Keystone logo
Howard Payne University

Howard Payne University

Howard Payne University

مقدمه

Howard Payne University که یک م institutionسسه هنری لیبرال مسیحی است ، افتخار خود را در پرورش جامعه ای نزدیک دارد که در آن ارتباط شخصی ارزیابی می شود. از طریق آموزش ، یادگیری و خدمات ، اعضای هیئت علمی و کارکنان واقعاً در موفقیت دانشجویان سرمایه گذاری می کنند.

در HPU ، دانش آموزان بیش از 100 رشته ، خردسال و برنامه های پیش حرفه ای را در هفت مدرسه انتخاب می کنند: بازرگانی ، مطالعات مسیحی ، آموزش ، علوم انسانی ، موسیقی و هنرهای زیبا ، پرستاری و علوم و ریاضیات. آکادمی افتخارات Guy D. Newman دانش آموزان را با یک برنامه درسی چند رشته ای و فرصت های جالب سفر به چالش می کشد. سازمانهای برنامه درسی شامل Model UN ، Moot Court و Student Speaker Bureau هستند و بیش از 25 سازمان دانشجویی گزینه های فوق برنامه مدرسه را جستجو می کنند.

پردیس هشت هکتاری و پر درخت HPU در براون وود در ضلع شمالی تپه تگزاس واقع شده است. فعالیت های خارج از دانشگاه شامل بازدید از دریاچه Brown Brownwood در نزدیکی است. دانش آموزانی که از دو و میدانی لذت می برند در مسابقات ورزشی درون مدرسه ای شرکت می کنند. ورزشکاران دانشجویی در HPU از طریق کنفرانس جنوب غربی آمریکا در شش ورزش مردان و شش ورزش زنان شرکت می کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Brownwood

    Fisk Street,1000, 76801, Brownwood

    سوالات