Keystone logo
Houston Baptist University

Houston Baptist University

Houston Baptist University

مقدمه

Houston Baptist University یک محیط دانشگاهی صمیمی را در قلب یکی از پر جنب و جوش ترین و متنوع ترین شهرهای ایالات متحده ارائه می دهد: هوستون ، تگزاس. آمدن به HBU بعنوان دانشجو چیزی بیشتر از کتاب ، تست و سخنرانی است. این در مورد قدم گذاشتن در جامعه ای است که هر شخص به عنوان یک فرد متمایز شناخته می شود. HBU تلاش می کند تا نه تنها دانش آموزان را از نظر معنوی بلکه از نظر معنوی ، جسمی و رابطه ای نیز توسعه دهد. با متوسط کلاس 25 ، بیش از 3000 دانش آموز HBU توجه شخصی مورد نظر و نیاز خود را به خود جلب می کنند.

محوطه زیبا 100 هکتاری فقط چند دقیقه با منطقه پر رونق مرکز شهر واقع شده است و فرصت های شغلی ، کارآموزی و تفریح آن را احاطه کرده است. این دانشگاه دارای مجموعه دانشجویی بسیار متنوعی است ، با ترکیب قومی مشابه ترکیب چهارمین شهر بزرگ آمریکا. اگرچه HBU یک م institutionسسه مسیحی است ، اما تعداد دیگری از ادیان جهان در مجموعه دانشجویی نمایندگی می شوند و بر تنوع موسسه می افزایند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Houston

    Fondren Road,7502, 77074, Houston

    سوالات