Keystone logo
Hult

Hult

Hult

مقدمه

برای کسانی که ساخته شده اند

بیش از یک مدرسه کسب و کار غیر انتفاعی، Hult یک جامعه چند فرهنگی پویا است که برخی از آینده نگرترین استعدادهای تجاری جهان را آموزش می دهد، الهام می بخشد و به هم متصل می کند. ما رویکرد سنتی آموزش را با استفاده از تجارب یادگیری با انجام دادن تغییر می‌دهیم تا مهارت‌های دانش‌آموزان را از لحظه پیوستن به ما، به یک تاجر استثنایی، از لحظه فارغ‌التحصیلی تبدیل کنیم.

ما در یک ماموریت هستیم تامرتبط ترین مدرسه تجارت در جهان باشیم.

ما معتقدیم که یک مدرسه بازرگانی باید خیلی بیشتر از مدرک به شما بدهد. آموزش همه چیز در مورد تحول است. دانش آموزان مهارت هایی می خواهند که زندگی آنها را متحول کند. کارفرمایان فارغ التحصیلانی می خواهند که کسب و کارشان را متحول کنند. جامعه کسب و کارهایی می خواهد که جهان را متحول کنند. مانند همه تغییرات، با عمل شروع می شود.

با تمرکز بر آنچه دانش‌آموزان ما می‌توانند در دنیای واقعی انجام دهند، به جای نظریه‌ای که در کلاس‌های درس مطالعه می‌کنند، آن دسته از مهارت‌ها و ذهنیت‌هایی را که برای ایجاد تغییر در حال حاضر مرتبط هستند، در اولویت قرار می‌دهیم - در مشاغل افراد، مشاغلی که آنها کار می‌کنند. در و جامعه ای که در آن زندگی می کنند. این اعتقاد به یادگیری از طریق عمل فراتر از یک فلسفه آموزشی است. این نیروی هدایت کننده پشت هر برنامه ای است که ارائه می دهیم، هر دوره ای که ایجاد می کنیم و هر کلاسی که اجرا می کنیم.

کسانی که انجام می دهند از سراسر جهان به Hult می آیند تا:

چالش ها را انجام دهید

حل خلاقانه مسئله و همکاری برای موفقیت شخصی و حرفه ای ضروری است. دانش آموزان ما به طور مداوم آنچه را که در محل کار انجام می دهند تمرین می کنند تا مهارت های مرتبطی را ایجاد کنند که آنها را قادر می سازد هر چالشی را که ممکن است پس از فارغ التحصیلی با آن مواجه شوند، بپذیرند. همین امر – همراه با نگرش توانا، کنجکاوی طبیعی و دیدگاه بین‌المللی آن‌ها – است که فارغ‌التحصیلان ما را مورد تقاضای کارفرمایان در سراسر جهان قرار می‌دهد.

جهانی انجام دهید

موفقیت در تجارت بین المللی به درک بین فرهنگی بستگی دارد. فارغ التحصیلان Hult که در یک دیگ ذوب از 141 ملیت در سراسر شبکه جهانی دانشگاه غوطه ور هستند، فقط در یک محیط بین المللی پیشرفت نمی کنند. آنها می دانند که چگونه از آن برای به دست آوردن نتیجه استفاده کنند. دانش‌آموزان ما با همکاری با همکلاسی‌های خود از سراسر جهان یک شبکه جهانی ایجاد می‌کنند - شرکای بالقوه، سرمایه‌گذاران و مخاطبین در همه جا هستند. ما در کمک به دانشجویان بین المللی برای یافتن مشاغل بین المللی تخصص داریم. فارغ التحصیلان کلاس 2020 Hult در 450 شرکت مختلف در 75 کشور استخدام شدند.

رشد را انجام دهید

هدف ما این است که به دانش‌آموزان کمک کنیم تا بهترین نسخه از خود باشند و به رهبرانی انعطاف‌پذیر، خودآگاه و اخلاقی تبدیل شوند که آینده به آن نیاز دارد. به طوری که آنها می توانند نه تنها زندگی خود، بلکه جامعه تجاری و جامعه را به طور کلی بهبود بخشند. تغییر هرگز متوقف نمی شود و هیچ کدام نباید یاد بگیرند. چه اهداف فارغ التحصیل ما تغییر کند و چه صنعت آنها تغییر کند، گزینه های یادگیری مادام العمر ما به آنها امکان می دهد که هر سال برای بقیه شغل خود به Hult برگردند تا همیشه به روز و مرتبط باشند.

