Keystone logo
Hult International Business School

Hult International Business School

Hult International Business School

مقدمه

در Hult، ما معتقدیم که آموزش چیزی فراتر از یک مدرک است. این در مورد تحول است. دانش آموزان مهارت هایی می خواهند که زندگی آنها را متحول کند. کارفرمایان فارغ التحصیلانی می خواهند که کسب و کارشان را متحول کنند. جامعه کسب و کارهایی می خواهد که جهان را متحول کنند. مانند همه تغییرات، با عمل شروع می شود.

با تمرکز بر آنچه دانش‌آموزان ما می‌توانند در دنیای واقعی انجام دهند، نه صرفاً بر نظریه‌ای که در کلاس‌های درس مطالعه می‌کنند، آن دسته از مهارت‌ها و ذهنیت‌هایی را که برای ایجاد تغییر بیشتر مورد نیاز هستند، در اولویت قرار می‌دهیم - در مشاغل افراد، مشاغلی که در آنها کار می‌کنند. و جامعه ای که همه ما در آن زندگی می کنیم. این باور به قدرت یادگیری از طریق عمل فراتر از یک فلسفه است. این نیروی هدایت کننده پشت هر برنامه ای است که ارائه می دهیم، هر دوره ای که ایجاد می کنیم، هر کلاسی که اجرا می کنیم. این چیزی است که Hult را به مدرسه کسب و کار برای کسانی که ساخته شده اند تبدیل می کند.

ما از طریق چالش یاد می گیریم

ما یاد می گیریم که انجام دهیم و انجام دهیم تا یاد بگیریم، به صورت فردی و گروهی. دانش‌آموزان ما به طور مستمر آنچه را که در محل کار انجام می‌دهند تمرین می‌کنند، بنابراین مجموعه مهارت‌هایی را ایجاد می‌کنند که آنها را قادر می‌سازد تا هر چالشی را که ممکن است پس از فارغ‌التحصیلی با آن مواجه شوند، بپذیرند. تمرکز ما بر یادگیری کاربردی، فارغ‌التحصیلان Hult را به دانش و مهارت‌هایی مجهز می‌کند که کارفرمایان می‌خواهند و کارآفرینان برای پیشرفت در محیط کار امروزی به آن نیاز دارند. ما نه تنها توانایی عملی جامعه خود را افزایش می دهیم، بلکه اعتماد به نفس، چابکی و قابلیت اشتغال آنها را نیز افزایش می دهیم. این نترس بودن آنها در مواجهه با چالش‌ها، همراه با کنجکاوی طبیعی و طرز فکر جهانی آنهاست که باعث می‌شود فارغ‌التحصیلان ما مورد تقاضای کارفرمایان در سراسر جهان باشند.

ما واقعا جهانی هستیم

موفقیت در تجارت بین المللی مستلزم درک بین فرهنگی است. دانشجویان Hult که در یک جامعه 150 ملیتی در سراسر یک شبکه پردیس جهانی غوطه ور هستند، نه تنها در یک محیط بین المللی شکوفا می شوند، بلکه یاد می گیرند که چگونه از تنوع برای به دست آوردن نتایج استفاده کنند. ما در کمک به دانشجویان بین المللی برای ایجاد مشاغل بین المللی تخصص داریم. آنها با همکاری با همکلاسی های خود از سراسر جهان یک شبکه جهانی ایجاد می کنند - شرکای بالقوه، سرمایه گذاران و مخاطبین در همه جا هستند. در اینجا، جهانی بیش از جغرافیا به معنای یک تجربه مشترک است که در آن ما -دانشجویان، فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان- همه با دیدگاه های یکدیگر غنی می شویم.

ما خودمان و دیگران را رشد می دهیم

جامعه ما از فراگیران مادام العمر، کنجکاوی، خوش بینی و طرز فکر رشد را تجسم می بخشد. هدف ما این است که به دانش آموزان کمک کنیم تا بهترین نسخه از خود باشند و به افرادی انعطاف پذیر و خودآگاه تبدیل شوند که با صداقت، برابری و اصالت رهبری کنند. به طوری که آنها نه تنها به بهبود زندگی خود ادامه می دهند، بلکه برای تأثیر مثبت بر جامعه تجاری و ساختن دنیایی بهتر برای همه، فراتر از خودشان اهمیت می دهند. ما از فارغ التحصیلان خود برای تمام حرفه خود حمایت می کنیم. چه اهداف آنها تغییر کند، چه صنعت آنها تغییر کند، گزینه های یادگیری مادام العمر ما به فارغ التحصیلان Hult این امکان را می دهد که هر ساله برای بقیه حرفه خود به دانشگاه بازگردند تا همیشه به روز و مرتبط باشند.

رتبه بندی و تایید شده توسط بهترین ها

Hult مفتخر است که توسط برخی از معتبرترین نهادهای مستقل رتبه‌بندی و اعتباربخشی به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری در جهان شناخته شده است.

Hult توسط سه موسسه معتبر بین المللی اعتباربخشی آموزش کسب و کار به رسمیت شناخته شده است: انجمن ارتقاء مدارس دانشگاهی کسب و کار (AACSB International)، انجمن MBAs (AMBA) و EQUIS (سیستم بهبود کیفیت اروپا).

ویژگی های پردیس

دنیا پردیس شماست

یک پردیس خانگی را برای برنامه اصلی خود انتخاب کنید و همانطور که برای دروس انتخابی انتخاب می کنید، به شهرهای دیگر سفر کنید - یا "چرخش" کنید. ما این توانایی را برای پرش یکپارچه از پردیس به محوطه دانشگاه "چرخش جهانی پردیس" می نامیم.

