Keystone logo
© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

مقدمه

کسب و کار، گردشگری و مهمان نوازی بالاترین ژنراتورهای اشتغال هستند، اما آنها همچنین نیاز به نیروی کار با کیفیت را دارند. با در نظر داشتن این موضوع، HTL مدرسه بین المللی مهمانداری، گردشگری و زبان ها مجموعه ای از برنامه های تحصیلی در زمینه کسب و کار، گردشگری و مهمانداری را ارائه می دهد.

از جمله اهداف این مدرسه عبارتند از:

 • برای تولید تحقیقات با کیفیت بالا، با تاکید بر نیازهای اجتماعی و صنعتی.
 • برای توسعه و ارائه دوره های تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهینامه به طور مستقل و با همکاری موسسات / سازمان های / صنعت ملی و بین المللی.
 • برای ارائه برنامه های آموزشی برای ظرفیت سازی، برنامه های آموزشی در محل کار، برنامه های توسعه کارآفرینی و برنامه های توسعه مدیریت برای سطوح مختلف، به صورت مستقل و با همکاری موسسات / سازمان ها / صنعت ملی و بین المللی.

تمام برنامه های آنها با مشورت با متخصصان صنعت گردشگری، انجمن های صنعت و دانشگاهیان توسعه یافتند. همه اعضای هیئت علمی این مدرسه کاملا واجد شرایط و با تجربه در زمینه های بازرگانی، بازاریابی و گردشگری مانند مدیریت کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، مدیریت هتل، F

HTL قصد دارد مجموعه ای کامل از دانش، تجربه عملی و ارتباط را برای ایجاد دانش آموزان با اعتماد به نفس و مهارت های لازم برای پیشرفت در جهان کار ایجاد کند. نه تنها مهارت های استخدام در هر درس تعبیه شده است، بلکه بخش های تعریف شغل های آینده و خدمات اشتغال، کمک و مشاوره، دوره ها و فرصت های تجارب کاری را برای کمک به CV های دانشجویی از بسته ها ارائه می دهند.

امکانات

این مدرسه دارای دو محوطه دانشگاهی است: یکی از آنها در مرکز شهر بارسلونا قرار دارد، یکی دیگر در مرکز شهر والنسیا است.

اعتبار / مشارکت

HTL مدرسه بین المللی مهمانداری، گردشگری و زبان ها یک موسسه آموزشی خصوصی است که توسط شوراهای شهر بارسلونا و لورئیت دمر تأیید شده است. آنها به شدت با دانشگاه گیرونا، دانشگاه اروپایی Miguel de Cervantes، Artesis Plantijn Antwerpen مدرسه همکاری می کنند. آنها یک موسسه آموزشی مشترک هستند که با هتل های هتل للوات د مار، بلانس، توسا می باشد.

این مدرسه توسط Instituto Cervantes، موسسه زبان اسپانیایی برای خارجیان به عنوان مراکز معاینه برای امتحانات SIELE، تأیید شده است. برنامه های مطالعه آنها عبارتند از ماژول آماده سازی زبان اسپانیایی DELE آزمون SIELE هر یک از 5 سطح ارائه شده از A1 به C1.

69114_Accreditations.jpg

معلمان

معلمان، مربیان، متخصصان و دستیاران HTL از ارزشهای اصلی موسسه خود پیروی می کنند.

یادگیری: آنها از موفقیت دانش آموزان، دسترسی به آموزش، استفاده مناسب از فن آوری، توسعه سواد آموزی، ارتباطات و تبادل ایده ها در سراسر رشته ها و مکان ها، اکتشاف و استفاده از اندیشه جدید و پیگیری یادگیری مادام العمر حمایت می کنند.

کشف: از طریق پیگیری تحقیق رایگان آنها یک جامعه یادگیری پایدار را تبلیغ می کنند.

مشارکت: آنها ارزش همکاری مداوم با شرکای خود را در آموزش و پرورش، با جوامع در منطقه خود و همکاران خود در سراسر جهان است.

دستاوردها: آنها به توانایی دانش آموزان خود اعتقاد دارند و متعهد به ارتقاء برتری و موفقیت دانشجویان، اعضای هیات علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان می باشند.

تنوع: آنها تنوع انسانی را در تمام ابعاد آن ارزشمند می دانند و متعهد به حفظ محیط یادگیری و کار هستند که عادلانه، متنوع و فراگیر هستند.

جشن: آنها دستاوردهای دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و جوامع که در خدمت هستند، جشن می گیرند.

پایداری: آنها از یک محیط پایدار سالم با استفاده از شیوه های عملیاتی پیشرفته و ارتقای آگاهی زیست محیطی حمایت می کنند.

69151_CitiesInSpain.jpg

امکانات امکانات مدرسه بارسلونا

شهر بارسلونا در یک سبک بزرگ قرار دارد و جای مناسب برای تحصیل است. با توجه به موقعیت مکانی خود بین سواحل مدیترانه ای و کوه های برفی و امکانات بی نظیری برای گردشگری، ورزش و فعالیت های فضای باز، کمی شگفت انگیز است که بسیاری از دانشجویان برای رفتن به بارسلونا انتخاب کرده اند. قرار دادن در مرکز شهر، مدرسه بین المللی HTL را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از امکانات عالی برای ایجاد فرآیند آموزشی متمرکز بر یادگیری حرفه ای شخصی را ارائه دهد.

در مدرسه بین المللی HTL دو دانشگاه بزرگ دارند: بارسلونا و والنسیا. در مدرسه، دانش آموزان می توانند از کلاس های بزرگ دانشگاه، دسترسی به اینترنت، امکانات آموزشی آنلاین، آزمایشگاه های کامپیوتری برای تمرینات امتحان، کتابخانه ها و اتاق مهارت ارتباطات لذت ببرند. علاوه بر این، مدرسه بارسلونا با تعداد زیادی از نقاط دیدنی، رستوران ها، امکانات ورزشی، شبکه حمل و نقل، سواحل، موزه ها، تئاتر و خیابان های خرید احاطه شده است.


امکانات VALENCIA مدرسه

والنسیا نه فقط به خاطر پائولا ارزش دارد. این سومین شهر بزرگ اسپانیا و مقصد اصلی گردشگری فرهنگی و اوقات فراغت است. محوطه دانشگاه ما در مرکز شهر ساده قرار دارد، بنابراین شما می توانید تمام انواع گردشگری را با مطالعات خود ترکیب کنید.

در مدرسه بین المللی HTL دو دانشگاه بزرگ داریم: بارسلونا و والنسیا. در مدرسه، دانش آموزان می توانند از کلاس های بزرگ ما، دسترسی به اینترنت رایگان، امکانات آموزشی آنلاین، آزمایشگاه های کامپیوتری برای تمرینات امتحان، کتابخانه ها و اتاق های مهارت ارتباطی لذت ببرند. با تشکر از محل آن، پردیس والنسیا می تواند فرصت های زیادی را برای شما فراهم کند. از جاذبه های فرهنگی تا روز های تنبل در ساحل، که توسط یک اتوبوس مستقیم از مدرسه می توان از آن عبور کرد.

مکان ها

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   سوالات