Keystone logo
Huafan University

Huafan University

Huafan University

مقدمه

هوافان اولین دانشگاه است که توسط جامعه بودایی در میان کشورهای چینی زبان تاسیس شده است. این دانشگاه ایده های آموزش چینی و فرهنگ بودایی را در برنامه های درسی خود گنجانده است. توسط ون تاسیس شد. هیو وان، هنرمند و مربی، در سال 1990، به عنوان موسسه Huafan فناوری، به عنوان کالج Huafan علوم انسانی و فناوری در سال 1993 دوباره سازمان دهی، و پس از آن در سال 1997 وضعیت کنونی خود را از یک دانشگاه تمام عیار معتبر شد. Huafan که در منطقه روستایی خارج از تایپه واقع شده است ، به ایده های والای آموزشی ، دانشکده تدریس با انرژی و محیط کوهستانی آرام خود می بالد. دانشگاه Huafan شامل چهار دانشکده از جمله کالج مهندسی و مدیریت ، کالج هنرهای لیبرال ، کالج هنر و طراحی و کالج بودیسم است که برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در 13 زمینه تحصیلی ارائه می دهد.

هدف ما به عنوان یک م educationalسسه آموزشی کمک به دانش آموزان برای بهبود خود از طریق خودآموزی یا "آموزش روشنگری" است که توسط بنیانگذار ما ، ون حمایت می شود. هیو وان این شامل بیداری از خود ، خودسازی و آموزش انسان محور بر اساس اخلاق چینی و شفقت بودایی است. اهداف ما پرورش مهارت های دانشجویی و همچنین یکپارچگی شخصیت آنها ، کمک به آنها برای دستیابی به خرد و ترحم و در نهایت بهره مندی بشر به عنوان یک کل است.

در محوطه طبیعت زیبا در کوه Ta Lun ، محوطه دانشگاه Huafan از کلاسهای دوستانه برخوردار است. به دلیل تعهد ما به حفاظت از محیط زیست ، گونه های محافظت شده مانند پنگولین ها ، عقاب های تاج دار بزرگ ، سرخابی های آبی فورموسان ، مونتجاک فرموسان ریو هر از گاهی در دانشگاه دیده می شوند. در ماه های آوریل و مه ، هزاران کرم شب تاب در دانشگاه هنگام غروب دیده می شود.

مکان ها

  • New Taipei

    No. 1, Huafan Rd., Shihding Dist., New Taipei City 223, Taiwan R.O.C, , New Taipei

    سوالات