Keystone logo
HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

مقدمه

HELLENIC OPEN UNIVERSITY ( HOU ) یک دانشگاه دولتی مستقل و خودمختار است که از طریق توسعه و استفاده از مواد آموزشی و روش‌های آموزشی مناسب، تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را از راه دور ارائه می‌کند. عملکرد آن بر اساس ماده قانون 2552/97 تعیین شده است و نوزدهمین دانشگاه یونان است. این کمیته توسط یک کمیته حاکمیتی که بیشتر از کارکنان دانشگاهی تشکیل شده است، هدایت می شود.

به جز آموزش از راه دور، HOU تحقیقات علمی و همچنین توسعه فناوری و روش شناسی در زمینه انتقال دانش از راه دور را ترویج می کند. به طور خاص، HOU به چهار (4) مدرسه (مدرسه علوم انسانی، دانشکده علوم و فناوری، دانشکده علوم اجتماعی، و دانشکده هنرهای کاربردی و طراحی پایدار) تقسیم می‌شود که هر کدام دارای چندین برنامه تحصیلی (برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد) هستند. ) و همچنین تحصیل در مقطع دکتری.

HOU برنامه های مطالعاتی سالانه و نیمه سالانه را از طریق آموزش از راه دور و روش های تدریس ارائه می دهد. به همه دانشجویان، مواد آموزشی تخصصی مناسب و برنامه آموزشی مشخص شده با کمک، تعلیم و راهنمایی کادر علمی مشخص ارائه می شود.

دانشجویان، چه در مقطع کارشناسی و چه در مقطع کارشناسی ارشد، در یک ترم یا ترم TU (واحد موضوعی) متعلق به برنامه های تحصیلی HOU (SP) ثبت نام می کنند و ملزم به حضور کامل در آنها تا حداکثر تعداد واحدهای علمی (ECTS) هستند. در چارچوب نهادی و قانونی فعلی مشخص شده است، و/یا ملزم به شرکت در آزمون‌های دانشگاهی هستند که حق شرکت در آن را دارند. .

فعالیت های آموزشی منحصراً از طریق بستر الکترونیکی HOU ارسال می شود، به استثنای مشارکت آزمایشگاهی، ارائه و سایر فعالیت های تخصصی. هر گونه فعالیت آموزشی اختیاری (غیر درجه بندی شده) (مثلاً مسابقه و غیره) ممکن است در پلتفرم آموزشی پست شود، در صورتی که کادر آموزشی TU چنین تصمیمی بگیرد. دانش‌آموزان نمی‌توانند در امتحان نهایی یک TU شرکت کنند، اگر ابتدا (α) حداقل 50٪ نمره کامل از کل فعالیت‌های نمره‌دهی شده را کسب نکرده باشند و (ب) بیش از نیمی از تعداد فعالیت‌های آموزشی را ارسال کنند.

علاوه بر این، HOU پروتکل های همکاری با سایر دانشگاه های یونان مانند دانشگاه کشاورزی آتن، دانشگاه ایونی، دانشگاه مقدونیه غربی، دانشگاه تسالی، آکادمی آتن (از طریق مرکز تحقیقات فیزیک جوی و اقلیم شناسی) امضا کرده است. و همچنین دانشگاه های خارجی (دانشگاه آزاد قبرس، دانشگاه نیکوزیا و دانشگاه فردریک).

در نهایت، کارکنان اداری HOU همیشه مایل به کمک و ارائه راهنمایی و اطلاعات اداری اضافی به همه دانشجویان و کارکنان آموزشی هستند.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  • دیپلم (گواهینامه) - ترجمه به یونانی، در صورت لزوم.
  • رونوشت - ترجمه به یونانی، در صورت لزوم.
  • مدرک شناسایی (گذرنامه)، و همچنین یک کپی از اجازه اقامت در صورت وجود (ترجمه محضری به یونانی، در صورت لزوم).
  • عکس دیجیتال در سایز 3×4;
  • گواهی زبان در صورت وجود (اختیاری)
  • گواهی پزشکی در صورت نیاز دانشگاه

  بورسیه و بودجه

  این دانشگاه دو نوع بورسیه تحصیلی اعطا می کند: الف) بورسیه تحصیلی برتر دانشگاهی و ب) بورسیه های مبتنی بر معیار، به شرح زیر:

  الف) اعطای بورسیه تحصیلی تعالی

  HELLENIC OPEN UNIVERSITY در هر ترم تحصیلی، بورسیه های تحصیلی تعالی دانشگاهی را برای واحدهای کارشناسی و کارشناسی ارشد متعلق به برنامه های تحصیلی خود اعطا می کند. بورسیه تحصیلی تعالی تحصیلی به درصدی از دانشجویان فعال ثبت نام شده در هر برنامه تحصیلی در هر ترم/ترم تحصیلی تعلق می گیرد. این درصد در هر برنامه تحصیلی توسط کمیته راهبری HOU در هر ترم تحصیلی تعریف می شود.

  ب) اعطای بورسیه های مبتنی بر معیار

  HOU بورسیه هایی را در قالب معافیت جزئی یا کلی از مشارکت در شهریه برای دوره تحصیلی که در آن برای بورسیه درخواست می کنند، اعطا می کند. بورسیه ها بر اساس ترکیبی از معیارهای مالی، اجتماعی و دانشگاهی به شرح زیر اعطا می شوند:

  1. معیارهای مالی

  2. معیارهای اجتماعی

  3. معیارهای تحصیلی

  رتبه بندی

  HELLENIC OPEN UNIVERSITY در رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط Times Higher Education در رتبه 1501 قرار دارد.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Patras

   Aristotelous 18, Patra, 263 35, Patras

  سوالات