Keystone logo
HSE University

HSE University

HSE University

مقدمه

HSE مدرن در سال 1992 توسط اقتصاددانان برجسته روسی و اصلاح طلبان دولتی برای ترویج تغییرات اقتصادی و اجتماعی در روسیه با آموزش نسل جدیدی از اقتصاددانان و الهام بخشیدن به ایده های جدید در بخش های دولتی و خصوصی تاسیس شد. در دهه های گذشته، این دانشگاه به سرعت از یک مدرسه اقتصاد به یک دانشگاه تحقیقاتی مشهور تبدیل شده است که اکنون بیش از 47500 دانشجو و 7600 عضو هیئت علمی در پردیس های چهار شهر مهم روسیه دارد. این دانشگاه دارای برخی از بهترین بخش‌های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی در اقتصاد، مدیریت، جامعه‌شناسی، سیاست عمومی و علوم کامپیوتر است. HSE میزبان پیشرفته ترین برنامه ها و دانشکده ها در روسیه است که شامل اولین بخش مطالعات شهری این کشور می شود. در سال 2014، با مشارکت شرکت اینترنتی پیشرو روسیه یاندکس، دانشگاه دانشکده علوم کامپیوتر را برای آموزش نسل های آینده برنامه نویسان و مهندسان کامپیوتر افتتاح کرد.

بین المللی از زمان آغاز فعالیت، HSE به عنوان یک دانشگاه بین المللی شناخته شده است. در حال حاضر مشارکت با بیش از 130 دانشگاه و سازمان های تحقیقاتی، به صورت تبادل، برنامه های دو دوره ای و مدارس تابستانی است. هیات علمی دانشگاه و عملیات تحقیقاتی به طور فزاینده بین المللی تبدیل شده اند و دانشجویان آن بیش از 60 کشور مختلف را نمایندگی می کنند.

HSE University DSE HSE بیشترین تعداد برنامه های کارشناسی ارشد انگلیسی را در روسیه ارائه می دهد. این برنامه ها از سیاست عمومی گرفته تا تجارت تا مطالعات منطقه ای متغیر است و همه دانش آموزان را آماده می کند تا در زمینه های انتخابی خود پیشرو شوند. به منظور جذب بهترین دانش آموزان ، بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه به داوطلبان واجد شرایط اعطا می شود.

استادان ما، محققان و دانش آموزان بیش از 50 کشور را نمایندگی می کنند و به حفظ بالاترین استانداردهای علمی اختصاص دارند. اصلاحات ساختاری که اخیرا تصویب شده است، از HSE به منظور بین المللی کردن و تحقیق در زمینه دانشمندان، محققان و دانش آموزان ما حمایت می کند.

ویژگی های پردیس

HSE University خود را با رویکرد بین المللی و پژوهش محور در آموزش عالی متمایز می کند. HSE که در مرکز پر جنب و جوش مسکو ، با محوطه هایی در سن پترزبورگ ، نیژنی نوگورود و پرم قرار دارد ، دانشگاهیان برجسته ای را در تمام سطوح ارائه می دهد و شامل 40+ برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی و 8 برنامه کارشناسی انگلیسی است.

HSE که اکنون یک دانشگاه پویا با چهار پردیس است ، در ترکیب سنتهای آموزش روسیه با بهترین روشهای آموزشی و تحقیق بین المللی پیشرو است. HSE برنامه های آموزشی برجسته ای را از دوره متوسطه تا تحصیلات تکمیلی با بخش های برتر و مراکز تحقیقاتی در تعدادی از زمینه های بین المللی ارائه می دهد.

  رتبه بندی

  به طور مداوم به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر روسیه رتبه بندی می شود.

  مکان ها

  • Moscow

   HSE University HSE Education & Training Advisory Centre Email: [email protected] Phone: +7 495 531 0059 WhatsApp: +7 916 3118521 Room 623, 11 Pokrovsky blvd., building D, Moscow Hours: 9:30-18:00, Monday-Friday, 109028, Moscow

  • Saint Petersburg

   Kantemirovskaya Ulitsa,3A building 1, 194100, Saint Petersburg

   برنامه ها

   سوالات