بیانیه ماموریت ما:

ما تلاش می کنیم مرتبط ترین مدرسه کسب و کار در جهان باشیم. ماموریت ما این است که با تغییر شیوه های مدیریتی افراد و سازمان ها، تأثیر مثبتی بر آنها بگذاریم. ما این کار را با استفاده از دسترسی جهانی خود، خلاق بودن، کارآفرینی و پیشرو بودن انجام می دهیم. ما همچنین به رشد پایدار کمک می کنیم و به رهبران کمک می کنیم تا موفقیت تجاری و رفاه اجتماعی را ادغام کنند. با انجام این کار، ما امیدواریم که مدرسه کسب و کار انتخابی برای رهبران موجود و مشتاق باشیم.

همکاری ها و شراکت های تغییر دهنده بازی

یک همکاری پیشگام

ما آموزش بی نظیر خود را به شرکت پیشرو ارنست و یانگ (EY) ارائه می دهیم. ما اکنون سه برنامه شرکتی را به 312000 کارمند EY در بیش از 150 کشور ارائه می‌دهیم - MBA EY Tech تا Hult (2020)، کارشناسی ارشد EY در تجزیه و تحلیل تجاری تا Hult (2021)، و کارشناسی ارشد EY در پایداری تا Hult (2022). مدل‌های یادگیری نوآورانه ما برای کمک به دانش‌آموزان و کارفرمایان در یک محیط کسب‌وکار در حال تغییر طراحی شده‌اند. این تازه شروعی برای کمک به شرکای شرکتی بیشتر برای آماده شدن برای چالش های فردا است.

بوت کمپ کسب و کار قهوه ای

شراکت برای تعالی کسب و کار

ما با دانشگاه براون همکاری می کنیم تا رویکرد عملی و واقعی خود را برای آموزش کسب و کار در دسترس دانشجویان براون قرار دهیم. بیزینس بوت کمپ که توسط اساتید برجسته هر دو مدرسه تدریس می شود، سفری فشرده و همه جانبه به تجربه بارز یادگیری با انجام کار Hult است.

تحقیقات کاملاً مرتبط

قدرت ما در تبدیل تفکر پیشگامانه به شیوه هایی است که زیربنای برنامه های ما هستند تا به سازمان ها کمک کنیم در بالاترین سطح عملکرد داشته باشند و از بازی جلوتر بمانند.

تحقیقات ما در دو موضوع قرار می گیرد، که نشان دهنده پیشرفت تحقیقاتی ما است و همچنین از مزیت تمایز مدرسه به عنوان یک موسسه بین المللی منحصر به فرد، با دانشجویان و اساتیدی که از نقاط مختلف جهان به عنوان یک جامعه واحد هستند، استفاده می کنند.

ایجاد اختلال، استراتژی هایی را برجسته می کند که تغییرات در بازارهای بین المللی را پیش بینی، شکل می دهند و به آن واکنش نشان می دهند. چه رویدادهای محلی یا جهانی، فناوری، یا سناریوها یک استراتژی جدید را فعال می‌کنند یا راه‌اندازی می‌کنند؟ استراتژی ها چگونه ساخته، ابلاغ و اجرا می شوند؟ استراتژی های خاص به خصوص در محیط های چند ملیتی چقدر خوب عمل می کنند؟ چگونه می‌توان استراتژی‌هایی را که در یک بازار موفق هستند، در بازار دیگری که ممکن است در نیمی از راه در سراسر جهان باشد، به کار گرفت؟

تغییر رفتار به بهبود مستمر شیوه های رهبری سازمانی و شخصی مربوط می شود. این شامل ارزیابی دقیق مبتنی بر داده‌ها از مداخلات و برنامه‌هایی است که بیشترین بهبود بلندمدت را در رفتار افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها در محیط‌های تجاری در سطح جهانی ایجاد می‌کنند.

تاثیر آموزش با جایزه Hult

بزرگترین جایزه تاثیر اجتماعی جهان

در Hult ، ما معتقدیم که کسب و کار قدرت و مسئولیت تغییر زندگی را برای بهتر شدن دارد. جایزه Hult یک مسابقه دانشجویی در سراسر جهان است که تیم های دانشگاهی را برای حل فوری ترین مسائل جهانی با ایده های تجاری قابل اجرا به چالش می کشد.

جایزه Hult با مشارکت سازمان ملل اجرا می شود. فینالیست ها به یک هیئت محترم داوری متشکل از رهبران کسب و کار جهانی، رهبران فکری و ایجادکنندگان تغییر می آیند. تیمی که ایده کسب‌وکار دارد و پتانسیل ایجاد بیشترین تأثیر را دارد، یک میلیون دلار دلار دریافت می‌کند و از آن حمایت می‌کند تا ایده خود را به واقعیت تبدیل کند.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

مکان ها
 • Boston

  1 Education Street, , Boston

  • San Francisco

   1355 Sansome Street, , San Francisco

   • London

    37-38 John St, , London

    • Dubai

     Hult Dubai Campus Dubai Internet City, , Dubai

     • Shanghai

      4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, , Shanghai

      • New York

       41 Cooper Sq #901, , New York

       سوالات