از فرصت برای کشف فرهنگ های مختلف، تسلط بر مهارت های جدید و گسترش شبکه جهانی خود استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید ارتباطات خود را در یک شهر عمیق تر کنید، با سفر به پردیس های متعدد یا اقامت در یکی از دانشگاه ها در طول مدت برنامه خود، تجربه بین المللی روی زمین را به دست آورید.

  پذیرش ها

  آیا آماده تحصیل در مدرسه کسب و کار هستید که افراد، فرهنگ ها و ایده های نوآورانه را از سراسر جهان گرد هم می آورد؟ اولین قدم را با اعمال کردن به Hult بردارید. ما یک فرآیند برنامه کاربردی ساده و شخصی داریم و برای پشتیبانی از شما در تمام مدت در دسترس هستیم.

  آنچه ما به دنبال آن هستیم

  در Hult ، می‌خواهیم بفهمیم که شما چه کسی هستید و چه چیزی شما را هدایت می‌کند. ما به دنبال دانشجویانی هستیم که تأثیر بگذارند - نه فقط در تجارت، بلکه در جهان. دانش آموزانی که پیشرفت تحصیلی، اشتیاق، کنجکاوی، پتانسیل رهبری و انگیزه را نشان می دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما یک رویکرد جامع برای بررسی تمام اطلاعات ارسال شده با هر برنامه در نظر می گیریم.

  فرآیند برنامه

  سفر Hult شما منحصر به فرد است و برای شما شخصی خواهد شد. این از روزی که با ما در تماس هستید شروع می شود و تا پایان فارغ التحصیلی ادامه می یابد - و بعد از آن. شما یک مشاور ثبت نام اختصاصی خواهید داشت که شما و خانواده تان را در فرآیند درخواست راهنمایی می کند. آنها به شما در مورد امور مالی، بورسیه تحصیلی، مکان های دانشگاه و نحوه درخواست مشاوره می دهند. شما همچنین یک هماهنگ کننده ویزا خواهید داشت که برای اطمینان از ورود ایمن شما به محوطه دانشگاه همکاری نزدیکی با شما خواهد داشت. تیم متخصصان آموزش بین المللی ما اینجا هستند تا اطمینان حاصل کنند که آمادگی شما برای کالج تا حد امکان روان و بدون استرس است.

  الزامات ویزا

  پشتیبانی ویزای کار پس از تحصیل

  آیا می خواهید پس از اتمام تحصیلات خود در ایالات متحده، انگلستان یا امارات بمانید و کار کنید؟ با سال ها تجربه در کمک به دانشجویان بین المللی، تیم ویزا و انطباق ما می تواند از شما حمایت کند، مهم نیست که اهل کجا هستید.

  تیم‌های متخصص ما که در هر پردیس Hult واقع شده‌اند، دقیقاً می‌دانند که دانشجویان بین‌المللی باید چه کاری انجام دهند تا بتوانند پس از فارغ‌التحصیلی خود را در بهترین موقعیت ممکن قرار دهند تا مجوز کار را تضمین کنند.

  خدمات شغلی: ابزارها و مهارت‌هایی را به‌دست آورید تا خود را قویاً در بازار کار محلی قرار دهید، پشتیبانی هدفمند در جستجوی کار، و مشاوره در مورد چگونگی به حداکثر رساندن مجوز کار خود.

  ویزا و انطباق: در هر مرحله از فرآیند، از تضمین ویزای دانشجویی تا درخواست مجوز کار و فراتر از آن، به پشتیبانی عملی و شخصی‌شده ویزای دسترسی داشته باشید.

  بورسیه و بودجه

  ما می دانیم که کالج یکی از بزرگترین تصمیماتی است که می گیرید، و ما به پاداش دادن به استعدادها و دستاوردهای دانش آموزان جاه طلب معتقدیم. همه دانش‌آموزان ورودی می‌توانند برای طیف وسیعی از بورس‌های تحصیلی مبتنی بر شایستگی یا جوایز مبتنی بر نیاز درخواست دهند که به دستاوردها و پتانسیل‌های شما در داخل و خارج از کلاس درس پاداش می‌دهد.

  آمار فارغ التحصیلان

  رتبه بندی

  Hult مفتخر است که توسط برخی از معتبرترین مؤسسات رتبه بندی مستقل در بین بهترین مدارس تجارت در جهان شناخته شده است. می‌توانید درباره اعتبارنامه‌ها، جوایز، و رتبه‌بندی‌های ما در hult.edu/rankings اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  • برنده شماره 1 جایزه MERIT 2023 برای نوآوری در آموزش عالی
  • شماره 2 برای تنوع دانشجویان و اساتید، The Economist ، رتبه بندی MBA تمام وقت، 2022
  • شماره 3 برای دانشجویان بین المللی، فایننشال تایمز ، رتبه بندی کارشناسی ارشد جهانی در مدیریت، 2023
  • رتبه 4 جهانی آنلاین MBA، مجله مدیر عامل ، 2023
  • # 13 رتبه بندی کلی، The Economist ، کارشناسی ارشد جهانی در رتبه بندی مدیریت، 2021

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • London

   London - Postgraduate Campus 37-38 John Street, WC1N 2AT, London

  • Boston

   Hult International Business School 1 Education Street, 02141, Boston

  • San Francisco

   Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street, 94133, San Francisco

  • Dubai

   Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E., , Dubai

  • New York

   New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square, 10003, New York

  • Boston

   1 Education Street, 02141, Boston

  سوالات