Keystone logo
Offenburg University

Offenburg University

Offenburg University

مقدمه

Offenburg University که در سال 1964 به عنوان یک "دانشکده ملی مهندسی" تاسیس شد، به سرعت به عنوان یک موسسه آموزشی با عملکرد بالا با هدف عملی تاسیس شد. امروز دانشگاه ما یک جامعه پر رونق را تشکیل می دهد که بیش از 4300 دانش آموز در دو محوطه دانشگاه است. ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در چهار بخش: مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع، مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مهندسی فرآیند، و رسانه ها و اطلاعات ارائه می کنیم.

مشخصات بین المللی

دانشگاه Offenburg خود را بر روی جهت گیری بین المللی از برنامه های خود است. در سال 1998، این یکی از اولین موسسات آموزش عالی در آلمان بود تا برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی معرفی کند. امروزه ما پنج برنامه آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهیم که مخصوصا برای دانشجویان بین المللی که حدود دوازده درصد از کل دانش آموزان را تشکیل می دهند، تامین می شود. علاوه بر این، اداره بین المللی برنامه های تبادل فعال را با بیش از 50 دانشگاه شریک در سراسر جهان حفظ می کند، به دانش آموزان فرصت های زیادی در تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور می دهد. با توجه به نزدیکی ما با مرز فرانسه، ما همچنین می توانیم برنامه های دو درجه ای را با دانشگاه های معتبر فرانسه ارائه دهیم.

شرایط مطالعه عالی

دانشگاه Offenburg یک پردیس کوچکتر ارائه می دهد و دانش آموزان از مزایای یک تجربه صمیمی تر با کلاس های کوچکتر، نظارت و حمایت فردی توسط هیئت علمی و کارکنان، و نیز آموزش عالی و یکپارچگی نزدیک با اقتصاد منطقه ای، بهره مند می شوند. دانشگاه دارای رتبه بندی بالا و حتی توسط انجمن توسعه علوم و علوم انسانی در آلمان به خاطر یک کالج فنی اصلاح شده است.

مشارکت اقتصادی

این دانشگاه روابط بسیار خوبی با تجارتهای منطقه ای و ملی دارد و تبادل اطلاعات بین اعضای هیات علمی و متخصصان صنعت و ارائه دسترسی مداوم به دانش فنی فعلی در زمینه مهندسی وجود دارد. همکاری های تجاری گسترده ای نیز برای دانش آموزان در زمینه کسب تجربه کار، تحقیق و یا حتی برای اشتغال در آینده فراهم می کند.

تحقیق و فناوری

موسسه تحقیقات کاربردی دانشگاه (IAF) ترکیبی از تحقیق و انتقال تکنولوژی را ارائه می دهد. IAF سرپرست تکنولوژی و ایده های نوآورانه از زمینه های انرژی خورشیدی، پزشکی، رباتیک، و تحرک الکتریکی است. در سراسر دانشگاه، یک ترکیب عالی بین رشته ای از کارشناسان از زمینه های فن آوری های مختلف دارای دانش خاص و آزمایشگاه های مدرن وجود دارد. فعالیت های پژوهشی کاربردی و تجربیات عملی که دانشگاه ارائه می دهد، نشان از کارایی بالا آنها است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز بین المللی Offenburg University ارائه خدمات متنوعی به دانشجویان بین المللی می دهد. هر یک از برنامه های تحصیلات تکمیلی، دارای هماهنگ کننده ای است که خدمات و مشاوره های جامع را ارائه می دهد.

مرکز بین المللی نیز باعث تشویق و فراهم شدن فرصت هایی برای دانش آموزان در خارج از کلاس می شود. در طول سال تحصیلی انواع رویدادها و گشت و گذار ارائه می شود.

خدمات ویژه برای دانشجویان بین المللی عبارتند از:

 • خدمات اقامت
 • برنامه دوستانه
 • برنامه جهت گیری
 • دوره زبان تابستانی
 • برنامه فرهنگی
 • خدمات ارشد

فرصت های شغلی

دانش آموزانی که شهروندان اتحادیه اروپا هستند قادر به کار در آلمان بدون اجازه کار می کنند.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا دو فرصت دارند:

 • خارج از دانشگاه: 120 روز در سال، طبق مقررات ویزا برای دانشجویان خارجی.
 • در محوطه دانشگاه: تعداد محدودی از کارهای دستیابی و تدریس در دسترس است.

دانش عمومی آلمانی برای اکثر مشاغل مورد نیاز است.

مکان ها

 • Offenburg

  Campus Offenburg Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Bad­straße 24 , 77652, Offenburg

 • Gengenbach

  Campus Gengenbach Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Kloster­straße 14 , 77723, Gengenbach

سوالات