعلی و آینده از دانش آموزان ما به عنوان بالاترین اولویت ما نگه دارید. تعالی - ما به خدمات برجسته، برنامه های دانشگاهی و تدریس کنند. نوآوری - ما پیش بینی و پاسخ به روندهای در حال ظهور به پاسخگویی به نیازهای در حال تحول از جوامع محلی، ملی و جهانی ما است. احترام - ما حمایت از بالاترین استانداردهای اخلاقی، و تأیید و حمایت از حقوق، شرافت، و یکپارچگی هر یک از اعضای جامعه متنوع است. ورود - کشت ما کار و محیط یادگیری که در آن تنوع به عنوان موفقیت ما ضروری شناخته شده است. پایداری - ما آینده جمعی ما با استقبال از تاثیر اجتماعی، زیست محیطی، اقتصادی و تصمیم گیری های ما را حفظ کند.

مکان ها

  • Toronto

    Humber College Institute of Technology & Advanced Learning 205 Humber College Blvd, M9W 5L7, Toronto

    سوالات